Kw. do IO: Polacy wygrali turniej w Tokio! (tabela)

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski /
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski /

W 7. kolejce kwalifikacji olimpijskich w Tokio, reprezentacja Polski uporała się z kadrą Australii. Zobacz końcową tabelę turnieju.

Biało-Czerwoni udanie finiszowali w tokijskiej imprezie, na zakończenie pokonując w trzech setach z Australijczyków.

Polacy podczas imprezy w Japonii odnieśli sześć zwycięstw i ponieśli jedną porażkę z Iranem. Łącznie Orły wywalczyły 15 punktów.

Oprócz polskiego zespołu na IO w Rio de Janeiro awansowali Francuzi, Irańczycy oraz Kanadyjczycy.

Za sprawą porażki Francji z Japończykami (0:3) Orły wygrały zmagania w Kraju Kwitnącej Wiśni.