Grzegorz Pilarz nowym rozgrywającym BBTS-u Bielsko Biała

34-letni rozgrywający Grzegorz Pilarz po odejściu z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle został nowym zawodnikiem BBTS-u Bielsko-Biała.

Pochodzący z Bielska-Białej Pilarz ma grać w BBTS-ie, który w ostatnim sezonie PlusLigi zajął ostatnie - dwunaste - miejsce, przez dwa kolejne lata. [ad=rectangle] Grzegorz Pilarz przez 7 ostatnich sezonów reprezentował barwy ZAKSY. W tym czasie wraz z kędzierzyńskim zespołem wywalczył między innymi: dwa srebrne oraz jeden brązowy medal mistrzostw Polski, dwukrotnie Puchar Polski, a także 4. pozycję w Lidze Mistrzów 2013/14.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!