Przeprosiny za słabą postawę - komentarze po meczu Beef Master Budowlani - Impel Wrocław

Spotkanie z Impelem Wrocław nie ułożyło się po myśli zawodniczek Beef Master Budowlanych Łódź. Podczas pomeczowej konferencji Magdalena Śliwa ze łzami w oczach przepraszała za postawę swojego zespołu.

Dominika Pawlik

Tore Aleksandersen (trener Impela Wrocław): Jesteśmy bardzo zadowoleni z dzisiejszego zwycięstwa i wyniku 3:0. Z każdym meczem jest lepiej, dziś z naszej strony było to bardzo solidne zwycięstwo.

Adam Grabowski (trener Beef Master Budowlanych Łódź): Trochę mieliśmy problemów na początku, bo praktycznie wszystko to, co przygotowaliśmy na ten mecz, musieliśmy zmienić na piętnaście minut przed meczem. To oczywiście nie usprawiedliwia naszej postawy na boisku, bo w pierwszych dwóch setach po prostu "nie wyglądaliśmy". Po przerwie zespół obudził się i walczył, ale wystarczyło tego do stanu 17:17. Drużyna pękła i przegraliśmy 0:3.

Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!

Makare Wilson (kapitan Impela Wrocław): Oczekiwałyśmy dużo trudniejszego meczu, tak było jednak tylko w trzecim secie. W końcówce przejęłyśmy jednak inicjatywę i wygrałyśmy. Pracowałyśmy na boisku jak prawdziwa drużyna.

Magdalena Śliwa (kapitan Beef Master Budowlanych Łódź): Jest nam naprawdę bardzo przykro, bo byłyśmy naprawdę fajnie przygotowane do tego spotkania fizycznie i taktycznie. Nie wiem, co się stało z nami, bo praktycznie walczyłyśmy same ze sobą. Kibice, którzy przyszli na to spotkanie na pewno oczekiwali innego rodzaju widowiska. Byłyśmy nastawione na walkę, bo choć nie byłyśmy faworytkami, takie mecze dodają skrzydeł i wyzwalają jeszcze więcej energii. Niestety z tego nic nie wyszło, ciężko mi powiedzieć, co się stało, ale na pewno nie był to nasz dzień. Bardzo przepraszam, takie spotkanie już się nie powtórzy.

Gospodynie straciły nie tylko punkty - relacja z meczu Beef Master Budowlani Łódź - Impel Wrocław