Angelika Bulbak: Trochę się poprawiłam

Siatkarki AZS-u Metal-Fach Białystok przegrały na własnym boisku z PTPS-em Piła wynikiem 1:3. Angelika Bulbak zapewnia, że jej drużyna robiła co mogła.

Katarzyna Rozmysłowicz

Po pierwszych dwóch setach prowadzenie objęły siatkarki PTPS-u Piła. Jednak trzeci set należał do zawodniczek reprezentujących klub ze stolicy Podlasia. Pomimo porażki 1:3, Akademiczki wykazały się dużym zaangażowaniem. - Walczyłyśmy, starałyśmy się, nie wiem co tak naprawdę zawiodło. Może te zagrywki zepsute, za dużo ich było. Jednak nie możemy sobie zarzucić, że żadna z nas nie starała się na boisku - wypowiedziała się siatkarka AZS-u Metal-Fach Białystok, Angelika Bulbak.

Bulbak widzi postępy w swojej grze. - Z przyjęciem zagrywki trochę się poprawiłam w tym tygodniu. Robiłam co mogłam, ale przegrałyśmy i to nie zmienia faktu. Nie mogę dużo powiedzieć, bo ocena mojej gry nie należy do mnie, tylko do trenera. To on powinien się wypowiedzieć na ten temat - skomentowała Angelika Bulbak.

Siatkarki z AZS-u Metal-Fach Białystok zajmują obecnie 10. miejsce w tabeli Orlen Ligi. Pomimo powoli zbliżającej się do końca rundy zasadniczej już myślą o kolejnym spotkaniu. - Wygranie tego seta coś nam dało i może nam pomoże jakoś się podbudować i w następnym meczu w Bydgoszczy lepiej nam to wyjdzie - dodała na koniec siatkarka.