Komplet punktów został we Włoszech. Tylko drobne potknięcie faworytek

Siatkarki Savino Del Bene Scandicci zwyciężyły 3:0 z Vasasem Obuda Budapeszt w Lidze Mistrzyń. Z kolei Vero Volley Milano pokonało 3:1 Volley Mulhouse Alsace.

Mecz Ligi Mistrzyń: Vasas Obuda Budapeszt - Savino Del Bene Scandicci Materiały prasowe / CEV / Mecz Ligi Mistrzyń: Vasas Obuda Budapeszt - Savino Del Bene Scandicci
Savino Del Bene Scandicci nie dopuścił przeciwnika do głosu i rozprawiło się z Vasasem Obuda Budapeszt w trzech stosunkowo krótkich setach. Przyjezdne z Węgier nie przebiły się przez granicę 20 małych punktów w ani jednej partii.

Włoska drużyna jest liderem w grupie z kompletem 12 punktów na koncie. W czterech, wygranych meczach pozwoliła sobie na przegranie zaledwie jednego seta.

Trochę dłuższa była droga po zwycięstwo Vero Volley Milano. Drużyna z Lombardii zaliczyła drobne potknięcie w drugim secie, ale nie zgubiła ani jednego punktu do tabeli i wygrała 3:1 z Volley Mulhouse Alsace.

Sytuacja zawodniczek z Mediolanu jest bardzo podobna do Savino Del Bene Scandicci. W ich grupie prowadzą z kompletem punktów, a przegrana w środę partia była dopiero pierwszą w rozgrywkach.

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzyń:

Grupa A:

Savino Del Bene Scandicci - Volley Mulhouse Alsace 3:1 (25:18, 18:25, 25:16, 25:13)