komentarz

Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji na łamach naszego portalu i jednocześnie zapraszamy już na kolejne.

2
komentarz

Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Vincent Gerard, bramkarz reprezentacji Francji.

4
2
59'

Vincent Gerard upokorzył kolejną obroną Jure Doleneca.

8
1
czas 59'

31:25. Bramka! Trafił Ludovic Fabregas.

5
2
58'

Vincent Gerard ostatecznie rozwiał nadzieje Słoweńców, zatrzymując rzut Blaza Janca.

5
1
czas 58'

30:25. "Air France" lata jak za najlepszych lat. W roli głównej Daniel Narcisse.

3
1
czas 57'

29:25. Na kole znakomicie poradził sobie Blaz Blagotinsek.

3
1
czas 56'

29:24. Nie ma mocnego na Nedima Remiliego.

5
1
55'

Czas dla reprezentacji Francji.

3
1
czas 55'

28:24. Bramka! Trafił z koła Matej Gaber.

2
1
czas 55'

28:23. Skutecznie rzut karny wykonał Kentin Mahe.

6
1
55'

Rzut karny dla Francji po obronie w kole.

5
czas 54'

27:23Blaz Janc najszybszy w kontrze.

4
1
czas 53'

27:22Blaz Janc pokazał zegarmistrzowską precyzję przy rzucie z prawego skrzydła.

5
2
53'

Urban Lesjak pojawił się w bramce Słoweńców. I w pierwszej próbie obronił rzut Nedima Remiliego.

6
1
52'

Rzut Vida Poteko niecelny. Słoweńcy wyglądają na pogodzonych z losem.

4
3
czas 52'

27:21Nedim Remili. I wszystko jasne.

3
1
51'

Daniel Narcisse się nieco podpalił, ale Vincent Gerard nie daje Słoweńcom żadnych nadziei na odrobienie strat.

4
2
50'

Marko Bezjak przekroczył linię 6. metra. Dziesiąta strata na koncie Słoweńców.

3
2
czas 49'

26:21. Kolejny przebłysk geniuszu Nedima Remiliego.

2
1
49'

Borut Mackovsek ma już dość. Jego rzut znów z łatwością obronił Vincent Gerard.

3
48'

Matevz Skok znów lepszy od Nikoli Karabatica. Kolejną akcję ofensywną wyprowadzają Słoweńcy.

2
1
czas 47'

25:21. Raz jeszcze nie zawiódł Darko Cingesar. Skuteczna kontra Słoweńców.

2
1
czas 46'

25:20. Bardzo efektownym rzutem z lewego skrzydła błysnął Darko Cingesar.

2
1
46'

Czas dla Słoweńców.

2
1
czas 46'

25:19. Kolejny mecz, w którym na prawym rozegraniu Nedim Remili spisuje się koncertowo.

2
1
45'

Marko Bezjak tym razem tylko w poprzeczkę. Francuzi przed kolejną szansą na powiększenie prowadzenia.

4
1
czas 44'

24:19. Nikola Karabatić przebudził się na dobre.

3
czas 44'

23:19. Bramka! Trafił Blaz Janc.

2
1
czas 43'

23:18Luc Abalo pokazał niesamowity wyskok i jeszcze lepszą precyzję rzutu.

3
1
43'

Borut Mackovsek nie może dziś znaleźć żadnego sposobu na pokonanie Vincenta Gerarda.

2
2
czas 42'

22:18. Ale ci bardzo szybko odpowiedzieli trafieniem Daniela Narcisse'a.

2
czas 42'

21:18. Marko Bezjak stanowi duże zagrożenie dla Francuzów.

3
1
41'

Vincent Gerard wciąż wyczynia cuda między słupkami. Piłka w rękach Słoweńców.

2
41'

Matevz Skok ze stoickim spokojem obronił kolejny rzut Michaela Guigou, tym razem w kontrze. Ale to Francuzi nadal przy piłce.

2
1
czas 40'

21:17Nikola Karabatić miał dużo miejsca, co od razu skrzętnie wykorzystał.

2
czas 39'

20:17. Jan Grebenc skutecznie bombarduje bramkę z drugiej linii.

2
czas 39'

20:16. Kolejny doświadczony Francuz dał znać o sobie. Był nim Daniel Narcisse.

2
czas 38'

Valentin Porte został wykluczony na 2 minuty.

2
1
czas 38'

19:16. Bramka! Trafił Miha Zarabec.

2
czas 37'

Nieskutecznie rzut karny wykonał Michael Guigou. Świetna interwencja Matevza Skoka.

4
1
37'

Kolejne udane zagranie Nedima Remiliego. Wywalczył rzut karny.

2
czas 37'

Marko Bezjak został wykluczony na 2 minuty.

2
czas 36'

19:15. W końcu przebudził się również Nikola Karabatić.

2
czas 36'

18:15. Po indywidualnej akcji trafił Marko Bezjak.

2
35'

Ludovic Fabregas zagrał w ataku w niedozwolony sposób.

2
35'

Kapitalny początek drugiej połowy w wykonaniu Vincenta Gerarda. Francuz obecnie może pochwalić się w bramce 43-procentową skutecznością (9/21)!

4
czas 34'

18:14. Kapitalną obronę francuskiego bramkarza błyskawicznie spożytkował Nedim Remili.

2
czas 34'

17:14Nedim Remili miał bardzo dużo szczęścia, ale koniec końców trafił do bramki.

2
czas 33'

16:14Vid Kavticnik pokazał dużą klasę w szybkim ataku.

3
2
32'

Rzut Słoweńców z nieprzygotowanej pozycji przyniósł opłakany efekt. Strata.

5
czas 32'

16:13.  Valentin Porte nadal nie do powstrzymania dla Słoweńców.

3
czas 31'

15:13. Jan Grebenc zdobył pierwszego gola w drugiej połowie.

2
1
czas Druga połowa
komentarz

Obie drużyny wróciły już na boisko. Za moment początek drugiej połowy.

1
1
komentarz

W pojedynku bramkarzy lepszy na razie jest Francuz Vincent Gerard, mogący się pochwalić 38-procentową skutecznością obron (6/16). Jego vis a vis, Matevz Skok , odbił jak dotąd 5 z 20 rzutów (25 proc.).

1
komentarz

A oto przypomnienie pierwszego gola w dzisiejszym spotkaniu.

1
komentarz

Najlepszym strzelcem pierwszej połowy okazał się reprezentant Słowenii Jure Dolenec. Zdobył on do tej pory już 5 goli.

2
komentarz

Po 30 minutach gry można być pod wrażeniem tempa, w jakim reprezentanci Francji wyprowadzali kontrataki.

2
czas 30'

15:12. Skutecznie rzut karny wykonał Jure Dolenec.

2
20:54

Rzut karny dla Słowenii już po końcowej syrenie.

2
30'

Francuzi pomylili się w ataku. Słoweńcy mają 40 sekund na zagranie ostatniej akcji w pierwszej połowie.

2
czas 29'

15:11. Od pewnego czasu kołowy Matej Gaber stanowi największe zagrożenie w ataku.

2
czas 29'

15:10. A kilkanaście sekund później to samo uczynił Timothey N'guessan.

2
czas 28'

14:10.  Kentin Mahe idealnie wykorzystał wycofanie bramkarza po stronie rywali.

1
1
czas 28'

13:10. Bramka! Trafił Jure Dolenec.

4
27'

W końcu jednak Słoweńcy powstrzymali Valentina Porte'a. Jego rzut odbił Matevz Skok.

1
1
czas 27'

Blaz Janc został wykluczony na 2 minuty.

3
czas 27'

13:9. Bramka! Trafił Gasper Marguc.

2
czas 26'

13:8. Nieprawdopodobna passa Francuzów. Znów świetnie zagrali w obronie, a szybki atak wykończył Kentin Mahe.

3
czas 25'

12:8. Kontra, kontra i jeszcze raz kontra. Trafił Kentin Mahe.

4
czas 24'

11:8. Francuzi po raz kolejny zdobyli gola z kontry. Jego autorem Luc Abalo.

2
23'

Timothey N'guessan posłał bombę z drugiej linii, ale trafił tylko w poprzeczkę. Przy piłce Słoweńcy.

czas 23'

10:8. Ale błyskawicznie odpowiedział Vid Kavticnik.

1
czas 23'

10:7. Bramka! Trafił Cedric Sorhaindo.

1
czas 22'

9:7. Skutecznie rzut karny wykonał Jure Dolenec.

1
22'

Karny dla Słowenii. Faulowany Matej Gaber.

21'

Słoweńcy długo rozgrywali akcję ofensywną, ale wszystkie ich próby rzutowe okazały się niecelne.

20'

Czas dla reprezentacji Słowenii.

czas 20'

9:6. Raz jeszcze w roli głównej Valentin Porte. Kompletnie niestraszne mu rzucanie na kontakcie.

1
czas 19'

8:6. Słoweńcy pogubili się w ataku, co bezlitośnie wykorzystał Valentin Porte.

1
19'

Ale nie trafił też Timothey N'guessan, ponieważ lepszy okazał się Matevz Skok.

18'

Vincent Gerard raz jeszcze lepszy od Boruta Mackovseka.

17'

Timothey N'guessan za drugim razem niecelnie. Kolejna szansa na wyrównanie dla Słoweńców.

1
czas 17'

7:6. Matej Gaber nie miał problemów z trafieniem z koła. Wykorzystał świetne podanie Jure Doleneca.

1
czas 16'

7:5. Potężnym rzutem z drugiej linii popisał się Timothey N'guessan.

1
16'

Vincent Gerard uratował Francuzów po rzucie Boruta Mackovseka. Piłka dla Francji.

15'

Nikola Karabatić znów zawiódł. Jego rzut został obroniony, co daje Słoweńcom szansę na doprowadzenie do remisu.

1
czas 14'

6:5. A Słoweńcy wyprowadzili kolejną kontrę, którą wykorzystał Darko Cingesar.

1
14'

Drugie z rzędu niedokładne podanie Nikoli Karabatica.

czas 14'

Żółtą kartkę otrzymał Darko Cingesar.

czas 13'

6:4. Jeszcze jedna bramka na koncie Gaspera Marguca. Tym razem trafił z kontry.

1
czas 12'

Żółtą kartkę otrzymał Vid Poteko.

czas 12'

6:3. Gasper Marguc zdobył gola z bardzo trudnej pozycji.

1
czas 11'

6:2. Próbkę swoich wielkich możliwości pokazał też Daniel Narcisse.

1
10'

Vincent Gerard znakomicie obronił rzut Gaspera Marguca. Piłka znów dla Francuzów.

czas 10'

5:2. Gra w podwójnym osłabieniu okazała się niestraszna dla Valentina Porte'a.

2
czas 9'

4:2. Skutecznie rzut karny wykonywał Jure Dolenec.

2
czas 9'

Adrien Dipanda został wykluczony na 2 minuty. Francuzi przez ponad 90 sekund będą grać w podwójnym osłabieniu.

9'

Jure Dolenec wypracował rzut karny.

czas 9'

Ludovic Fabregas został wykluczony na 2 minuty.

czas 8'

4:1. Kolejne niesamowite zagranie Ludovica Fabregasa. Wykazał się sprytem po obronionym rzucie kolegi, zebrał piłkę i zdobył gola.

1
7'

Matej Gaber kompletnie na razie nie radzi sobie na kole. Znów przewinił w ataku.

czas 6'

3:1. Po indywidualnej akcji do siatki trafił Adrien Dipanda.

1
6'

Jeden ze Słoweńców znów dał się złapać na faul ofensywny.

1
czas 5'

2:1. Gospodarze znakomicie rozegrali akcję do prawego skrzydła, z którego gola zdobył niepilnowany Valentin Porte.

2
1
4'

Kolejny faul w ataku. Tym razem pomylił się obrotowy Matej Gaber.

2
4'

Francuzi znów zgubili piłkę w ataku.

1
1
czas 3'

1:1Jure Dolenec za drugim razem już się nie pomylił.

4
1
3'

W ofensywie pomylił się też jednak Daniel Narcisse. Faul w ataku.

2'

Pierwszy rzut Jure Doleneca niecelny. Piłka bez kontaktu z rywalem poleciała obok słupka.

1
czas 1'

1:0Ludovic Fabregas wykorzystał rewelacyjne podanie Michaela Guigou.

5
1
czas Start meczu
20:54

Francuscy kibice już po raz kolejny imponująco odśpiewali Marsyliankę. A to oznacza, że za kilka chwil rozpocznie się batalia o awans do finału.

1
20:54

Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 21:00. Na około 6 minut przed startem konfrontacji zachęcamy zatem do zapoznania się z jej zapowiedzią.

20:34

Jednym z wyróżniających się zawodników we francuskich szeregach podczas MŚ 2017 jest 21-letni prawy rozgrywający Nedim Remili. Zawodnik Paris Saint-Germain HB odegrał nieocenioną rolę w meczach 1/8 i 1/4 finału. Czy i tym razem poprowadzi swój zespół do sukcesu?

Nedim Remili (nr 5)
20:34

Z kolei Słoweńcy odnieśli jak dotąd podczas mistrzostw świata 5 triumfów oraz, w fazie grupowej, zanotowali remis (28:28 z Tunezją) i porażkę (26:36 z Hiszpanią). W ćwierćfinałowym pojedynku pewnie uporali się z Katarem, wygrywając 32:30.

1
20:34

Francuzi są jedynym zespołem w gronie półfinalistów, który jak dotąd odniósł w turnieju komplet 7 zwycięstw. Bezpośrednią przepustkę do walki o medale dała im ćwierćfinałowa wygrana ze Szwecją 33:30.

2
1
20:34

Wszystkie rozstrzygnięcia w strefie medalowej zapadną w hali Accorhotels Arena w Paryżu.

2
2
20:34

Witamy wszystkich serdecznie i zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z pierwszego półfinałowego meczu mistrzostw świata 2017, w którym zmierzą się Francuzi oraz Słoweńcy.