Nieskutecznie rzut karny wykonywał Mirsad Terzić. Sławek Szmal, kochamy Cię!

Skutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki. Pod poprzeczkę!

4
1
IDK 36 : 37 VES
czas 17:28

Skutecznie rzut karny wykonywał Ivan Slisković. Niestety, obok nogi Sego... Pora na Bieleckiego

1
IDK 36 : 36 VES
czas 17:28

Skutecznie rzut karny wykonywał Manuel Strlek.

2
17:28

Teraz Strlek

17:28

Chorwat w swoim ostatnim występie w Vive!

czas 17:28

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Gasper Marguc. Marin Sego!

17:28

Marguc!

czas 17:28

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Ivan Cupić. Zaczyna się fatalnie...

1
17:28

Po stronie Vive Cupić

IDK 35 : 36 VES
czas 17:28

Skutecznie rzut karny wykonywał Momir Ilić.

1
1
17:28

Jako pierwszy Ilić!

70'

Zespoły wybierają właśnie po 5 graczy

2
70'

Karne!

2
70'

Na 3 sekundy przed końcem piłka doszła do skrzydła i Ugalde doprowadził do remisu...

czas 70'

Piotr Chrapkowski został wykluczony na 2 minuty. Sytuacja się komplikuje, ale tylko 13 sekund do końca!

2
3
70'

Nagy nie zdołał oddać rzutu. Około 40 sekund do końca, piłka nadal w rękach Węgrów

2
70'

Już mniej niż minuta do końca!

1
2
IDK 35 : 34 VES
czas 69'

Oni nie mają układu nerwowego. Sędziowie trzymali rękę w górze, piłka jednak do Julena Aguinagalde i 35:34!

8
1
69'

Niewiele ponad minuta do końca!

68'

Vive z linii przerywanej. Starcie Jureckiego z Palmarssonem

1
68'

Strata Węgrów i Vive idzie z akcją na prowadzenie!

IDK 34 : 34 VES
czas 68'

Krzysztof Lijewski  to spryciarz jakich mało. "Lijek" oszukał rywali zwodem i bramka!

1
67'

Skończyła się już na szczęście kara Jureckiego

1
IDK 33 : 34 VES
czas 67'

Trafił Laszlo Nagy. Na pustą bramkę... Grając bez golkipera fatalny błąd kielczan w rozegraniu

czas 66'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Momir Ilić. Szmal ratuje nam mecz!

4
1
IDK 33 : 33 VES
czas 66'

Protesty Węgrów na nic, tam nie było faulu. Manuel Strlek w kontrze!

1
66'

Gramy!

65'

Jeszcze nic nie jest stracone!

1
IDK 32 : 33 VES
czas 65'

Momir Ilić doprowadzony do pozycji rzutowej. Bramka Serba zakończyła pierwszą część dogrywki!

2
1
65'

Palmarsson otrzymał potężny cios od Polaka

czas 65'

Michał Jurecki został wykluczony na 2 minuty.  W takim momencie...

IDK 32 : 32 VES
czas 65'

Michał Jurecki złapany w kleszcze, ale co z tego, bramkę i tak zdołał zdobyć!

IDK 31 : 32 VES
czas 64'

Za łatwo ograny Jachlewski.Trzeba przyznać, że bomba Laszlo Nagy była nie do wyjęcia.

1
IDK 31 : 31 VES
czas 64'

Mamy remis! Na Michała Jureckiego zawsze można liczyć

3
63'

Schuch odczuł starcie z Aguinagalde. Chwila przerwy

1
IDK 30 : 31 VES
czas 63'

Co gorsza, kontrę wykorzystał Cristian Ugalde.

2
2
62'

Wszystko zrobione idealnie, musiała być bramka. Niemożliwego w bramce dokonał jednak Alilović

1
1
IDK 30 : 30 VES
czas 61'

Niestety, na odpowiedź Cristiana Ugalde nie trzeba było długo czekać.

2
6
IDK 30 : 29 VES
czas 61'

Świetny początek. To nie była łatwa sytuacja, ale trafił Mateusz Jachlewski.

8
1
61'

Dogrywka!

3
17:28

Chwila oddechu i jedziemy z dogrywką!

8
60'

Lijewski przy asyście czterech obrońców zdołał oddać rzut. I trafił!

1
60'

9 sekund. Trener Dujszebajew chyba ma plan

2
1
60'

Węgrzy przez blok i szansa dla Vive. 15 sekund!

1
60'

22 sekund do końca. Sędziowie wstrzymali czas

60'

Trener Sabate wezwał swoich graczy. Panowie, przerwać to!

60 '

40 sekund do końca

czas 60'

Jednak Alilović ... Nieskutecznie rzut karny wykonywał Manuel Strlek.

1
59'

Manuel Strlek...

2
1
59'

To jest sposób na Veszprem. Kolejny karny wywalczony na kole!

59'

90 sekund do końca

IDK 28 : 29 VES
czas 59'

W końcu musieli się przełamać. Dużo szczęścia miał Momir Ilić.

czas 58'

Żeby to nie podcięło skrzydeł... Nieskutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki.

1
58'

Co klasa, to klasa. Aguinagalde ze stoickiem spokojem wywalczył karnego! Bielecki idzie na linię siódmego metra

1
57'

"Kasa" zdecydowanie dojechal na drugą połowę

5
57'

Szmal jest nieprawdopodobny. Nagy znowu go nie pokonał!

8
1
57'

Veszprem od 11 minut bez bramki

2
IDK 28 : 28 VES
czas 57'

Bomba z linii siódmego metra. Remis, remis! Skutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki.

3
1
56'

Zorman faulowany, jest karny! Ilić bronił w polu bramkowym

17:28
56'

Alilović lepszy, ale na szczęście nie ma kontry

55'

Czy ktoś się tego spodziewał? Nagy popełnił kardynalny błąd i Vive z szansą na remis!

4
1
55'

Ostatnie minuty Vive wygrywa 7:0!

2
55'

A Węgrzy grają w osłabieniu!

3
IDK 27 : 28 VES
czas 55'

Na takie zwody Słoweńca czekaliśmy! Trafił Uros Zorman.

5
54'

Co tu się dzieje, Jurecki kapitalnie się ustawił !

5
54'

Veszprem nie wie, co się dzieje. Lekai i faul w ataku!

4
1
IDK 26 : 28 VES
czas 54'

Bramka! Trafił Karol Bielecki. Co za gol!

7
53'

Zaczęło się meczycho. Nie trafił Lijewski, ale kielczan znowu uratował Ivancsik

1
53'

Tak jest!! Szmal po raz kolejny, tego potrzebowaliśmy. Lekai zatrzymany i kontra.

5
1
53'

Zwłaszcza, że Veszprem chyba poczuło presję

2
53'

8 minut, trzy bramki, da się zrobić

IDK 25 : 28 VES
czas 52'

Michał Jurecki! Jest dobrze, coraz lepiej. "Dzidziuś" poszedł do końca !

5
52'
2
51'

Czas dla Veszprem. Trener Sabate może nie ma jeszcze serca w gardle, ale już na pewno Hiszpan nie jest tak spokojny

1
IDK 24 : 28 VES
czas 51'

Fenomenalnie Vive ! Kielczanie wracają do gry. Bielecki dotrzegł Julena Aguinagalde, a Hiszpan nie zwykł się mylić w takich sytuacjach. Cztery bramki różnicy. Tylko!

czas 50'

To może nam bardzo pomóc. Trafił Tobias Reichmann i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że spod własnej bramki. Veszprem zagrało bowiem bez bramkarza i straciło piłkę

1
IDK 22 : 28 VES
czas 49'

Trzeba grać do Tobiasa Reichmanna. Niemiec w gazie, dostrzegł to Zorman i przyspieszył do skrzydła

49'

Szmal! Może teraz ruszy Vive?

czas 48'

Cristian Ugalde został wykluczony na 2 minuty. Przy rzucie Reichmanna bardzo nieładne zachowanie Hiszpana. Ugalde nadepnął kielczanina przy próbie rzutu ze skrzydła

IDK 21 : 28 VES
czas 48'

Tobias Reichmann poderwie kielczan? Niemiec między nogami Miklera

IDK 20 : 28 VES
czas 47'

Może więcej skrzydłami? Kolejna bramka z tego sketora boiska. Trafił Mateusz Jachlewski.

1
IDK 19 : 28 VES
czas 48'

Veszprem robi, co chce. Szczególnie na środku.  Andreas Nilsson 6 bramka na 6 prób.

IDK 19 : 27 VES
czas 45'

I znowu -8. Cristian Ugalde uruchomiony przez Palmarssona. Islandczyk jest dzisiaj artystą piłki ręcznej

IDK 19 : 26 VES
czas 44'

Jeszcze tylko siedem! Trafił Tobias Reichmann po świetnej interwencji Vive w obronie

IDK 18 : 26 VES
czas 44'

Wreszcie przełamanie.  Tobias Reichmann zwiódł Miklera, co dzisiaj nie jest częstym obrazkiem

IDK 17 : 26 VES
czas 44'

Cristian Ugalde w takich sytuacjach trafia z zamkniętymi oczami.

1
43'

Piłka nie doszła do Zormana i kontra...

17:28
42'

8 bramek różnicy, 18 minut. Pobudka!

IDK 17 : 25 VES
czas 42'

1
IDK 17 : 24 VES
czas 42'

Znamy to na pamięć. Karol Bielecki wyszedł w górę i nie zważając na blok pokonał Miklera.

2
42'

Nagy miał szczeście, że po faulu na Jureckim nie trafił na przymusowy odpoczynek

41'

Lijewski wraca do gry. Na szczęście

1
40'

Kielczanom nie wychodzi dosłownie nic. Mikler obronił rzut Jureckiego z koła. Obiektywnie Polak był chyba faulowany

1
IDK 16 : 24 VES
czas 40'

Ivan Slisković przypomniał o sobie. Jest źle, nawet bardzo i to ostatni moment na pobudkę

1
40'

Michał Jurecki znalazł się na kole i szukał go Zorman. Znalazł, ale kielczanin zatrzymany

1
39'

A jeszcze niedawno były cztery bramki. Czas dla Vive

IDK 16 : 23 VES
czas 39'

Kibice Veszprem szaleją i nie ma co im się dziwić. Bielecki w poprzeczkę, Węgrzy zebrali piłkę i w swoim stylu nieuchwytny okazał się Cristian Ugalde. Hiszpan szybki niczym wiatr w kontrach

1
1
2
IDK 16 : 22 VES
czas 39'

Gra z kołem Veszprem to idealny materiał szkoleniowy dla młodych adeptów. Znowu skutecznie Andreas Nilsson.

IDK 16 : 21 VES
czas 38'

Bramka! Trafił Uros Zorman.

IDK 15 : 21 VES
czas 38'

Robi się już bardzo źle. Nagy wykorzystał moment zawahania obrony i uruchomił Andreasa Nilssona.

1
37'

Ech... Ostrzeżenie o grze pasywnej, Bielecki musi rzucać, ale w ten sposób nie pokona Miklera

1
36'

Problemy kielczan, Lijewski poza parkietem i na razie Vive bez leworęcznego rozgrywającego

1
IDK 15 : 20 VES
czas 36'

Ten pan jeszcze nieraz będzie wspomniany w relacji. Aron Palmarsson i wszystko jasne. Piąta bramka Islandczyka. Na rozgrywającego Veszprem nie ma siły dzisiaj

IDK 15 : 19 VES
czas 35'

W końcu bramka Vive! Kielczanie zagrali z lotnym bramkarzem i skutecznie Manuel Strlek

35'

Reichmann... Mikler wyczuł intencję Niemca

IDK 14 : 19 VES
czas 34'

Aron Palmarsson urwał się obrońcy i zrobił swoje pod bramką Vive. Co gorsze, o krok o kontuzji był Jurecki, ale jednak wraca do gry

czas 34'

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty. Palmarsson to cwany lis, ewidentnie wymusił faul. Niepotrzebne zachowanie kielczanina

IDK 14 : 18 VES
czas 33'

Odpalił z dystansu Karol Bielecki. Cała sala wiedziała, po co wszedł na parkiet, a Mikler i tak nie mógł nic zrobić

33'

Szmal uratował Vive, szkoda, że dopiero trzeci raz dzisiaj. A może to początek lepszego fragmentu "Kasy" ?

czas 32'

Laszlo Nagy został wykluczony na 2 minuty.

32'

Jurecki ma pretensje do sędziego, że nie podyktował karnego. Przy okazji Polak znokautował kolanem Terzicia, przypadkowo oczywiście. Takiego ciosu nie powstydziłby się Mirko "Cro Cop" Filipović

IDK 13 : 18 VES
czas 31'

Brak słów dla zagrania Laszlo Nagy. Węgier zamarkował rzut, wszyscy obrońcy zostali w blokach i przez nikogo niepilnowany Nilsson pokonał Szmala

1
31'

Szczęście kielczan w pierwszej akcji. Na słupek Palmarssona rzutem w poprzeczkę odpowiedził Jurecki

31'

Gramy!

17:28

Kielczanie pewnie powiedzieli sobie kilka męskich słów i szybko wrócili na parkiet. Vive już gotowe do gry

17:28
2
17:28

A tak się bawią kibice w przerwie. Organizatorzy przygotowali... puzzle

1
17:28

Węgierska druga linia dzisiaj bez zarzutu. Po trzy gole Momira Ilicia, Laszlo Nagy'ego, Arona Palmarssona. Dodatkowo kapitalny mecz Mate Lekai'a

1
17:28

Statystyki z Kolonii przesyła Aneta Szypnicka

17:28

Po polskiej stronie w pierwszej połowie trzy bramki Tobiasa Reichmanna i Krzysztofa Lijewskiego

17:28
IDK 13 : 17 VES
czas 30'

To nie powinno wpaść. Rzut rozpaczy Arona Palmarssona na 5 sekund przed końcem. Piłka między nogami Sego

30'

25 sekund do końca połowy i trener Veszprem, Xavier Sabate, ma jakiś chytry plan. Czas dla Hiszpana

2
IDK 13 : 16 VES
czas 29'

Skutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki. Oszukany Alilović, który wszedł specjalnie na karnego

IDK 12 : 16 VES
czas 17:28

Idealne wprost rozegranie Veszprem. Sporo miejsca miał Laszlo Nagy i rzucił z poziomu nieosiągalnego dla obrońców Vive. 208 cm zrobiło swoje

28'

Współczujemy Nilssonowi. Zderzenie na kole z Jureckim

28'

Udana interwencja Miklera i Palmarsson już napędza akcję

IDK 12 : 15 VES
czas 27'

Andreas Nilsson to mistrz gry tyłem do bramki. Reichmann nie miał szans z potężnym Szwedem

27'

Świetna interwencja Chrapkowskiego w obronie. Niestety, sędziowie dostrzegli przewinienie

17:28

Jeszcze któryś z bramkarzy mógłby dołączyć

IDK 12 : 14 VES
czas 26'

Oddajmy cesarzowi, co cesarskie. Fenomenalne podanie Palmarssona na skrzydła. gdzie czekał już Gergo Ivancsik.

IDK 12 : 13 VES
czas 25'

Jest dobrze! Kapitalna obrona Sego i szansa dla Vive. Tobias Reichmann wykorzystał swój spryt i rzutem w drugie tempo zaskoczył Miklera. Klasa!

1
IDK 11 : 13 VES
czas 24'

Bramka! Trafił Julen Aguinagalde. Tym razem Hiszpana obsłużył Zorman.

IDK 10 : 13 VES
czas 24'

Momir Ilić... Powstrzymanie Serba to dzisiaj klucz do sukcesu

IDK 10 : 12 VES
czas 23'

Lijewski wykonał całą robotę i  Julenowi Aguinagalde pozostało tylko spić śmietankę.

23'

Sulić ma chyba poważny problem. Podstawowy obrońca Veszprem sugeruje, że już raczej nie zagra dzisiaj

22'

Anemiczny rzut Nagy'ego i Sego musiał to odbić.

22'

Chyba z Zormanem wszystko w porządku. Na razie Słoweniec wędruje powoli w kierunku lawki

IDK 9 : 12 VES
czas 22'

Uros Zorman to specjalista od takich akcji. Słoweniec indywidualnie i co najważniejsze skutecznie. Przy okazji starcie z Suliciem i kielczanin na parkiecie...

IDK 8 : 12 VES
czas 21'

Sego kapitalnie obronił rzut z koła, ale co z tego, skoro na dobitkę czekał Mate Lekai. Węgier 100 proc. skuteczności dzisiaj

IDK 8 : 11 VES
czas 21'

Moment zawahania Manuela Strleka, ale Chorwat poszedł do końca i bramka kielczan ze skrzydła!

1
17:28
czas 20'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Tobias Reichmann. Mikler górą...

20'

Zorman odkupił winy sprzed chwili i zarobił rzut karny

IDK 7 : 11 VES
czas 19'

Jak on to zmieścił? Wbrew prawom fizyki Mate Lekai ze skrzydła. Co tu dużo pisać, Węgrzy są w gazie

1
19'

Obrona Veszprem postąpiła tak jak kazał trener Sabate. Defensorzy skoncentrowali się na Zormanie i wymusili faul w ataku

18'

Miejmy nadzieję, że kielczanie oswoili się już z rangą spotkania

1
18'

Tałant Dujszebajew wychodzi z siebie na przerwie. Nie ma mu się co dziwić, na razie skutecznosć Vive jest bardzo słaba

1
1
1
IDK 7 : 10 VES
czas 18'

Kolejny raz duża luka w kieleckim zespole. Mate Lekai miał bardzo łatwe zadanie. Brakło Kusa na środku

1
IDK 7 : 9 VES
czas 17'

Piekielnie ważne trafienie w osłabieniu. Na szóstym metrze znalazł się Krzysztof Lijewski.

IDK 6 : 9 VES
czas 17'

Centymetrów brakło, by Marin Sego obronił potężny rzut Laszlo Nagy'ego.

IDK 6 : 8 VES
czas 16'

Kapitalna postawa Jachlewskiego w obronie! Skrzydłowy przeciął podanie do koła i uruchomił kontrę. Trafił Tobias Reichmann.

czas 16'

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty. Polski obrotowy zapłacił za gilotynę, którą próbował założyć Iliciowi

IDK 5 : 8 VES
czas 15'

Skutecznie rzut karny wykonywał Tobias Reichmann.

15'

Pierwszy rzut karny dla Vive, Jureckiego nie dał rady zatrzymać Renato Sulić

IDK 4 : 8 VES
czas 14'

Duże kłopoty kielczan. Aguinagalde nie pokonał Miklera, skutecnzy był za to Cristian Ugalde. Nie pomógł nawet Sego, który zmienił przed  chwilą Szmala

IDK 4 : 7 VES
czas 13'

Co za tempo gry! Laszlo Nagy nie zamierza być gorszy od Ilicia.

IDK 4 : 6 VES
czas 13'

Uros Zorman wszedł w obronę i umiećsił piłkę w bramce

IDK 3 : 6 VES
czas 12'

Bomba Momira Ilicia. Veszprem musiało rzucać przy sygnalizacji gry pasywnej, Szmal miał piłkę na rękach, rzut jednak za mocny

IDK 3 : 5 VES
czas 11'

Krzysztof Lijewski w pełnej krasie. Zwód do zewnątrz i rzut na bramkę

IDK 2 : 5 VES
czas 11'

Tak łatwo bramek tracić nie można. Nie tylko kołowy może grać na linii siódmego metra. Naszych obrońców zaskoczył Gasper Marguc.

11'

Laszlo Nagy wzięty w kleszcze przez Jureckiego i Jachlewskiego. Musiało boleć

czas 10'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kus.

IDK 2 : 4 VES
czas 9'

Rozgrzał się też Karol Bielecki. Rozgrywający Vive za pierwszym razem nieskutecznie, ale w powtórce Mikler mógł tylko spojrzeć z podziwem na Polaka

9'

Mikler rozkręcił się, podobnie jak w półfinale

8'

Znowu kłopot w ataku. Vive nie potrafiło wykorzystać gry w przewadze. Węgrzy znów w natarciu

1
czas 8'

Mirsad Terzić został wykluczony na 2 minuty. Węgrzy bardzo ostro po raz kolejny

8'

Kielczanie z wysuniętym Jachlewskim i Ilić zmuszony do rzutu. Szmal górą!

IDK 1 : 4 VES
czas 7'

Renato Sulić zrobił miejsce i przed Momirem Iliciem otworzyła się autostrada do bramki.

IDK 1 : 3 VES
czas 7'

Jest pierwszy gol mistrzów Polski! Krzysztof Lijewski zrobił wiatrak z obrońców i musial trafić

6'

Bodajże pierwsza udana interwencja Szmala

czas 5'

Timuzsin Schuch został wykluczony na 2 minuty. Na kole już prawdziwe zapasy Aguinagalde z Węgrem

IDK 0 : 3 VES
czas 4'

Za dużo miejsca miał Islandczyk. Znowu odpalił Aron Palmarsson. Kielczanie za wolno przeprowadzali zmianę

czas 4'

Żółtą kartkę otrzymał Aron Palmarsson. Islandczyk postawił sobie za punkt honoru powalić Jureckiego na parkiet

IDK 0 : 2 VES
czas 3'

Dwie próby wprawdzie, ale w końcu skutecznie. W akcji Aron Palmarsson. Kus nieco spóźnił się do Islandczyka

czas 3'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Jurecki.

2'

Kolejne prosta strata kielczan. Chyba emocje robią swoje

IDK 0 : 1 VES
czas 2'

Bardzo łatwa bramka Veszprem. Trafił Andreas Nilsson przy biernej postawie kieleckich obrońców.

1'

Pierwsza strata Lijewskiego, Veszprem w ataku!

czas Start meczu
17:28

W Kolonii już wiedzą, że bedzie walka na całego. W głośnikach własnie "Thunderstruck" AC?DC.

1
17:28

Po raz ostatni w tym sezonie zabrzmiał hymn Ligi Mistrzów!

1
17:28

Oba zespoły gotowe do gry! Przed nami historyczny mecz!

17:28

Co tu wiecej dodawać

1
17:28

1
17:28

Kielczanie już w komplecie. Czas na Węgrów!

17:28

Zaczynamy od Vive, Sławomir Szmal już na parkiecie!

17:28

Sędziowie już na parkiecie, czekamy na głównych bohaterów!

17:28

Część artystyczną uświetnia właśnie ubiegłoroczny zwycięzca Eurowizji, Szwed Mans Zelmeröw

17:28

A tak to wygląda z perspektywy trybuny prasowej

17:28

W Kolonii trwa własnie ceremonia poprzedzająca spotkanie finałowe

17:28

Kielczanie sięgną po najlepszy wynik w historii polskiego szczypiorniaka?

17:28

Do kibiców Vive przemawia teraz kielecki spiker, Paweł Papaj. - Nie ma rzeczy niemożliwych. Chcę was widzieć w walce o wasze marzenia. Chcę, żebyście wstali i byli dumni. Uwierzyli, że wasza koszulka czyni cuda - po takiej motywacji kibice z pewnością zedrą gardła w Kolonii.

17:28

Kapitalna atmosfera na trybunach. Jak donosi nasz korespondent, Kamil Kołsut, w hali rozbrzmiewa właśnie "We are the champions" zespołu Queen. Kibice obu drużyn na zmianę śpiewają nieoficjalną pieśń wszystkich sportowców

17:28

Wsparcia kieleckich kibiców na pewno nie braknie

17:28

Za nami już przedsmak emocji. PSG stanęło na najniższym stopniu podium po zwycięstwie 29:27 nad THW Kiel

17:28

Vive w półfinale zostawiło sporo sił na parkiecie. Kielczanie po świetnej końcówce ograli 28:26 PSG. Nieco więcej czasu na parkiecie spędzili jednak gracze Veszprem. Węgrzy dopiero po dogrywce wygrali z THW Kiel

17:28

Na parkiecie są już gladiatorzy z obu zespołów

2
17:28

Vive Tauron Kielce stoi przed historyczną szansą na zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Kielczanie o 18 rozpoczną batalię z węgierskim Veszprem w Final Four rozgrywek.