(10:13)
Zakończony
Rumunia
komentarz

Kończymy mistrzostwa świata minimalną przegraną z Rumunkami. Wielka szkoda, że nie udało się wykorzystać akcji z końcówki zawodów. My już mówimy dobranoc.

komentarz

Bardzo dziwne było to spotkanie w ostatnich kilku minutach. Polki mogły przechylić zawody na swoją szalę, tak naprawdę powinny to zrobić. Niestety, znowu zabrakło tego najważniejszego, skuteczności w ataku. Cieszył się zasłużenie po spotkaniu trener Florentin PeraEliza Buceschi wybrana MVP meczu.

60'

I zabrakło. Zmarnowaliśmy ogromną szansę na ogranie Rumunek, które wyraźnie opadły z sił. A przynajmniej na doprowadzenie do remisu.

czas 60'

Walczymy, bo skutecznie Magda Balsam w kontrze. Może nam zabraknąć czasu choćby na remis.

3
1
1
POL 25 : 27 ROU
czas 59'

I stało się. Celnie Daria Bucur. Kobylińska nie trafiła i jest po meczu.

1
1
1
4
13
59'

Coś niesamowitego. Balsam w kontrze trafiła tylko w poprzeczkę. Za chwilę może być po meczu, jeśli Rumunki oddadzą skuteczny rzut w następnej akcji.

6
7
1
8
22
58'

Za chwilę będzie za późno nawet na doprowadzenie do remisu w tym meczu.

7
3
3
4
3
58'

Błąd Buceschi. Niestety, my także popełniały tę samą pomyłkę.

3
3
6
9
15
57'

Sami sobie utrudniamy zadanie w ataku i niewymuszonych błędach w ofensywie. Jeszcze jedna strata Polek, która może nas dużo kosztować.

czas 56'

Błąd podania do Kobylińskiej i na pustą bramkę rzut oddała Andrea Popa.

1
2
2
5
21
55'

Obroniła Zima. Mamy szansę na pierwsze prowadzenie w tym meczu.

57
17
3
2
2
55'

O czas poprosił Florentin Pera.

6
7
3
2
4
55'

Wydaje się, że rywalki też już nieco opadły z sił. Może uda się to wykorzystać. Chwila przerwy po urazie, jakiego nabawiła się Cristina Laslo.

20
9
2
3
2
54'

Nieskuteczna Buceschi. Szkoda akcji do Balsam. Zima trochę przesadziła z tym podaniem do naszej skrzydłowej.

czas 53'

Przejęła podanie i trafiła do pustej bramki Mariola Wiertelak. Dzieje się w Herning!

38
19
3
POL 24 : 25 ROU
czas 53'

No proszę, mamy trafienie kontaktowe po podaniu do Balsam na prawe skrzydło. Brawo Biało-Czerwone.

30
15
2
POL 23 : 25 ROU
czas 52'

Kontra Polek, wykluczona została Bianca-Maria Bazaliu za faul na Kobylińskiej. Wydawało się, że będziemy mieli rzut karny, ale sędziowie wskazali co innego.

20
5
1
czas 51'

Jeszcze raz skuteczna, już po raz piąty z rzutu karnego, Magda Balsam. Walczą nasze panie, to trzeba przyznać.

21
9
1
1
51'

Jeszcze jedna próba z karnego dla Polek.

25
11
1
POL 22 : 25 ROU
czas 50'

Niezwykłe szczęście Elizy Buceschi. Od poprzeczki i piłka minęła linię końcową bramki. Jeszcze sprawdzili to na wideo Algierczycy.

1
2
8
50'

czas 50'

Szybko, bardzo szybko odpowiedziała bramką Monika Kobylińska.

16
7
1
POL 21 : 24 ROU
czas 49'

Interwencja Zimy, ale ponowiły atak Rumunki i trafiła z rotacją Eliza Buceschi w niezwykle trudnej pozycji.

3
4
POL 21 : 23 ROU
czas 48'

Nie myli się dziś z rzutów karnych Magda Balsam. Jeszcze czekają nas emocje? Oby.

15
7
48'

Rzut karny dla Biało-Czerwonych. Faulowana na kole była Matuszczyk.

11
7
1
47'

Rzucała już przy grze pasywnej Kobylińska. Nie ma trafienia naszej rozgrywającej. Możemy jednak kontynuować atak.

4
1
1
2
1
47'

Gramy na dwie kołowe. Pełne ryzyko.

2
2
2
POL 20 : 23 ROU
czas 46'

Podanie do koła i celnie Crina-Elena Pintea.

2
6
6
46'

O czas poprosił teraz trener Florentin Pera.

1
2
2
2
POL 20 : 22 ROU
czas 45'

Zmniejszyły dystans nasze panie po bramce Balsam.

16
7
45'

Rzut karny dla Polek.

16
5
1
44'

Przechwyt Balsam.

8
1
POL 19 : 22 ROU
czas 44'

Skuteczna z lewej strony Aleksandra Rosiak przy dalszym słupku.

8
2
43'

Czas na żądanie dla Senstada.

3
4
POL 18 : 22 ROU
czas 43'

Teraz z akcji bramkę na swoje konto zapisała Eliza Buceschi.

1
1
1
1
POL 18 : 21 ROU
czas 42'

I już tylko - 3 po trafieniu z prawego skrzydła w wykonaniu Magdy Balsam.

2
1
1
42'

Nie jest to duża przewaga dla Rumunek, ale nadal nie potrafimy jej zmniejszyć. Choć teraz mamy przechwyt Urbańskiej.

41'

Kochaniak-Sala mogła zmniejszyć przewagę w kontrze, ale popełniła błąd kroków.

1
1
POL 17 : 21 ROU
czas 41'

Bardzo ładny rzut bieżny wykonała teraz Karolina Kochaniak-Sala ze środka rozegrania.

3
1
1
POL 16 : 21 ROU
czas 40'

Niestety, nie zmniejszamy dystansu, bo po raz drugi nie pomyliła się Cristina Laslo.

1
1
1
1
POL 16 : 20 ROU
czas 40'

Nie trafiły rywalki, tymczasem pustą bramkę dostrzegła Marlena Urbańska.

1
1
POL 15 : 20 ROU
czas 39'

Od razu więcej miejsca w naszej defensywie i z dużą swobodą swój atak wykonała Cristina Laslo. Maleją szanse Biało-Czerwonych na dobry wynik, tym bardziej, że faulu ofensywnego dopuściła się jeszcze Masna.

1
1
1
POL 15 : 19 ROU
czas 38'

Niestety, długo w przewadze liczebnej nasze panie nie pograły. Za faul na ławce kar posadzona Paulina Uścinowicz.

1
1
czas 38'

W dodatku wykluczona została jeszcze Crina-Elena Pintea.

1
1
czas 38'

Trafiła z prawego rozegrania Karolina Kochaniak-Sala.

1
1
POL 14 : 19 ROU
czas 38'

Sporo szczęścia miała teraz Eliza Buceschi. Trafiła w wewnętrzną część słupka i piłka wylądowała w siatce.

1
1
1
POL 14 : 18 ROU
czas 37'

Ciuca w bramce, ale nie zdołała ona powstrzymać Balsam. Jeszcze 4 bramki do odrobienia.

1
1
37'

Faulowana Kochaniak-Sala, będziemy mieli siódemkę.

1
1
POL 13 : 18 ROU
czas 36'

Jeszcze raz celnie, już po raz trzeci w tym meczu Cristina Laslo.

czas 35'

No proszę, wystarczyły dwa proste błędy w ataku i od razu zrobiło się 12:17. Trafiła bowiem Cristina Laslo.

1
1
2
POL 12 : 16 ROU
czas 35'

W kontrze doskonała Alexandra Dindiligan.

1
1
2
POL 12 : 15 ROU
czas 34'

Barbara Zima nie zdołała powstrzymać Elizy Buceschi.

1
1
1
2
34'

Rzut karny dla rywalek.

1
2
1
4
34'

Obok bramki Tomczyk. Szkoda.

2
1
1
1
33'

Błąd w ataku u Rumunek. Jest skuteczność i od razu widać to na tablicy z wynikiem.

2
3
1
POL 12 : 14 ROU
czas 32'

Złe podanie u rywalek i strata. Zdołała swoją szansę w kontrze pośredniej wykorzystać z lewego skrzydła Mariola Wiertelak.

1
POL 11 : 14 ROU
czas 32'

Trochę szczęśliwe podanie Kochaniak-Sali do Sylwia Matuszczyk. Nasza obrotowa przelobowała bramkarkę.

2
31'

Karny dla naszych przeciwniczek.

1
1
31'

Rumunki z szansą na 14. bramkę w tym meczu.

1
1
czas Druga połowa
Czy Polki po zmianie stron zdołają wyjść na wyższy poziom i zgarną punkty w tym meczu?