(19:10)
Zakończony
Polska
komentarz

Niemki zabrały ze sobą do kolejnej fazy aż 4 punkty. Polki tylko 2, ale to i tak niezły wynik. Tak na pocieszenie. Niestety, ale wynik mecz jest dla nas wielką smutą. My już mówimy dobranoc.

1
komentarz

Koszmar w meczu Polek z Niemkami. Biało-Czerwone zostały wręcz zdeklasowane. Nie takich zawodów spodziewaliśmy się w dniu dzisiejszym. Nasze rywalki idealnie nas odczytały. Wypracowały ogromną przewagę przed przerwą, a po zmianie stronie nasze panie nie potrafiły już wrócić do tego meczu. Cóż, spotkanie do zapomnienia. MVP meczu została wybrana Katharina Filter.

1
1
2
1
60'

Wyrzucamy piłkę w aut. Po chwili Niemki nie dały rady pokonać Zimy.

1
1
1
1
1
60'

Błąd kroków u Niemek.

9
7
2
3
3
59'

Nieładny fragment meczu. Błędy z obu stron.

czas 59'

Mamy trafienie z koła. Pokazała się tam idealnie Sylwia Matuszczyk.

6
4
1
1
1
58'

Doskonałe minuty notuje Barbara Zima. Niestety, przechwyt Niemek w kontrze.

10
4
4
3
GER 33 : 16 POL
czas 58'

Mamy bramkę w kontrze. Trafiła Mariola Wiertelak.

13
7
2
3
2
57'

Sarah Wachter zatrzymała Galińską.

4
3
6
10
57'

Nieporozumienie w polskim obozie, ale i Niemki wrzuciły na luz i straciły szansą na kolejne trafienie.

czas 56'

Za dużo tych błędów, co przeciwniczki musiały wykorzystać, tak jak teraz Meike Schmelzer.

3
2
4
6
56'

Ciekawy pomysł Galińskiej, ale Matuszczyk nie złapała piłki. Po chwili przeszkodziła nam poprzeczka.

4
2
1
6
6
55'

Faul w ataku u Niemek.

11
4
1
3
55'

Rzucamy pod presją czasu, ale wysoko nad bramką.

4
1
3
6
GER 32 : 15 POL
czas 54'

Nieudana próba Mareike Thomaier w starciu z Płaczek w rzucie karnym.

czas 53'

Wynik meczu jeszcze podwyższyła w przewadze Mareike Thomaier.

czas 51'

Pogramy teraz jedną mniej, bo 2 minuty kary otrzymała Aleksandra Zimny.

2
1
2
3
9
czas 51'

Mamy odpowiedź w wykonaniu Emilii Galińskiej. Ale to dopiero 4. trafienie po zmianie stron.

9
7
2
50'

Nadal Polki mocno nieskuteczne. Zgubiona piłka po naszej stronie.

2
4
1
3
6
50'

Duża radość u naszych przeciwniczek. Filter zeszła z parkietu przy skuteczności aż 40 procent.

czas 49'

Seria zmian u naszych rywalek. Trener Markus Gaugisch postanowił dać pograć innym. Celnie Viola Leuchter.

5
3
4
5
6
48'

Straszny rzut Zimny, wprost w dłonie bramkarki Niemek.

czas 48'

Wreszcie bramka! Trafiła z koła Marlena Urbańska.

czas 46'

Aleksandra Tomczyk została wykluczona na 2 minuty. To był jej błąd zmiany.

2
4
9
46'

Zatrzymany czas przez delegata. Sprawdzamy sytuację na VAR-ze.

2
3
7
3
3
46'

Przez kwadrans Biało-Czerwone rzuciły tylko 2 bramki. Miało być inaczej.

4
8
9
12
16
czas 46'

A Niemki nadal swoje. Ze środka rzutem z biodra popisała się Annika Lott.

2
2
4
45'

Dobrze Płaczek między słupkami. Kobylińska jednak w słupek.

4
2
4
5
4
44'

Smits zatrzymana przez Płaczek w kontrze sam na sam.

13
6
2
1
1
44'

Polki pasywne w ataku. Strata za stratą.

czas 44'

Na pustą bramkę na rzut zdecydowała się Johanna Stockschlaeder. Zamiast odrabiać, tracimy do rywalek coraz bardziej.

2
1
2
3
5
43'

Adrianna Płaczek otrzymała cios piłką w twarz od Meike Schmelzer i właśnie za to upomniana została Niemka.

1
3
11
15
GER 27 : 12 POL
czas 43'

Meike Schmelzer ukarana dwiema minutami.

8
3
1
42'

Coś niesamowitego. Słupek jeden, słupek drugi i nie wpadło po rzucie Michalak.

3
1
3
7
9
42'

Ratuje nas Płaczek. Nieudana próba Boelk.

10
5
1
1
2
41'

Michalak zatrzymana w kontrze przez Filter. Niemka wystawiła lewą nogę i właśnie tam zmierzała piłkę.

1
4
7
czas 41'

Odważnie Daria Michalak na lewym skrzydle. Nad bramkarką.

czas 40'

Zawodzimy po całości. Przez naszą obronę bez trudu przedarła się teraz Xenia Smits.

1
1
6
6
40'

Nie ma bramki w wykonaniu Nocuń. Filter na posterunku.

2
3
3
40'

Takiej ogromnej różnicy między Polkami a Niemkami dawno nie mieliśmy. Przeważnie mecze miały swój smaczek i emocje.

1
3
4
39'

Czas dla Senstada. Tylko, czy coś to pomoże? Nasze kadrowiczki już chyba straciły wszelką wiarę.

czas 39'

Ponownie celnie Julia Behnke. Naszym paniom przeszkodził wcześniej słupek.

2
3
7
9
GER 25 : 11 POL
czas 39'

Tymczasem Niemki już na wielkim luzie. To widać, wychodzi im totalnie wszystko. Bramkę dołożyła Julia Behnke.

3
1
1
4
7
38'

Nie gramy lepiej po zmianie stron. Nieskuteczna Nocuń na lewym skrzydle po próbie lobu. Nie trafiła w bramkę.

1
1
5
5
GER 24 : 11 POL
czas 37'

Sygnalizacja gry pasywnej po stronie Niemek. Nic sobie z tego nie zrobiły nasze przeciwniczki. Świetne podanie zanotowała Emily Boelk a autorką trafienia ponownie Alina Grijseels.

2
2
3
4
36'

Jeszcze jeden "ofens" Polek, dopuściła się tego Kochaniak-Sala.

1
3
6
10
36'

Trzeba to przyznać, Niemki dają Polkom dobrą lekcję gry w piłkę ręczną na wysokim poziomie.

czas 35'

Teraz zmienić wynik będzie już niemal niemożliwe. Ważne, żeby przegrać jak najniżej. W dodatku prowadzenie podwyższyła Alina Grijseels po naszym kolejnym błędzie.

1
3
2
3
7
35'

Pomyliły się teraz podopieczne Gaugischa.

10
5
2
1
1
34'

czas 33'

Jeszcze jedno niedobre podanie Rosiak, tak naprawdę do rywalki. Celnie na przysłowiowego "pustaka" Antje Doell.

3
2
6
8
GER 21 : 11 POL
czas 32'

Nie zdążyła wrócić do bramki Płaczek. Błąd podania Rosiak i celnie na pustą Amelie Berger.

1
1
6
11
GER 20 : 11 POL
czas 32'

Alina Grijseels nie pomyliła się przy wykonaniu tej siódemki.

2
4
10
32'

czas 32'

Jeszcze 2 minuty kary dla Karoliny Kochaniak-Sali.

1
2
1
1
6
czas 31'

Brawo Magda Balsam. Technicznie i pokonana bramkarka Niemek.

14
7
2
1
2
31'

Rzut karny po faulu na Kobylińskiej.

11
6
1
1
31'

Polki w pierwszym ataku i z przewagą jednej zawodniczki. Trzeba to zacząć od trafienia.

7
2
1
1
1
czas Druga połowa
Czy druga część meczu będzie bardziej wyrównana i Polki zniwelują dystans do Niemek?