3
2
1
59'

Trener Iranek prosi jeszcze o przerwę. Wskazówki przekazuje również Arne Senstad. Cel - wygrana różnicą 20 bramek, do końca niecałe dwie minuty. Uda się?

czas 58'

34:15. Nie czekamy długo z odpowiedzią. Bramka z lewego skrzydła autorstwa Dagmary Nocuń.

czas 57'

33:15. Zaskoczyła teraz Polski sprytnym rzutem Arezou Kiyaniara.

czas 56'

33:14. W pierwsze tempo Aleksandra Rosiak.

19
7
2
1
POL 32 : 14
czas 55'

32:14. Niewiele brakowało do kolejnej obrony. Piłka po nodze bramkarki wpada jednak do siatki.

czas 52'

32:13. Świetnie związała rywalki Aleksandra Rosiak. Zrobiło się miejsce dla lewoskrzydłowej Dagmara Nocuń. I bramka!

18
11
4
1
POL 31 : 13
czas 51'

31:13. Rzut karny dla Iranek. Nie zadrżała ręka Nastaran Koudzarifarahani.

5
1
2
6
16
czas 31:12'

31:12. Bardzo pewnie z siódmego metra Aleksandra Rosiak. Ona dzisiaj najlepiej sprawdza się w tym elemencie handballowego rzemiosła.

22
10
3
1
1
czas 50'

Hadiseh Norouzi Khorzoughi otrzymuje czerwoną kartkę! Bezmyślnie faulowała w kontrze Darię Michalak. Mamy jeszcze rzut karny.

czas 49'

Świetna współpraca zawodniczek, które na co dzień grają w KGHM MKS Zagłębiu Lubin. Barbara Zima uruchomiła długim podaniem Adriannę Górna i mamy trzydziestą bramkę!

25
10
4
1
47'

Mały przestój w grze Polek, ale póki co - bez konsekwencji.

czas 44'

29:12. Rozrzucała się Barbara Zima! Druga bramka polskiej golkiperki.

czas 43'

28:12. Z siódmego metra Aleksandra Rosiak.

15
8
4
POL 27 : 12
czas 42'

27:12. Mocno z dystansu Monika Kobylińska.

18
8
4
1
POL 26 : 12
czas 42'

26:22. Nieudana próba Pauliny Uścinowicz. Zmniejsza straty Fatemeh Merikh.

czas 41'

26:10. I mamy kolejne trafienie bramkarki! Precyzyjnie od bramki do bramki Barbara Zima.

21
6
3
czas 25:10'

25:10. Kolejna prosta strata irańskiej reprezentacji i prosta bramka Biało-Czerwonych. Do pustej - Magda Balsam. Niekoniecznie sprawdza się u rywalek ten wariant 7 na 6.

1
39'

W kolejnej akcji Magda Balsam pechowo obija słupek.

czas 38'

23:10. Szybka reakcja naszych zawodniczek i bramka Magdy Balsam.

10
3
1
POL 22 : 10
czas 37'

22:10. Trochę zbyt swobodnie poczyna sobie w ataku Fatemeh Merikh.

1
1
4
2
czas 36'

Coś nie leżą rzuty karne Biało-Czerwonym dzisiaj. Zatrzymana Magda Balsam.

czas 35'

22:9. Serię Polek przerywa wkrótce Fatemeh Merikh.

1
2
4
3
POL 22 : 8
czas 34'

22:8. A teraz w akcji prawoskrzydłowa Magda Balsam.

14
6
POL 21 : 8
czas 34'

21:8. Świetnie rozrzucona piłka do lewego skrzydła, a tam nie zawodzi Dagmara Nocuń.

14
6
1
POL 20 : 8
czas 33'

20:8. Kolejny kontratak. Podwyższa prowadzenie polskich szczypiornistek Magda Balsam.

16
8
1
1
POL 19 : 8
czas 32'

19:8. Błąd rywalek, wystrzeliła do kontry Dagmara Nocuń i trafia do pustej bramki.

11
5
32'

Po drugiej stronie znakomicie również Barbara Zima.

7
2
3
1
czas 31'

Monika Kobylińska nie wykorzystuje rzutu karnego. Świetna parada irańskiej bramkarki!