I liga mężczyzn grupa B. Komplet zwycięstw faworytów

Faworyci grupy B nie mieli większych problemów podczas weekendowych spotkań. Wszystkie mecze zakończyły się ich pewnymi zwycięstwami, liderem pozostaje Siódemka Miedź Legnica.

Michał Gałęzewski
Tomasz Gintowt WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Tomasz Gintowt
Lider grupy B, MSPR Siódemka Miedź Legnica wygrał w Gorzycach Wielkich z miejscowym Szczypiorniakiem 31:23. Już w 26. minucie faworyci prowadzili różnicą dziewięciu bramek i do końca już tylko kontrolowali prowadzenie. Wyżej, bo dziesięcioma trafieniami, wygrał wicelider z Gorzowa, który przewagę zbudował na początku drugiej połowy.

O najwyższe cele gra też Ostrovia, która wygrała w Grodkowie 26:18 po aż 9 bramkach Patryka Marciniaka. Najbardziej wyrównane było starcie Grunwaldu Poznań z UKS-em GOKiS Kąty Wrocławskie. Ekipa ze stolicy Wielkopolski zwyciężyła 20:19, umacniając się na 5. miejscu w tabeli.