Piotr Przybecki: Dobry mecz przeciwko Barcelonie to za mało

Trener Orlen Wisły Płock odczuwał niedosyt po niedzielnym meczu z FC Barcelona Lassa. Piotr Przybecki starał się jednak szukać plusów po porażce z "Dumą Katalonii".

Maciej Szumowski
WP SportoweFakty / Szymon Łabiński
Szkoleniowiec wicemistrza Polski jest świadomy wielkiej klasy rywala. - Barcelona rozegrała świetne spotkanie. Jak widać, dobry mecz przeciwko nim to za mało, aby odnieść zwycięstwo - skomentował były zawodnik THW Kiel.

Po pierwszej połowie płocczanie prowadzili 12:11. Ostatecznie przegrali mecz 23:28. Kluczowa była druga część spotkania. - Po wznowieniu przez pierwsze dziesięć minut mieliśmy bardzo poważne problemy ze zdobywaniem bramek z drugiej linii, a Perez de Vargas grał znakomicie w tym czasie - dodał Przybecki.

Trener Wisły jest zadowolony z walecznej i ambitnej postawy jego drużyny. - Barcelona dziś zasłużyła na dwa punkty. Cieszę się, że moi zawodnicy zostawili dużo energii i serca na boisku - zakończył.

Kolejny mecz Ligi Mistrzów Wiślacy rozegrają już w niedzielę. Na wyjeździe zmierzą się z Paris Saint-Germain HB.