LM: "Spokojny" triumf jedną bramką. Zobacz dramatyczną końcówkę meczu Vive - Rhein-Neckar (wideo)

Kiedy zespół Vive Tauronu Kielce w 58 minucie i 18 sekundzie prowadził z Rhein-Neckar Löwen 28:24, wydawało się, że już nic złego nie może przydarzyć się mistrzom Polski. Jednak końcówka meczu miała dramatyczny przebieg.

Tomasz Rosiński
WP SportoweFakty

Lwy w krótkim odstępie czasu (pomiędzy 58 minutą i 37 sekundą a 59 minutą i 10 sekundą) zdobyły trzy bramki, zbliżając się do Vive na jedno trafienie (28:27).

Po błędzie gospodarzy goście mieli jeszcze szansę na doprowadzenie do remisu tuż przed zakończeniem spotkania, lecz komplet punktów podopiecznym Talanta Dujszebajewa zapewniła skuteczna interwencja Sławomira Szmala w 59 minucie i 58 sekundzie.

Kielce vergibt vorne den Matchball. Die Rhein-Neckar Löwen mit der Chance zum Ausgleich. Die letzten 30 Sekunden dieser Partie sind Handball-Dramatik pur.