Grzegorz Krychowiak: Dziennikarze nie mają żadnego szacunku

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Leszek Stępień /
WP SportoweFakty / Leszek Stępień /

Po sromotnej porażce Polaków w meczu z Chorwacją w prasie aż zawrzało. Kontrowersyjne okładki i niepochlebne teksty ostro skomentował Grzegorz Krychowiak.

Polacy przegrali z Chorwacją 23:37 zagrają już tylko o 7. miejsce ze Szwedami we Wrocławiu. Polscy tym samym nie zagrają w półfinale EHF Euro 2016. Porażka naszych rodaków wywołała oburzenie wśród kibiców, a dziś na okładkach w prasie pojawiały się obraźliwe tytuły i oczerniające hasła.

Nie wszyscy sportowcy przeszli jednak koło tego faktu obojętnie. Najpierw ostre słowa do dziennikarzy pokierował Grzegorz Krychowiak, a następnie wtórowała mu Justyna Kowalczyk.

Przed środowym meczem nikt z polskich kibiców nie spodziewał się przegranej. Sprawa gry o medale była w rękach Biało-Czerwonych, bowiem awans dawała nam nawet utrata trzech bramek. Chorwaci natomiast potrzebowali różnicy aż 11 goli.

- Taki wynik to science fiction - mówił skrzydłowy Manuel Strlek.

Dla Biało-Czerwonych mecz skończył się w 39. minucie, gdy Chorwaci wyszli na prowadzenie 23:10.

Pojedynek ze Szwecją odbędzie w piątek o godz. 16 w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Michał Szyba: Teraz jest mi wstyd

{"id":"","title":""}