Wygrane liderów, blisko sensacji w Siedlcach - podsumowanie meczów II ligi mężczyzn

Michał Gałęzewski
W III grupie nadspodziewanie dużych emocji dostarczył mecz w Siedlach. Tamtejszy SPR, który wygrał dotąd tylko jeden mecz do przerwy przegrywał z trzecim w tabeli Mazurem Sierpc 9:18. W drugiej połowie siedlczanie byli bliscy urwania choćby jednego punktu. Ostatecznie przegrali 28:29. Jednobramkowe zwycięstwa odniosły też Trójka Ostrołęka i AZS UMCS Lublin. W akademickich derbach Warszawy, lepsi okazali się szczypiorniści AZS-u UW. Łatwiejsze dwa punkty zdobyli prowadzący w lidze szczypiorniści z Płocka i z Wielunia. 18. kolejka III grupy: ChKS Łódź - Trójka Ostrołęka - 28:27 (17:15) SPR Siedlce - Mazur Sierpc - 28:29 (9:18) AZS AWF Warszawa - AZS UW Warszawa - 22:26 (7:12) MKS Wieluń - Anilana Łódź - 39:27 (18:10) Włókniarz Konstantynów Łódzki - AZS UMCS Lublin - 19:20 (10:8) Orlen Wisła II Płock - Pabiks Pabianice - 34:25 (19:15) KS Uniwersytet Radom - pauzuje