Początek zimy w IV grupie, wygrane faworytów - podsumowanie meczów II ligi mężczyzn

Michał Gałęzewski
W II grupie niezwykłego wyczynu dokonali szczypiorniści MKS-u Grudziądz, którzy do przerwy prowadzili z Cartusią 18:2! Co ciekawe drugą połowę wygrali szczypiorniści z Kartuz. Podczas tej serii gier doszło do dwóch niespodzianek. Największą z nich jest wygrana przedostatniego w lidze LKS-u Kęsowo z Samborem Tczew. SMS ZPRP II Gdańsk pokonał natomiast na wyjeździe Szczypiorniaka Olsztyn. Najwyższe zwycięstwo odnieśli rozkręcający się z meczu na mecz juniorzy Wybrzeża Gdańsk, którzy rozgromili Alfę 99 Strzelno i oddalili się od dołu tabeli.12. kolejka II grupy: Gwardia Koszalin - Energetyk Gryfino - 20:29 (11:13) Cartusia Kartuzy - MKS Grudziądz - 20:32 (2:18) Szczypiorniak Olsztyn - SMS ZPRP II Gdańsk - 23:25 (8:15) LKS Kęsowo - Sambor Tczew - 24:23 (10:15) GKS Żukowo - AZS UKW Bydgoszcz - 30:25 (16:9) Wybrzeże II Gdańsk - Alfa 99 Strzelno - 36:21 (18:9)