KPR Jelenia Góra przegrał sparing ze Slavią Praga

Slavia Praga była kolejnym przeciwnikiem KPR Jelenia Góra w przedsezonowym sparingu. Spotkanie to było dla jeleniogórskiego zespołu bardzo nieudane i zakończyło się wygraną Czeszek 35:26 (18:10).

Grzegorz Kędziora

KPR przeciwko Slavii wystąpił w pełnym składzie, lecz trudno za ten mecz kogokolwiek w jego barwach wyróżnić. Jeleniogórzanki grały bardzo nieskutecznie i były tłem dla swoich rywalek. Grę KPR cechowała masa błędów oraz prostych strat. Szwankowało zgranie i jedynym usprawiedliwieniem jeleniogórzanek może być jedynie duża liczba rotacji w składzie dokonywanych przez ich trenerkę.

Już do przerwy Slavia właściwie zapewniła sobie wygraną w całym pojedynku, kończąc pierwsze 30 minut prowadzeniem 18:10. Po zmianie stron mecz nadal był jednostronny i zakończył się porażką KPR 26:35.

KPR Jelenia Góra - Slavia Praga 26:35 (10:18)