A gdzie był bramkarz?! Zobacz, jak polski piłkarz trafił do siatki

Słoweńcy byli bezradni wobec szybkiego kontrataku polskiej "siódemki" w meczu MŚ piłkarzy ręcznych. Arkadiusz Moryto wpakował piłkę do pustej bramki!

Piotr Bobakowski
Gol Arkadiusza Moryty (Polska - Słowenia) WP SportoweFakty / Viaplay / Gol Arkadiusza Moryty (Polska - Słowenia)
Na początku meczu Polska - Słowenia (relacja TUTAJ) w ramach fazy wstępnej MŚ w piłkę ręczną - w 2. minucie spotkania przy stanie 1:1 -  Michał Daszek zanotował świetny przechwyt, po którym polski zespół wyszedł z "zabójczym" kontratakiem.

Rzut Arkadiusza Moryty do pustej bramki (rywal grał wtedy bez bramkarza) był już tylko formalnością. Trybuny w katowickim Spodku eksplodowały z radości po efektownej akcji bramkowej w wykonaniu podopiecznych Patryka Rombla.

Później - w 13. minucie sobotniego pojedynku - Biało-Czerwoni rozegrali identyczną akcję, a 25-letni Moryto ponownie dopełnił formalności. Na tablicy wyników widniał wtedy rezultat 6:6.

Zobacz kontratak Polaków i gol Moryty na 2:1 w meczu Polska - Słowenia.

Źródło: Viaplay