Bundesliga: 6. kolejka
28 wrz 2019 18:30
90+2'

Paco doszedł do piłki jedenaście metrów przed bramką. Mocny strzał był jednak niecelny.

1
2
1
1
1
90+2'

Jeszcze okazji szuka Borussia, ale czasu pozostało gospodarzom niewiele.

1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

89'

Kolejny raz Piszczek ratuje gospodarzy. Polak zablokował kolejne uderzenie! Tylko rzut rożny dla Werderu.

6
1
1
1
88'

Werder. Schodzi: Joshua Sargent. Wchodzi: Claudio Pizarro.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Joshua Sargent #19
1
1
85'

A teraz Burki uratował zespół odbijając strzał Sargenta.

1
2
1
85'

Werderowi udało sięo oddalić grę od własnego pola karnego. A do końca meczu już niewiele.

1
78'

Już jesteśmy po drugiej stronie. Strzał Hazarda odbił bramkarz, poprawka Brandta była niecelna.

77'

Z ok. 15 metrów nieprzyjemne uderzenie oddał Sargent, Burki zachował czujność i złapał piłkę.

1
74'

Wyjście Werderu, Sargent na metrowym spalonym.

1
73'

I już przed szansą był Paco Alcacer, który spudłował z pięciu metrów.

1
2
73'

Werder. Schodzi: Milot Rashica. Wchodzi: Benjamin Goller.

Benjamin Goller #39
1
1
72'
70'

Strzał Hakimiego sprzed pola karnego sparował Pavlenka, dobitką Hazarda cudem przyblokował Friedl!

70'

Borussia przeważa, Werder skupia się na defensywie. W ostatnich minutach goście sporadycznie kontrowali rywali.

68'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Julian Weigl.

Borussia Dortmund
1
64'

Do piłki doszedł Goetze, uderzył jednak w środek bramki. Wprost w Pavlenkę.

2
1
komentarz

Jak strzelać gole Werderowi dobrze wie Robert Lewandowski.

1
1
2
62'

Coraz wyraźniejsza przewaga Borussia. Dortmundczycy wściekle atakują bramkę Pavlenki.

2
60'

Po stracie gola Borussia przebudziła się. Gospodarze ponownie chcą wyjść na prowadzenie.

2
57'

Lang z ok. 40 metrów starał się przelobować Burkiego. Zabrakło mu dwóch metrów.

3
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Friedl. Asystował mu Joshua Sargent. A jednak remis! Po dośrodkowaniu z rogu piłkę głową zgrał Sargent, a Friedl również głową z bliska wpakował do bramki. 2:2!

8
55'

Kolejny raz Piszczek uratował Borussię! Polak zablokował strzał Sargenta.

2
1
53'

Sporo gry w  środku pola, Werder jednak czeka na błąd Borussii.

1
1
50'

Groźnie pod bramką Borussii. Piszczek zablokował mocny strzał Rashicy. Mogło być 2:2!

2
2
49'

Z pola karnego uderzał Piszczek, strzał został zablokowany.

2
1
1
1
49'

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Optyczna przewaga należy do Borussii.

1
46'

Wracamy do gry!

2
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
45'

Dahoud sam na sam z Pavlenką, który nogą odbił piłkę!

44'

Borussia po wyjściu na prowadzenie cofnęła się i chce spokojnie dotrwać do przerwy.

1
18:16

Marco Reus w Lidze Mistrzów zmarnował rzut karny. Teraz zrehabilitował się.

1
1
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Thorgan Hazard. Borussia już prowadzi! Z prawej strony Hazard, Reus głową z siedmiu metrów uderzył nie do obrony. 2:1!

9
3
2
1
1
38'

Kolejna próba Hazarda i kolejny raz kilka metrów ponad bramką Werderu.

1
35'

Borussia długo rozgrywa swoje akcje, gospodarze cały czas czekają na błąd w ustawieniu gości.

1
32'

Kontra Werderu, z ostrego kąta uderzał Rashica. Burki pewnie interweniował.

1
29'

Mocny strzał Hazarda, piłka poszybowała dwa metry ponad poprzeczką.

1
28'

Akcja Borussii, dogranie do Hazarda, ten wycofał do partnera. Piłkę przejęli jednak goście.

3
26'

Teraz przy piłce częściej utrzymują się gracze Werderu. Goście nie kwapią się jednak do zdecydowanego natarcia.

1
23'

Gra przerwana, na spalonym znalazł się Sargent.

1
1
21'

Borussia cały czas przeważa, gospodarze starają się znaleźć dziurę w defensywie Werderu.

2
1
1
18'

Sprzed pola karnego płasko uderzył Sancho, bramkarz końcami palców wybił piłkę na rzut rożny.

2
1
15'

Gra toczy się w środku pola. Piłkarze nie chcą zbyt wiele ryzykować.

1
18:16

W tygodniu Borussię czeka mecz w Lidze Mistrzów.

12'

Więcej z gry mają gospodarze, Werder czeka na możliwość wyprowadzenia kontry.

9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mario Goetze. Asystował mu Łukasz Piszczek. Błyskawiczna odpowiedź Borusii. Piszczek dośrodkował z prawej strony na czwarty metr. Do piłki doszedł Goetze i głową wpakował do siatki. 1:1!

23
17
5
2
5
8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Milot Rashica. Asystował mu Christian Gross. Akcja Werderu, Gross dograł w pole karne do Rashicy, ten kapitalnie uderzył z woleja. 0:1!

5
4
3
5
7
6'

Borussia posiada optyczną przewagę, jednak rozgrywa piłkę daleko od pola karnego.

3'

Werderowi udało się przetrwać pierwszy napór Borussii, mecz się szybko uspokoił.

1
1'

Już groźnie pod bramką Werderu. Gościom udało się jednak wybić piłkę z pola karnego.