GKS Katowice. Schodzi: Szymon Kiebzak. Wchodzi: Zbigniew Wojciechowski.

90'

Doliczono 4 minuty.

89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Śpiączka. Poturbował rywala w polu karnym, potrzebna jest pomoc medyczna.

Górnik Łęczna
1
88'

Górnik pracuje ostro w pressingu, odbiera piłkę, ale nie może podejść pod pole karne.

83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Kurbiel. Asystował mu Kacper Michalski.

4
3
1
1
80'

Zaskakujący strzał Błąda z dystansu, ale obrona zdołała zareagować i odbić piłkę na rzut rożny.

79'

Dobry strzał Golińskiego pewnie łapie jednak Mrozek.

77'

Kapitalna szansa dla Łęcznej, ale Midzierski trafił głową tylko w słupek!

1
74'

Górnik Łęczna. Schodzi: Dominik Lewandowski. Wchodzi: Michał Goliński.

Dominik Lewandowski #23
72'

Sprytny strzał Kiebzaka po ziemi, ale pewnie łapie go Rojek.

1
68'

Zamieszanie w polu karnym Katowic, Mrozek świetnie broni strzał głową. Potem kolejna próba, ale graczom Łęcznej zabrakło centymetrów w powietrzu.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Woźniak. Przerwał kontrę faulem.

66'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Łęcznej, ale ciut za mocne, późniejsze ofiarne próby ratowania piłki na nic się nie zdały.

1
64'

Uparcie GieKSa szuka gry wysokimi piłkami, ale brakuje dokładności.

2
1
60'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Bartłomiej Kalinkowski. Uderzył rywala w powietrzu.

1
3
55'

Teraz taki okres walki w środku pola, dużo gry w powietrzu.

1
51'

Petarda posłana przez Cierpkę zza pola karnego, ale piłka przesłana blisko słupka!

1
50'

Dobre dośrodkowanie Błąda z narożnika boiska, uderzał znowu Woźniak i znowu niecelnie.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Gałecki. Sfaulował rywala blisko własnego pola karnego.

1
47'

Bardzo dobra kontra łęcznian i bliski szczęścia Dzięgielewski, ale w ostatniej chwili uderzenie zablokował obrońca gospodarzy.

1
1
1
komentarz

Wracamy do gry! Kto przechyli szalę na swoją korzyść?

44'

Kolejne dośrodkowanie na głowę Woźniaka, ale odpowiednio przeszkadzał mu obrońca, przez co strzał poleciał nad bramką.

41'

Odpowiedź gości, rajd Dzięgielewskiego, miękka wrzutka, ale pewnie wyłapał ją Mrozek.

41'

Kolejna szansa dla Katowic, ale poprzeszkadzali sobie zawodnicy i stracili piłkę w polu karnym rywala.

1
1
1
1
1
39'

Bardzo ładnie rozciągnięta akcja GieKSy. Długa piłka do Woźniaka, ten wycofuje do Rogali, a gracz GKS-u uderza płasko, technicznie, poza zasięgiem rąk Rojka. Mamy remis!

2
2
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Grzegorz Rogala. Asystował mu Arkadiusz Woźniak.

34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Wojciechowski. Pewny, mocny strzał w środek bramki.

5
3
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Jędrych. Szarpanina z Wojciechowskim przewraca go, co nie umknęło sędziemu.

33'

RZUT KARNY DLA GÓRNIKA!

31'

Mocne dośrodkowanie z lewej strony, główka Wojciechowskiego, ale bardzo łatwa do złapania dla Mrozka.

28'

Teraz mieliśmy okres typowej walki w środku pola.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Kalinkowski. Potrącił Błąda w środku pola.

24'

Bardzo dobra piłka w kierunku pędzącego Kiebzaka i w ostatniej chwili interweniuje obrońca w polu karnym.

23'

Kolejna świetna szansa Woźniaka, ale znowu pewnie broni Patryk Rojek! Nie nadążają obrońcy za napastnikiem gospodarzy.

22'

Dobra wrzutka Lewandowskiego, ale mija się z piłką Wojciechowski. Ładnie znalazł wcześniej miejsce na podanie Kalinkowski.

21'

Tempo meczu nie jest zbyt wysokie, ale to zrozumiałe - tyle czasu bez gry, więc trzeba jeszcze łapać rytm.

19'

Dobry strzał Woźniaka zza pola karnego, ale prosto w ręce Rojka.

1
16'

Sprytne dośrodkowanie Habusty, w praktyce był bliski przelobowania bramkarza, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

15'

Rzut wolny dla GKS-u blisko pola karnego, szansa na bezpośrednie uderzenie.

13'

Zaczyna Łęczna wychodzić nieco wyżej, co faktycznie sprawia problemy katowiczanom.

10'

Kontra Łęcznej, dobre podanie Kalinkowskiego w kierunku Wojciechowskiego, ale napastnik gości był osamotniony w tej akcji i stracił piłkę.

6'

Kolejne wysokie zagranie Błąda, ale tym razem za mocne. Był piłkarz Zagłębia Lubin będzie dziś zdecydowanym liderem rozegranie GieKSy

4'

Na razie stroną dominującą są katowiczanie, spokojnie rozgrywają akcję.

1
1'

Pierwsza szansa dla gospodarzy. Dobre dośrodkowanie Błąda na głowę Woźniaka, ale strzał z 8 metrów niecelny.

czas Start meczu
19:58

Spotkanie oczywiście przy pustych trybunach.

1
19:58

Sędzią meczu Sebastian Tarnowski.

19:58

Żółto-czarne stroje GKS, Górnik dziś na biało-czarno.

19:58

Dla obu ekip to pierwsze spotkanie od prawie trzech miesięcy. W swoich ostatnich meczach GieKSa przegrała z Olimpią Elbląg 1:3, z Górnik uległ Widzewowi 1:2.