2:3. Yoshimar Yotun huknął pod poprzeczkę nie do obrony.

6
6
8
komentarz

2:2. Cristhian Stuani wszedł na boisko tylko po to, żeby uderzyć z rzutu karnego do bramki.

16
7
3
6
10
komentarz

1:2. Raul Ruidiaz strzelił i mocno i precyzyjnie.

13
8
6
8
11
komentarz

1:1. Edinson Cavani strzelił po zmyleniu bramkarza.

20
7
3
4
4
komentarz

0:1. Jose Paolo Guerrero także wziął długi rozbieg, ale trafił.

8
5
3
4
6
komentarz

Nie ma gola. Pedro Gallese lepszy od Luisa Suareza.

18
13
12
8
9
komentarz

Fernando Muslera nie miał nic do roboty przez 90 minut. Peru nie oddało celnego strzału. Pedro Gallese miał nieco więcej zadań.

6
8
2
2
3
komentarz

Przygotowanie zawodników do ostatecznej rozgrywki. Siedmiu z ośmiu ćwierćfinalistów nie strzeliło gola na tym etapie Copa America.

6
10
6
2
2
90+7'

Urugwaj. Schodzi: Federico Valverde. Wchodzi: Cristhian Stuani.

2
90+4'

Pedro Gallese interweniował na przedpolu po płaskim dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

2
3
90+3'

Jeszcze kilka minut nadziei na odwołanie konkursu rzutów karnych. Nie zrobił tego Luis Suarez, który próbował pokonać Pedro Gallese strzałem z ostrego kąta po sprytnym podaniu.

2
1
1
3
1
90'

Doliczone siedem minut.

2
5
1
88'

Korner po tym jak jeden z Peruwiańczyków interweniował po płaskim dośrodkowaniu w kierunku Edinsona Cavaniego.

2
3
1
87'

Mało sytuacji podbramkowych jak na decydujący fragment spotkania. Peru szuka swoich szans, choć przez większą część pojedynku było schowane.

2
2
1
85'

Peru. Schodzi: Christian Cueva. Wchodzi: Raul Ruidiaz.

81'

Będzie sporo doliczonych minut do regulaminowego czasu. Sędzia już zakomunikował to zawodnikom.

3
3
2
2
2
79'

Wymiana podań wewnątrz pola karnego reprezentacji Urugwaju. Jose Paolo Guerrero nieomal otworzył kompanowi drogę do bramki. W ostatnim momencie interweniowali Celestes.

2
2
2
2
2
73'

Trzeci strzał Urusa do bramki i po raz trzeci nie ma gola. Luis Suarez uderzył z bliska pod poprzeczkę, ale nie przypilnował swojego położenia.

2
1
1
1
72'

Peru celowo wprowadza zamieszanie na boisko. Los Incas chcą zdenerwować swoich przeciwników w niebieskich koszulkach.

2
2
70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Federico Valverde za faul w centrum boiska.

Urugwaj
1
2
1
69'

Coraz mniej regulaminowych minut w tym spotkaniu. Zanosi się na trzeci bezbramkowy ćwierćfinał Copa America, ale jeszcze jest nadzieja.

1
1
68'

Giorgian De Arrascaeta próbował przelobować zza pola karnego Pedro Gallese. Na początek musi jednak przymierzyć w światło bramki.

1
2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Cueva za faul w środku pola.

1
2
1
1
1
62'

Edinson Cavani strzela już celniej niż w pierwszej połowie, ale nadal nie trafia do siatki. Tym razem płaskie uderzenie byłego napastnika Napoli zostało zatrzymane przez Pedro Gallese.

2
2
1
1
1
58'

Edinson Cavani strzelił do bramki w sytuacji sam na sam z Pedro Gallese. Nie ma gola ze względu na spalonego.

2
2
1
2
3
57'

Kolejne spektakularne pudło reprezentanta Urugwaju. W pierwszej połowie koszmarnie przestrzelił Edinson Cavani, a po przerwie Diego Godin.

1
1
1
1
1
57'
56'

Przerwa w grze po niebezpiecznym zderzeniu w powietrzu. Luis Advincula dokładnie wytłumaczył sędziemu co się wydarzyło, tyle że arbiter specjalnie nie przejął się.

1
1
53'

Christian Cueva robi zbędne zamieszanie na boisku. Podopieczny Ricardo Gareci zabrał piłkę, którą sędzia przyznał Urusom.

2
3
1
1
1
51'

Dłuższa wymiana podań reprezentantów Peru. Andre Carrillo zdecydował się to przerwać i przeprowadzić solowy atak. Skończyło się uderzeniem w boczną siatkę z ostrego kąta.

2
3
2
1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Zambrano za faul na Luisie Suarezie.

3
3
3
2
4
47'

Świetna robinsonada Pedro Gallese po strzale Federico Valverde z rzutu wolnego. Reprezentacja Urugwaju tym razem nie zamierza czekać z przystąpieniem do ataku.