5
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kornel Osyra.

W ostatniej doliczonej minucie piłka znalazła się w bramce zespołu z Bełchatowa. Kornel Osyra długo próbował aż nareszcie przymierzył i prawdopodobnie uratował punkt Podbesidziu Bielsko-Biała.

11
7
2
5
7
90'

Doliczone trzy minuty.

3
4
4
2
3
87'

Krzysztof Wołkowicz dał prowadzenie Góralom!

3
5
2
85'
3
4
1
1
2
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Wołkowicz.

GKS Bełchatów przeczekał ataki przeciwnika, przetrwał wszystkie próby bielszczan, po czym zadał cios, który może zdecydować o zwycięstwie. 1:0 dla zespołu Marcina Węglewskiego. Martin Polacek nie poradził sobie i nie zatrzymał piłki po potężnym strzale z dystansu Krzysztofa Wołkowicza.

11
5
4
12
81'

GKS Bełchatów. Schodzi: Paweł Czajkowski. Wchodzi: Mikołaj Grzelak.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Paweł Czajkowski #8
1
3
78'

Poprzeczka! Aleksander Komor nie ma szczęścia w ostatnich spotkaniach. Blisko, coraz bliżej, ale piłka ponownie nie znalazła się w bramce bełchatowian. Głęboko odetchnęli z ulgą podopieczni Marcina Węglewskiego.

1
3
75'

Daniel Niźnik poradził sobie z zagraniem z rzutu rożnego. Festiwał stałych fragmentów gry, ale pokonanie pracowitego bramkarza gospodarzy nie jest takim banalnym zadaniem.

1
1
73'

Rafał Figiel zakręcił się w pobliżu pola karnego bełchatowian. Nie przymierzył odpowiednio po wypracowaniu sobie miejsca na połowie przeciwnika.

1
2
72'

Krzysztof Brede może wprowadzić jeszcze jednego piłkarza z ławki rezerwowych.

1
1
2
70'

Już tylko 20 minut podstawowego czasu. GKS Bełchatów wygrał na tym stadionie ze Stalą Mielec całkiem niedawno i wysoko zawiesza poprzeczkę drugiemu z najpoważniejszych kandydatów do awansu.

1
66'

Wyrównują się odrobinę statystyki tego meczu. Na pewno przydałoby się coś zmienić w najważniejszej rubryce - gole. Starali się przyjezdni i oddali swoje piąte celne uderzenie w meczu, ale na posterunku czujnie Daniel Niźnik.

2
komentarz

63'

Podbeskidzie. Schodzi: Filip Laskowski. Wchodzi: Mateusz Sopoćko.

Filip Laskowski #14
1
1
61'

Niebawem trener Krzysztof Brede wprowadzi na boisko również drugiego zmiennika. Na razie zdecydował się wymienić doświadczonego Kamila Bilińskiego na młodszego napastnika Marko Roginicia.

1
58'

Adrian Małachowski strzelił niebezpiecznie z rzutu wolnego. To celna próba zawodnika z Bełchatowa, na którą czekała publiczność. Martin Polacek uratował swoją interwencją Podbeskidzie Bielsko-Biała.

3
1
54'

Mateusz Szymorek zagroził przeciwnikom. Piłka zgarnięta blisko pola karnego Podbeskidzia Bielsko-Biała przeleciała nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Martina Polacka. Pomocnik nie zastanawiał się długo zanim podjął decyzję o strzale.

2
52'

Krzysztof Wołkowicz dostał podanie od Emile'a Thiakane, po czym starał się uruchomić rozpędzonego na przeciwnym skrzydle Bartosza Biela. Zabrakło dokładności w ataku Brunatnych.

2
1
51'

Rzut rożny i to już siódmy taki stały fragment dla zespołu z Bielska-Białej. Solidny trening dla obrońców z Bełchatowa, ale też defensorów Podbeskidzia, którzy przybiegają w takich okolicznościach w pole karne przeciwnika.

3
1
49'

Przewinienie na Łukaszu Sierpinie, który w pierwszej połowie wprowadzał swoimi akcjami spory popłoch w szeregach obronnych Brunatnych. Z dograń kapitana Górali starali się korzystać Bartosz Jaroch czy Karol Danielak.

2
1
1
46'

Piłka ponownie w grze po przerwie. Tym razem Podbeskidzie Bielsko-Biała mogło wykonać pierwsze kopnięcie od środka.

1
44'

Daniel Niźnik jeszcze raz zaprezentował się zanim zakończy się podstawowy czas w pierwszej połowie. Chwyt bramkarza z Bełchatowa po dośrodkowaniu Tomasza Nowaka.

1
1
1
1
42'

Ostatnie szanse na poprawienie rezultatu w pierwszej połowie. Podbeskidzie Bielsko-Biała szuka miejsca, jakiegoś elementu dekoncentracji w szeregach bełchatowian.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Czajkowski za powstrzymanie faulem ataku przeciwnika.

38'

Daniel Niźnik wyrasta na głównego zawodnika w pierwszej połowie konfrontacji. Mogły się podobać interwencje bramkarza, który wskoczył do jedenastki zamiast Pawła Lenarcika, po strzałach Bartosza Jarocha i Karola Danielaka.

35'

Karol Danielak miał ochotę na poprawienie swoich imponujących statystyk w tym sezonie. Po podaniu Rafała Figiela strzelił celnie, ale nie pokonał odpowiednio ustawionego oraz skoncentrowanego Daniela Niźnika.

1
17:35

1
2
1
30'

Na zakończenie drugiego kwadransa meczu w Bełchatowie ponownie ciekawie w pobliżu bramki Martina Polacka. Krzysztofowi Wołkowiczowi zabrakło detali, żeby oddać strzał z bliska po dograniu Bartosza Biela. Drzwi do królestwa Podbeskidzia Bielsko-Biała otworzyły się po błędzie Kornela Osyry.

1
29'

Trochę podniosła się temperatura w pobliżu bramki Podbeskidzia Bielsko-Biała. Martin Polacek wykonał jeden chwyt, a przed momentem musiał kontrolować czy aby piłka po uderzeniu Artura Golańskiego nie znajdzie się w jego bramce.

2
1
1
1
27'

Trener Krzysztof Brede kolekcjonuje kartki. Gdyby były statuetkami, nie miałby ich gdzie ustawiać na półkach w mieszkaniu. Na razie żółty kartonik dla szkoleniowca Podbeskidzia Bielsko-Biała za protestowanie po faulu Kamila Bilińskiego.

1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Biliński za ostre przewinienie na Adrianie Małachowskim.

1
1
1
24'

Dotychczas wyłącznie ataki kandydata do awansu kończą się strzałami. Dwukrotnie interweniował Daniel Niźnik, a pozostałe uderzenia Tomasza Nowaka i Bartosza Jarocha okazały się niecelne.

20'

Bartosz Jaroch dochodzi do piłek posyłanych w pole karne przez Łukasza Sierpinę. Boczny obrońca Podbeskidzia Bielsko-Biała tradycyjnie gra wysoko na połowie przeciwnika, ale a to Daniel Niźnik, a to brak precyzji przeszkadza w zdobyciu prowadzenia.

1
1
1
18'

GKS Bełchatów odgryza się, ale mocno nieśmiało. Martin Polacek starannie rozstawił swoich obrońców przed wrzutką z rzutu wolnego Mariusza Magiery, ale w zasadzie bezcelowo, ponieważ zagranie było totalnie przestrzelone.

2
16'

Na razie Podbeskidzie Bielsko-Biała pozostaje jednak stroną dominującą. Mocno zapachniało prowadzeniem podopiecznych Krzysztofa Brede po dośrodkowaniu Łukasza Sierpiny i strzale Bartosza Jarocha. Bronił Daniel Niźnik, jeszcze poprzeczka i futbolówka pozostała w polu.

2
15'

Po interwencja Karola Danielaka zespół z Bełchatowa stanął przed pierwszą w meczu możliwością egzekwowania stałego fragmentu gry na połowie przeciwnika. Zobaczymy, czy to sygnał, że konfrontacja wyrównuje się.

2
1
11'

Górale stworzyli pierwszą klarowną sytuację podbramkową. Po rzucie rożnym futbolówka znalazła się pod nogami Filipa Laskowskiego w centrum pola karnego. Młodzieżowiec strzelił niedokładnie i Daniel Niźnik nie został zmuszony do interweniowania.

1
1
17:35

10'

Piłka pozostaje na połowie gospodarzy. Była kolejna szansa na zatrudnienie Daniela Niźnika z rzutu wolnego po faulu Marcina Sierczyńskiego na Łukaszu Sierpinie. Należy dodać, że niewykorzystana. Podbeskidzie Bielsko-Biała szuka sposobu na objęcie prowadzenia.

1
2
6'

Podbeskidzie Bielsko-Biała aktywniejsze na początku spotkania. Starannie budowane ataki przez wyżej notowany w tabeli zespół i GKS Bełchatów reaguje faulami. Brunatni nie chcą pozwolić przyjezdnym na złapanie wysokiego rytmu.

1
3'

Pierwsze stałe fragmenty gry i dośrodkowania z nich posłane w pole karne Brunatnych. Radzą sobie gospodarze i nie pozwalają na oddanie uderzenia zawodnikom z Bielska-Białej.

2
1
17:35

Poznaj najlepszych zawodników poprzedniej kolejki.

17:35

Poprzednim przeciwnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała był Stomil Olsztyn. W drugiej połowie podopieczni Krzysztofa Brede doprowadzili do wyniku 2:0, a kluczowymi zawodnikami byli skrzydłowi Łukasz Sierpina i Karol Danielak.

17:35

GKS Bełchatów wygrał poprzedni mecz 4:2 z Wigrami Suwałki i dzięki temu znajduje się na bezpiecznym miejscu w tabeli. Drużyna prowadzona przez Marcina Węglewskiego zdobyła 10 punktów w czterech wcześniejszych kolejkach.

17:16

Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się w przeostatnim meczu kolejki z walczącym o utrzymanie GKS-em Bełchatów. Górale mogą powiększyć do pięciu punktów przewagę w tabeli nad trzecią Wartą Poznań.