ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Apolinarski za faul na Kacprze Kostorzu.

1
86'

Adrian Purzycki nie dostarczył dokładnego dośrodkowania do Patryka Makucha. Miedź Legnica musi w tej sytuacji wycofać się na swoje pozycje w defensywie i skoncentrować na odparciu ataku wicelidera.

83'

Miedź Legnica nie jest równie przebojowa w ofensywie jak w pierwszej połowie. Gospodarze nie potrafią zorganizować się do ataku i przypominają przyjezdnych sprzed przerwy. Zmieniła się optyka konfrontacji, ale nie zmienia się jej wynik.

3
3
1
80'

Warta Poznań przycisnęła i jest bardzo niebezpiecznie pod bramką Miedzi Legnica. Podopieczni Ireneusza Kościelniaka muszą gratulować, a może dziękować za kolejną interwencję Łukaszowi Załusce. Tym razem były zawodnik Pogoni Szczecin czy Wisły Kraków rozprawił się z uderzeniem Gracjana Jarocha.

2
2
1
komentarz

76'

Łukasz Załuska zaprezentował się popisowo. Rutyniarz jest ostatnio dobrze dysponowany w bramce Miedzi Legnica. Tym razem wyszedł dynamicznie w powietrze i sparował futbolówkę uderzoną z linii pola karnego. Robinsonada!

3
3
72'

Przerwa na napoje zarządzona przez prowadzącego spotkanie Tomasza Wajdę. Po niej czas na ostatnie ataki obu drużyn. Coraz więcej miejsca pozostawiają przeciwnikom obrońcy. To może zapowiadać emocje.

2
1
70'

Bozo Musa w ostatnim momencie! Nie po raz pierwszy okazał się ratownikiem Miedzi Legnica. Świetna interwencja środkowego defensora, który nie pozwolił na uderzenie z bliska do bramki Michałowi Jakóbowskiemu po wstrzeleniu Jakuba Apolinarskiego.

3
3
68'

Wrzutka w pole karne gospodarzy, ale tam blisko Gracjana Jarocha znalazła się cała grupa przeciwników. Nie pozwolili oni na oddanie uderzenia wprowadzonemu na boisko w przerwie napastnikowi z Poznania. Coraz mniej czasu pozostaje na rozstrzygnięcie starcia.

4
3
1
1
2
komentarz

66'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Makuch za faul na Jakubie Kiełbie.

Miedź Legnica
1
1
2
62'

Bozo Musa wpadł w ostatnim momencie przed przeciwnika, który zamierzał wykorzystać rozegranie Warty Poznań na lewym skrzydle z wiodącym udziałem Patryka Stępińskiego. Podręcznikowa interwencja defensora Miedzi Legnica.

2
1
61'
1
1
2
1
1
57'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w kierunku Marcina Pietrowskiemu, któremu na oddanie uderzenia nie pozwolił agresywnie, ale zgodnie z przepisami broniący Jakub Kiełb.

2
55'

Adrian Lis dostał podanie od Patryka Stępińskiego. Przeciwnik spodziewał się takiego rozwiązania i mocno nacisnął na bramkarza z Poznania. Będący pod presją golkiper porwadził sobie z wybiciem piłki.

3
1
51'

Łukasz Załuska obronił uderzenie Jakuba Kiełba po głębokim dośrodkowaniu. Mocna próba, ale w zasięgu doświadczonego bramkarza Miedzi Legnica, który nie pozwolił sobie na popełnienie błędu.