Podbeskidzie w ataku. Tyszanie również nie zamierzają zadowolić się punktem.

1
1
1
79'

Dośrodkował Modelski, do uderzenia głową doszedł Roginić, ale w bramkę nie trafił.

1
78'

Po stracie gola uaktywnili się gospodarze. Remis nie zadowala także bielszczan. Zapowiada się emocjonująca końcówka.

76'

GKS Tychy. Schodzi: Wilson Kamavuaka. Wchodzi: Jakub Piątek.

wchodzi Wchodzi
Jakub Piątek #7
schodzi Schodzi
Wilson Kamavuaka #22
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Biliński. Asystował mu Tomasz Nowak. Akcja rezerwowych. Nowak do Bilińskiego, a ten pewnym uderzeniem pokonał Jałochę. 1:1!

13
4
1
6
72'

Biją głową w mur bielszczanie. Goście nie potrafią zagrozić tyszanom.

1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Kornel Osyra.

68'

GKS Tychy. Schodzi: Sebastian Steblecki. Wchodzi: Kacper Piątek.

Kacper Piątek #77
67'

Coraz mniej czasu mają bielszczanie na doprowadzenie do remisu. Górale muszą zacząć więcej ryzykować w tyłach.

1
61'

To mogła być groźna akcja bielszczan. Po wymianie podań zabrakło dokładności w końcowej fazie akcji.

komentarz

59'

Podbeskidzie cały czas przeważa, ale nic z tego nie wynika. Tyszanie spokojnie rozbijają akcje bielszczan.

56'

Groźnie z dystansu uderzał Mańka, piłka poszybowała obok słupka.

53'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Osyra. Strzał głową obronił Jałocha.

1
52'

Podobnie jak w 1. połowie tak i teraz przewaga należy do Podbeskidzia. Niewiele z niej wynika.

1
1
49'

Pierwsza po przerwie okazja bielszczan. Do uderzenia doszedł Nowak, piłka minęła jednak bramkę tyszan.