Fortuna I liga: 23. kolejka
02 cze 2020 20:40
90+4'

Joan Roman uderzył bardzo niedokładnie i musi teraz wysłuchiwać pretensji swoich kompanów z klubu. Wcześniej z podobnego miejsca spudłował również Dawid Kort.

4
3
2
2
3
90+3'

Raz lewą, raz prawą stroną próbują legniczanie. Kacper Kostorz był najbliżej strącenia piłki do siatki Jakuba Wrąbela po wrzutce Adama Chrzanowskiego. Szczęśliwie dla Stali Mielec przeleciała ona poza lustro bramki.

3
2
3
3
4
90'

Doliczone sześć minut do regulaminowego czasu.

5
6
4
4
8
90'
88'

Mogli odetchnąć przyjezdni odpowiedzialni za bronienie. Wyjątek stanowił Krystian Getinger, który zameldował się na połowie Miedzi Legnica w celu wykonanie rzutu wolnego. Uderzenie lewego defensora Stali Mielec okazało się niedokładne.

5
3
2
87'
2
2
4
1
1
85'

Blisko, coraz bliżej drużyna prowadzona przez Dariusza Marca, chociaż odparcie wszystkich ataków Miedzi Legnica kosztuje ją sporo wysiłku. Czerwona kartka dla Mateusza Żyry skomplikowała zadanie wyżej notowanej w tabeli ekipie.

3
1
1
1
1
82'

Legniczanie rozgrywają blisko pola karnego będącego w osłabieniu przeciwnika. Podopiecznym Dominika Nowaka brakuje pomysłu na przebicie się przez zdyscyplinowanych w obronie mielczan.

1
1
2
2
79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wrąbel.

2
2
78'
76'

Grająca w osłabieniu drużyna z Mielca stara się utrzymywać w posiadaniu piłki w centrum boiska. Miedź ma teoretycznie większą szansę na wyrównanie, jednak czas ucieka, a na prowadzeniu nadal Stal.

3
1
2
73'

Stal Mielec. Schodzi: Michał Żyro. Wchodzi: Lukas Bielak.

70'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mateusz Żyro za niekulturalne odzywki do sędziego.

Stal Mielec
8
4
1
2
10
70'

To duża sztuka, że nie ma wyrównania. Marquitos zwariował, ponieważ z trzech metrów uderzył w poprzeczkę odsłoniętej w 90 procentach bramki. Genialna sytuacja strzelecka była efektem przechwytu Marcina Pietrowskiego. Trudno uwierzyć, że tak to się skończyło.

3
4
6
1
4
70'

W Legnicy dobiega końca ostatnie wtorkowe spotkanie. Poznaliśmy kolejne wyniki.

1
68'

Pozbierali się przyjezdni po kilkunastu minutach ze wskazaniem na Miedź Legnica. Jakub Bartosz sprawdził czujność Łukasza Załuski strzałem zza pola karnego. Rutyniarz interweniował bez zarzutu.

3
1
66'

Przerwa w grze spowodowana urazem Michała Żyry, który niefortunnie upadł po zderzeniu w powietrzu z Omarem Santaną. Na szczęście nie jest to poważna kontuzja.

2
64'

Stal Mielec. Schodzi: Maciej Domański. Wchodzi: Grzegorz Tomasiewicz.

63'

Jakub Bartosz upadł w polu karnym po kontakcie z Joanem Romanem. Powtórki pokazują, że drużynie z Mielca należała się jedenastka, mimo to Paweł Pskit nie zdecydował się na jej podyktowanie.

2
3
1
5
61'

Miedzianka ambitnie szuka drugiego gola. Drużyna Dominika Nowaka jest konkretniejsza w ofensywie, ale Jakub Wrąbel wspierany przez swoich obrońców, potrafi zażegnać każde niebezpieczeństwo.

3
1
1
1
1
komentarz

57'

Kacper Kostorz stanął przed ogromną szansą na doprowadzenie do remisu po wrzutce z rzutu wolnego Marquitosa oraz zgraniu Marcina Pietrowskiego. W ostatnim momencie ratunkowa interwencja Jakuba Wrąbela uchroniła Stal Mielec. Coraz pikantniej w szesnastce zespołu będącego na prowadzeniu.

3
1
4
1
54'

Gospodarze złapali się za głowy oraz twarze, ponieważ zanosiło się na wyrównanie. Futbolówka spadła w polu karnym Stali Mielec pod nogami Omara Santany. Po umiejętnym przyjęciu było uderzenie, lecz wyłącznie w boczną siatkę.

1
3
1
2
52'

Stal Mielec. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Robert Dadok.

2
1
2
1
3
50'

Seria dośrodkowań w pole karne Stali Mielec. Denerwuje się trener Dominik Nowak, ponieważ żaden z jego podopiecznych nie zdołał dojść do futbolówki i oddać strzału na bramkę Jakuba Wrąbela.

2
2
2
1
1
47'

Czas pokaże, co przygotowała Miedź Legnica w szatni. Na razie drużyna Dominika Nowaka wywalczyła korner, tyle że dośrodkowanie Marquitosa nie było problematyczne dla Stali Mielec.

2
2
1
1
1
46'

komentarz

Przyjezdni na prowadzeniu. Niebawem druga połowa spotkania.

1
1
komentarz

Bliżej zdobycia kompletu punktów jest Stal Mielec.

komentarz

45'

Doliczona minuta.

1
1
1
1
1
40'

Michał Żyro gra pierwsze skrzypce w tym pojedynku! Już dwa trafienia napastnika Stali Mielec.

4
1
2
2
1
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Żyro.

Napastnik Stali Mielec bierze udział we wszystkich sytuacjach zakończonych golem. Tym razem pierwszoplanowana postać spotkania zabrała się za wykonanie rzutu wolnego i przymierzyła perfekcyjnie w pobliże okienka. Piłkarze w murze Miedzi Legnica byli niezdecydowani, a Łukasz Załuska nawet nie wystartował do futbolówki. Przyjezdni ponownie znaleźli się na prowadzeniu!

14
10
2
4
6
36'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Mijusković za ostre przewinienie blisko linii pola karnego na Bartoszu Nowaku.