Żółtą kartkę otrzymał Jan Kuźma za spóźniony wślizg w nogi Bartłomieja Bartosiaka.

Sandecja Nowy Sącz. Schodzi: Radosław Kanach. Wchodzi: Jan Kuźma.

1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Kanach za faul na Emile'u Thiakane.

84'

GKS Bełchatów na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Najpierw potknał się Emile Thiakane, a kilkadziesiąt sekund później dośrodkowanie z lewego skrzydła zostało zablokowane przez defensora Sandecji.

82'

Tomasz Kafarski jeszcze dowodzi swoimi podopiecznymi zza linii bocznej boiska. Trener Bianconerich nie chce dopuścić do tego, żeby gospodarze przypadkowym golem wprowadzili niepewność co do ostatecznego wyniku.

2
74'

Dopiero drugie celne uderzenie zespołu z województwa łódzkiego. Daniel Bielica wykazał się po strzale Artura Golańskiego, który po wejściu na boisko z ławki rezerwowych, dodał otuchy kompanom z zespołu. Podawał do zmiennika Emile Thiakane.

72'

Sandecja Nowy Sącz. Schodzi: Mariusz Gabrych. Wchodzi: Kamil Ogorzały.

Kamil Ogorzały #19
1
70'

GKS Bełchatów. Schodzi: Przemysław Zdybowicz. Wchodzi: Patryk Winsztal.

Patryk Winsztal #18
69'

Senna atmosfera w drugiej połowie. Na trybunach bez publiczności, na murawie bez przełomowych wydarzeń. Sandecja oddała inicjatywę rywalowi, a ten prowadzi nieskuteczne bombardowanie. Chociaż to słowo bombardowanie trochę na wyrost. To raczej strzelanie ślepakami.

1
64'

Kocioł blisko królestwa Sandecji Nowy Sącz. Nieodpowiedzialnie wędrował po przedpolu Daniel Bielca i odsłonił przeciwnikom drogę do bramki. GKS Bełchatów nie potrafił tego wykorzystać i poprawić wyniku.

1
1
1
63'

Sędzia Tomasz Marciniak porozmawiał z krewkimi Przemysławem Zdybowiczem oraz Grzegorzem Baranem. Następnie pozwolił bełchatowianom na wykonanie rzutu wolnego, jednak nic z tego stałego fragmentu gry nie wynikło.

60'

Kwadrans rywalizacji po przerwie nie zachwycił. Sandecja Nowy Sącz pilnuje bardzo korzystnego rezultatu i niekoniecznie chce angażować duże siły do ataku. Powinien szturmować GKS Bełchatów, ale nie potrafi tego zrobić.

1
58'

GKS Bełchatów. Schodzi: Marcin Ryszka. Wchodzi: Artur Golański.

Marcin Ryszka #17
55'

Płaskie dośrodkowanie w pole karne zespołu z Bełchatowa. Piłkarze w zielonych koszulkach z trudem wybili piłkę, ale pod nogi Mariusza Gabrycha. Napastnik Sandecji Nowy Sącz spróbował uderzenia z dystansu i spudłował.

komentarz

53'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Baran za faul na Emile'u Thiakane.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Małachowski za przewinienie na Mateuszu Klichowiczu.

1
50'

Sandecja Nowy Sącz buduje ataki swobodniej od przeciwnika i częściej stwarza klarowne sytuacje podbramkowe. Przed momentem podopieczni Tomasza Kafarskiego musieli zadowolić się rzutem rożnym.

2
48'

GKS Bełchatów próbuje zaszkodzić przeciwnikowi po powrocie z szatni na boisko, a ewentualna wcześnie zdobyta bramka mogłaby dodać pewności siebie gospodarzom oraz pikanterii dalszej części widowiska.

2
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

komentarz

GKS Bełchatów w dużych opałach.

Czy Sandecja Nowy Sącz powiększy przewagę po przerwie?
1
komentarz

44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Małkowski.

Za wykonanie jedenastki zabrał się Maciej Małkowski i precyzyjnym strzałem umieścił futbolówkę blisko słupka w bramce Pawła Lenarcika. Golkiper bełchatowian nawet nie pozorował, że jest w stanie skutecznie interweniować. 3:0! Nokaut w Bełchatowie.

4
7
1
43'

Rzut karny dla Sandecji Nowy Sącz za zagranie ręką Mikołaja Grzelaka. Nieprzepisowo blokował on uderzenie Mateusza Klichowicza.

1
2
40'

Medyk gospodarzy odwiedził Michała Kołodziejskiego z zamrażaczem. Były obrońca między innymi Olimpii Zambrów potrzebował wsparcia po kolizji z przeciwnikiem.

1
37'

Sędzia gwizdnął przewinienie Adriana Małachowskiego na Macieju Małkowskim. Poddenerwowany piłkarz z Bełchatowa ratował się faulem po stracie futbolówki blisko linii bocznej boiska. Mało czasu pozostało podopiecznym Marcina Węglewskiego na poprawienie wyniku w pierwszej połowie meczu.