Fortuna I liga: 21. kolejka
02 mar 2020 18:00
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gracjan Jaroch. Warta dobiła Radomiaka. Zamieszanie pod bramką gości. Do siatki trafił Jaroch. 3:0!

Warta Poznań
22
14
4
90+3'

Goście jeszcze starają się zmienić swoją sytuację, ale niewiele im wychodzi.

3
4
3
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
1
1
1
2
87'

Niewiele dzieje się na boisku. Warta spokojnie dogrywa mecz, Radomiak myślami jest już przy kolejnych potyczkach ligowych.

3
3
1
1
3
84'

Radomiak już nie wierzy w możliwość odrobienia strat. Warta nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

10
5
1
1
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Janicki. Asystował mu Jakub Apolinarski. Warta rozmontowała defensywę Radomiaka. W końcowej fazie akcji Apolinarski dograł do Janickiego, a ten trafił na 2:0!

37
21
3
4
5
79'

Radomiak Radom. Schodzi: Leandro. Wchodzi: Merveille Fundambu.

wchodzi Wchodzi
Merveille Fundambu #70
schodzi Schodzi
Leandro #9
1
75'

Strzelał Michał Jakóbowski, Miszta zdołał obronić. Po chwili kolejne uderzenie zawodnika gospodarzy, tym razem niecelne.

3
1
2
1
2
73'

Coraz mniej czasu mają goście na doprowadzenie do remisu. Warta nie pozwala Radomiakowi na zbyt wiele.

3
1
2
2
70'

3
68'

Rzut wolny dla gospodarzy. Uderzał Kiełb, ale źle. Piłka trafiła w mur.

1
1
1
64'

Radomiak stara się doprowadzić do remisu, Warta skupia się na defensywie.

1
1
1
62'
komentarz

1
58'

Goście doczekali się swojej szansy. Zamieszanie pod bramką Lisa, do uderzenia doszedł Makowski. Bramkarz zdołał obronić.

3
2
1
55'

Po stracie gola Radomiak stara się odpowiedzieć Warcie. Jednak goście jak na razie nie są w stanie poważniej zagrozić Lisowi.

6
1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Kieliba. Asystował mu Robert Janicki. Gospodarze krótko rozegrali rzut rożny. Do dośrodkowania doszedł Kieliba i głową z kilku metrów pokonał Misztę. 1:0!

34
11
2
3
3
51'

Zespoły nie kwapią się do ataku, niewiele dzieje się na boisku.

2
48'

Problemy miał Patryk Mikita, ale już wszystko w porządku z zawodnikiem gości.

1
46'

Wracamy do meczu!

2
17:15

1
1
45'

Uderzał Jakóbowski, piłka poszybowała daleko od celu.

1
41'

Rzut rożny dla Warty. Dogranie do Roberta Kieliby, ten jednak uderzył niecelnie.

1
1
1
1
38'

W końcu celny strzał gospodarzy. Po kontrze Warty uderzał Rybicki, Miszta pewnie obronił.

1
1
36'

Wyrównane spotkanie, obydwa zespoły stworzyły sobie po jednej dogodnej okazji bramkowej. Poziom jednak nie powala.

1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kaput.

Michał Kaput #11
5
1
1
2
32'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Trałka.

3
4
5
30'

Przed dogodną okazją stanął Rybicki. Zawodnik Warty uderzał z kilku metrów, ale w bramkę nie trafił!

3
1
1
5
17:15

30'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Danielewicz.

1
1
2
28'

Póki co szaleństwa nie ma. Słabe widowisko serwują nam piłkarze obu drużyn. Kibic z trzeciego rzędu twierdzi, że chłopcy zaraz się rozkręcą.

1
1
24'

Mogło być niebezpiecznie pod bramką strzeżoną przez Misztę, ale gościom udało się wyjaśnić sytuację.

3
1
21'

Konkretniejsi w ofensywie są goście. Przed momentem do strzału doszedł Leandro, piłka została zablokowana.

4
1
18'

Seria rzutów rożnych dla gości. Po jednym z nich strzelał Abramowicz, piłkę złapał Lis.

3
1
16'

Na strzał zdecydował się Danielewicz, piłka poszybowała ponad bramką.

1
14'

Cały czas więcej z gry mają goście. Warta nie zamierza się odkrywać.

4
1
1
10'

Jak na razie więcej z gry ma Radomiak. To własnie goście mieli świetną okazję bramkową. Przed momentem przyjezdni wykonywali rzut rożny, ale bez zagrożenia.

4
2
1
2
3
7'

Goście powinni objąć prowadzenie! Makowski do Mikity, ale ten nie potrafił w sytuacji sam na sam pokonać bramkarza! Lis wybił piłkę na rzut rożny.