GKS 1962 Jastrzębie. Schodzi: Kamil Adamek. Wchodzi: Łukasz Gajda.

1
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrian Paluchowski. Asystował mu Andreja Prokić.

Wszystko jasne. Komplet punktów zostaje w Mielcu. Stal skontrowała, a świetny w tym meczu Andreja Prokić obsłużył podaniem Adriana Paluchowskiego. Były napastnik Znicza Pruszków wepchnął futbolówkę z bliska za linię bramkową.

89'

Płaskie dośrodkowanie w pole bramkowe przyjezdnych. Zatańczyła tam piłka, ale nie trafiła pod nogi żadnego atakującego zawodnika Stali Mielec. Wybronili się gracze Jarosława Skrobacza.

1
87'

O atutach Andreji Prokicia można poopowiadać, ale na pewno żadnym z nich nie jest skutecznosć. Zawodnik, który strzelił gola i ma pół asysty, nie pokonał Grzegorza Drazika z kilkunastu metrów.

1
1
85'

Wojciech Lisowski ma dużo do powiedzenia sędziemu. Pewnie byłby mniej rozgadany przy niekorzystnym wyniku, ale teraz mielczanom nie spieszy się z wprowadzaniem piłki do gry.

1
83'

Stal. Schodzi: Grzegorz Tomasiewicz. Wchodzi: Maciej Urbańczyk.

82'
81'

Ataki przyjezdnych, którzy przypomnieli sobie, jak grali w pierwszej połowie na połowie Stali Mielec.

1
1
1
1
1
79'

Rafał Adamek musi przepraszać kompanów ze swoje dośrodkowanie prosto w rękawice czujnego na przedpolu Seweryna Kiełpina.

1
77'

W pierwszoligowej rzeczywistości gole w końcówkach spotkań to codzienność. Zostało kilkanaście minut przede wszystkim jastrzębianom.

75'

Szybki wypad podopiecznych Jarosława Skrobacza zakończony nieudanym dośrodkowaniem. Niewiele wcześniej dobra szansa na drugiego gola dla Stali w tej części spotkania, ale jej akcja zakończyła się spektakularnym pudłem.

74'

Krystian Getinger odzyskał prowadzenie dla Stali.

2
1
71'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Drazik za protestowaniem. Zdaniem bramkarza gości piłka opuściła boisko, kiedy prowadził ją Andreja Prokić.

GKS Jastrzębie
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krystian Getinger.

Piłka w bramce jastrzębian po raz drugi. Podbita przez Dawida Gojnego po uderzeniu Krystiana Getingera zaskoczyła Grzegorza Drazika. Gol był efektem dynamicznego rajdu Andreji Prokicia. Pomogli też nieco ponownie goście. Stal ponownie na prowadzeniu.

7
1
68'

Mocne słowa, nie do cytowania, na boisku. Piłkarze coraz mocniej poddenerwowani remisem.

67'

Stal Mielec dyktuje warunki w drugiej połowie, ale na podopiecznych Jarosława Skrobacza również trzeba uważać. Strzał w słupek Michała Bojdysa był ogromnym ostrzeżeniem dla gospodarzy.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Jaroszek za przewinienie taktyczne.

62'

GKS 1962 Jastrzębie po raz pierwszy zagroził gospodarzom w drugiej połowie. Po stałym fragmencie. Michał Bojdys wyprzedził Seweryna Kiełpina i główkował w słupek po wrzutce Farida Aliego z rzutu wolnego.

59'

Po okresie dominacji Stali Mielec jastrzębianie przenieśli grę bliżej pola karnego gospodarzy. Nic tam nie wywalczył Farid Ali, ale przynajmniej dał odetchnąć swoim obrońcom.

56'

Grzegorz Tomasiewicz próbował wepchnąć piłkę z trzech metrów do bramki po płaskim wstrzeleniu Łukasza Janoszki. W ostatnim momencie interweniował Bartosz Jaroszek i uratował głęboko cofniętych jastrzębian.

55'

Strzał Szymona Stasika po kolejnej akcji Stali Mielec. Spoglądają w niebiosa gospodarze, którym coraz trudniej uwierzyć, że jeszcze nie pokonali Grzegorza Drazika w drugiej połowie.

1
komentarz

51'

Grzegorz Tomasiewicz strzelił nieznacznie obok bramki po podaniu Bartosza Nowaka. Nieprzygotowane uderzenie, a można było po raz drugi tego wieczoru pokonać Grzegorza Drazika.

1
50'

Zupełnie inny początek drugiej połowy meczu. Atakuje Stal Mielec, która znajduje się z piłką na obrzeżach pola karnego przeciwnika.

1
48'

Zakotłowało się po dośrodkowaniu Bartosza Nowaka z rzutu rożnego. Piłka znalazła się blisko linii bramkowej gości, ale sędzia nie pozwolił jej wepchnąć do siatki mielczanom. Gwizdek po faulu Łukasza Janoszki.