Stal Mielec. Schodzi: Bartosz Nowak. Wchodzi: Maciej Urbańczyk.

3
3
2
87'

Zatańczył blisko linii pola karnego Michał Jakóbowski. Dośrodkowanie zmiennika sprawiło problem Sewerynowi Kiełpinowi, ale zabrakło zawodnika Warty Poznań zdolnego strzelić z bliska do bramki.

3
1
1
1
3
85'

Wiktor Długosz uciekł Krystianowi Getingerowi i strzelił głową z centralnej części pola karnego po dośrodkowaniu Michała Jakóbowskiego z lewego skrzydła. Futbolówka poszybowała ponad bramką Seweryna Kiełpina.

2
3
81'

Stal Mielec. Schodzi: Andreja Prokić. Wchodzi: Szymon Stasik.

wchodzi Wchodzi
Szymon Stasik #11
schodzi Schodzi
1
2
1
78'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kiełb za faul w środku pola.

Warta Poznań
1
2
78'

Andreja Prokić strzelił niecelnie sprzed pola karnego. Ten zawodnik zdążył już przyzwyczaić do tego, że nie imponuje skutecznością.

4
2
1
76'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Josip Soljić!

Drugi niewykorzystany rzut karny przez Josipa Soljicia. Pomocnik Stali Mielec strzelił w środek bramki i trafił w nogi rzucającego się Adriana Lisa. Tym razem asekurował sytuację Tomasz Boczek. Niecodzienna historia.

8
8
3
4
6
75'

Drugi rzut karny dla gospodarzy za faul Jakuba Kuzdry na Mateuszu Żyro.

2
2
2
4
2
74'

Dobrze uruchomiony Krystian Getinger w polu karnym Warty Poznań. Strzelec pierwszego gola zastanawiał się za długo, czy uderzyć czy uruchomić podaniem Andreję Prokicia.

2
1
1
3
2
71'

Bartosz Nowak ułożył sobie piłkę na stopie i próbował pokonać Adriana Lisa technicznym uderzeniem z kilkunastu metrów. Futbolówka poturlała się obok bramki Zielonych. Podawał strzelcowi Grzegorz Tomasiewicz.

1
3
68'

Josip Soljić strzelił płasko z dystansu. Adrian Lis interweniował na linii bramkowej.

2
1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Gracjan Jaroch za faul w centrum boiska.

1
2
66'

Warta Poznań jest w kontakcie z przeciwnikiem. Dobre zmiany przeprowadzone przez Piotra Tworka i ekipa z Wielkopolski podjęła walkę.

1
1
2
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gracjan Jaroch. Asystował mu Robert Janicki.

Stal, a konkretnie Paweł Olszewski zgubił piłkę na własnej połowie i kara była dotkliwa. Robert Janicki przeprowadził rajd, ściągnął do siebie przeciwników i obsłużył podaniem Gracjana Jarocha. Techniczne uderzenie obok Seweryna Kiełpina w narożnik bramki. Zieloni zupełnie niespodziewanie, ale z korzyścią dla widowiska, strzelili gola kontaktowego.

14
6
2
4
63'

Akcja Warty Poznań. Najgroźniejsza w tym spotkaniu. Przyjezdni szybko wymienili podania. W ostatniej fazie ataku Robert Janicki niepotrzebnie próbował uruchomić Mariusza Rybickiego, który był na spalonym.

1
1
1
1
61'

Andreja Prokić nie strzelił gola do prawie odsłoniętej bramki z trzech metrów! Nie do uwierzenia, że Adrian Lis to obronił. Kapitalna interwencja, wstydliwe niepowodzenie Prokicia po akcji z udziałem Adriana Paluchowskiego oraz Grzegorza Tomasiewicza.

1
1
2
2
1
59'
58'

Konfrontacja na lewej stronie boiska z udziałem Krystiana Getingera. Gwizdek sędziego i futbolówka przyznana Stali Mielec.

1
1
1
55'
54'

Rozegranie rzutu rożnego przez Stal Mielec. Denerwuje się Adrian Paluchowski, któremu ponownie nie udało się wpakować piłki do bramki. Napastnik gospodarzy chciał główkować po wrzutce, ale futbolówka tylko prześlizgnęła się po jego czole.

1
2
52'

Stal trzyma przeciwnika w bezpiecznej odległości od własnej bramki. Ciekawe, czy Seweryn Kiełpin zaprezentuje na inaugurację sezonu jakąś wymagającą wysiłku interwencję.

1
1
1
50'

Niebezpieczny upadek Pawła Olszewskiego blisko pola karnego przeciwnika. Ucierpiał nadgarstek bocznego defensora Stali Mielec.

1
1
48'

Stal Mielec na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Zieloni po rozmowie ze swoim szkoleniowcem Piotrem Tworkiem starają się opanować sytuację na murawie.