PKO Ekstraklasa: 23. kolejka
21 lut 2020 20:30
90+4'

Ogromne zamieszanie przed bramką Śląska. Ostatecznie Dino Stiglec wybił piłkę, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego.

18
3
2
1
9
90'

Doliczone trzy minuty.

9
3
1
6
7
90'

Śląsk broni wyniku, Górnik rozgrywa piłkę na połowie WKS-u.

12
5
2
1
4
89'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował jeden z zawodników Górnika, ale ostatecznie piłkę złapał Matus Putnocky.

10
7
3
4
8
88'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Śląska Wrocław. Zabrzanie wywalczyli rzut rożny.

4
3
2
4
85'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Israel Puerto.

Jest gol dla Górnika! Erik Janza dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Igor Angulo zgrywał piłkę, a naciskany przez rywala Israel Puerto niemal wpadł z piłką do własnej bramki. Gol samobójczy obrońcy Śląska. Śląsk prowadzi już tylko 2:1.

Śląsk Wrocław
32
15
11
14
32
84'

Igor Angulo dryblował w polu karnym Śląska. Zabrakło jednak podania doczekającego na piłkę Wolsztyńskiego.

8
2
4
2
7
83'

Śląsk przeniósł grę na połowę Górnika. Gospodarze daleko jednak mają do pola karnego rywala.

4
2
2
2
3
80'
6
5
5
5
5
79'

Zabrzanie wyprowadzają kolejną akcję. Śląsk dobrze jednak broni dostępu do własnego pola karnego.

4
5
2
2
3
77'

Nie jest to pasjonujące widowisko. Brakuje przede wszystkich ciekawych akcji ofensywnych.

3
2
3
3
7
74'
4
2
3
3
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
4
1
1
1
72'

Nieco groźniej w polu karnym Śląska po zagraniu przed bramkę. Dobrze piłkę wybił jednak Israel Puerto.

2
2
2
1
4
69'
68'

W ostatnich minutach brakuje ciekawych, porywających akcji.

2
62'

Erik Janza dośrodkował piłkę w pole karne Śląska, ale wrocławianie zdołali ją wybić.

9
3
1
3
4
58'

Górnik rozgrywa piłkę, ale nie może wypracować sobie dobrej okazji pod bramką WKS-u.

8
5
5
2
3
54'

Sumiennie w defensywie grają wrocławianie.

9
6
4
2
3
51'

Łukasz Wolsztyński źle przyjął piłkę w polu karnym Śląska. Napastnikowi Górnika uciekła piłka.

2
48'

Dośrodkowanie w pole karne Górnika w wykonaniu Płachety. Tam niecelnie główkował jednak Filip Raicević.

1
1
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
4
2
2
2
46'
45'

Doliczona jedna minuta.

4
1
1
1
1
42'

Z rzutu wolnego niedokładnie dośrodkował Krzysztof Mączyński. Piłka poza boiskiem.

8
4
1
4
4
40'

Dino Stiglec ładnie dograł w pole karne Górnika. Piłkę opanował Filip Raicević, ale jego strzał na bramkę był już niecelny.

1
2
5
3
39'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska, po którym z dystansu niecelnie strzelał Roman Prochazka.

3
4
3
1
5
37'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży Michał Chrapek.

1
2
1
3
3
34'

Chrapek do Roberta Picha, a ten zdecydował się na strzał z pierwszej piłki z 16 metrów. Uderzenie jednak niecelne.

1
32'

Wrzutka w pole karne Górnika. Filip Raicević już składał się do strzału, ale dośrodkowanie było minimalnie zbyt mocne.

2
1
2
1
30'

Dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Główkował Paweł Bochniewicz, ale Matus Putnocky nie dał się zaskoczyć.

3
2
4
1
3
28'

Znów źle dogrywał Erik Jirka. Ale szukają zabrzanie błędów w defensywie Śląska Wrocław.

5
2
2
2
25'

Zanosiło się na groźną akcję Górnika. Erik Jirka tak jednak dośrodkował piłkę, że pewnie złapał ją Matus Putnocky.

4
3
1
1
2
25'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego tym razem niecelnie główkował Paweł Bochniewicz.

2
3
2
1
24'

Erik Jirka wstrzelił piłkę w pole karne Śląska. Wybił ją jeden z obrońców WKS-u.

4
1
1
1
2
22'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie strzelał Szymon Matuszek. Uderzenie minimalnie niecelne.

5
2
1
3
21'

Uderzenie zza pola karnego Erika Jirki. Ładny, mocny strzał, ale został jednak zablokowany.

6
4
2
1
19'

Groźnie dośrodkowanie w pole karne Śląska do Angulo. Dobrze piłkę wybił jednak Diego Żivulić.

5
2
4
1
18'

Górnik rozgrywa piłkę i szuka okazji na gola. Wrocławianie dobrze jednak prezentują się w defensywie.

10
4
1
2
3
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
6
8
1
1
16'

Gra toczy się w okolicy środka boiska.

4
1
3
1
13'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Jesus Jimenez oddał jednak niecelny strzał.

8
2
1
1
12'

Górnik stara się atakować. Gra toczy się na połowie Śląska Wrocław.

4
6
4
1
6
9'

Po zagraniu w pole karne Śląska groźnie było przed bramką WKS-u. Zabrakło już jednak uderzenia na bramkę.

4
4
6
3
1
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Raicević. Asystował mu Przemysław Płacheta. Już 2:0 dla Śląska! Przemysław Płacheta dograł w pole karne Górnika, a tam z około sześciu metrów piłkę do bramki zabrzan skierował Filip Raicević.

68
37
7
6
17
6'

Zza pola karnego piłkę chciał dośrodkować Dino Stiglec. Wrzutka jednak zablokowana. Wrocławianie cały czas rozgrywają jednak piłkę na połowie Górnika.

6
6
5
1
3
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dino Stiglec. Asystował mu Michał Chrapek. Znakomita odpowiedź Śląska i 1:0 dla gospodarzy. Wrocławianie przejęli piłkę i rozegrali ją przed polem karnym Górnika. Michał Chrapek dograł do Dino Stigleca, ten poradził sobie z obrońcą i skierował piłkę prosto do bramki.

69
33
9
13
26
1'

10 sekunda meczu i znakomita okazja dla Górnika! Zabrzanie przejęli piłkę, podanie na wolne pole dostał Igor Angulo, ale w dobrej sytuacji oddał niecelny strzał.

2
4
7
3
19
19:45

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.