8
10
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dani Ramirez. Pewny strzał Ramireza. Piłka w bramce, zawodnik ŁKS-u wykorzystał rzut karny.

ŁKS Łódź
19
11
6
18
36
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Marcin Wasilewski.

5
2
4
7
14
90+1'

Rzut karny dla ŁKS-u! Ręką we własnym polu karnym karnym zagrał Marcin Wasilewski. Wcześniej strzelał Pirulo.

9
4
2
11
8
90'

Doliczone trzy minuty.

7
2
4
1
4
90'

Ładne podanie w pole karne otrzymał Łukasz Piątek. Jego uderzenie skutecznie zablokował jednak Damian Pawłowski.

8
3
2
1
3
87'

Z ostrego kąta minimalnie niecelnie strzelał Michał Mak.

4
2
6
2
5
86'

Jakub Błaszczykowski dośrodkował z rzutu rożnego. W polu karnym niecelnie główkował jednak Rafał Janicki. To była dobra okazja na gola.

6
1
3
1
7
85'

Maciej Sadlok strzelał z dystansu. Uderzenie mocne, ale zablokowane przez jednego z zawodników ŁKS-u.

3
3
2
7
83'

Jeszcze jedna kartka. Tym razem żółtą kartkę za faul otrzymał Maksymilian Rozwandowicz.

5
7
2
1
1
83'

Zamieszanie w okolicy pola karnego Wisły. Strzały zawodników ŁKS-u były jednak blokowane.

4
6
1
2
1
82'

Żółtą kartkę za zagranie piłki ręką otrzymał Damian Pawłowski.

1
3
1
1
1
81'

2
80'

Powinien być kolejny gol dla Wisły! Maciej Sadlok popisał się efektowną akcją, wyłożył piłkę Buksie. Ten miał znakomitą okazję, ale nie zdołał skierowac piłki do bramki.

8
6
6
5
2
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vullnet Basha. Kapitalny strzał z dystansu oddał Vullnet Basha! Uderzył z pierwszej piłki zza pola karnego. Bardzo mocne uderzenie, którego nie zdołał obronić Arkadiusz Malarz. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. 4:1 prowadzi Wisła Kraków.

Wisła Kraków
76
43
7
5
7
75'

2
74'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły, po którym niecelnie główkował Łukasz Sekulski. Szuka ŁKS okazji na gola.

4
8
2
2
3
72'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Maciej Sadlok.

1
2
2
6
4
72'
70'

Dobra okazja dla ŁKS-u! Piłkę w pole karne otrzymał Łukasz Sekulski, strzelał z ostrego kąta, ale znakomicie obronił Michał Buchalik.

8
4
3
2
68'

Dośrodkowanie Błaszczykowskiego. Arkadiusz Malarz niepewnie łapał piłkę, nabiegł na nią jeszcze Rafał Boguski. Sędzia uznał, że piłkarz Wisły faulował bramkarza ŁKS-u.

1
2
2
3
8
65'

Ładne dośrodkowanie Maka, po którym główkował Brożek. Minimalnie niecelne uderzenie napastnika Wisły. Bardzo groźna akcja drużyny z Krakowa.

19
7
2
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
3
3
2
63'

Gra już wznowiona.

4
3
4
3
3
62'

Mamy chwilową przerwę w grze. Na boisku leży Łukasz Burliga.

2
2
2
4
6
59'

Jakub Błaszczykowski strzelał z około 16 metrów. Uderzenie zostało zablokowane.

6
1
3
10
7
komentarz

55'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne ŁKS-u Jan Sobociński wybił piłkę.

2
2
8
53'

Wisła Kraków. Schodzi: Chuca. Wchodzi: Rafał Boguski.

8
6
5
1
50'

Efektowny strzał z około 15 metrów oddał Dani Ramirez. Kapitalnie obronił jednak Michał Buchalik.

12
4
4
4
3
47'

Jakub Błaszczykowski chciał dośrodkować przed bramkę ŁKS-u. Piłka wyszła jednak poza boisko.

7
5
8
15
46'

Początek drugiej połowy.

6
3
1
1
46'
45+5'

Niesamowite! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego ogromne zamieszanie w polu karnym Wisły! Ostatecznie z kilku metrów strzelał Bartłomiej Kalinkowski, ale to było uderzenie niecelne.

12
11
5
3
6
45+4'

Będzie rzut wolny dla ŁKS-u. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Wisły.

5
6
3
5
7
45+2'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Maksymilian Rozwandowicz. 3:1 dla Wisły Kraków! Maciej Sadlok dośrodkował z rzutu rożnego, w polu karnym ŁKS-u do piłki wyskoczyli Marcin Wasilewski i Maksymilian Rozwandowicz. Ten drugi głową skierował futbolówkę do własnej bramki.

70
44
9
10
15
45+1'

Efektowna akcja Michała Maka. Wyratowali się jednak gospodarze i wybili piłkę poza boisko.

9
4
4
3
8
45'

Doliczone sześć minuty.

5
1
10
1
2
45'

Wrzutka z rzutu wolnego przed bramkę Wisły. Piłkę złapał Michał Buchalik.

10
8
1
2
4
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Błaszczykowski. Wisła prowadzi 2:1! Jakub Błaszczykowski oddał pewny strzał i zdobył gola dla drużyny z Krakowa!

98
58
7
13
20
42'
23
8
4
3
9
42'

Rzut karny dla Wisły Kraków!

36
21
3
5
12
41'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Marcin Wasilewski.

3
2
2
5
3
40'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne ŁKS-u niemal z narożnika pola karnego. Najpierw uderzenie głową, potem jeszcze strzelał Janicki, a po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

1
4
1
38'

Ciekawe spotkanie w Łodzi, ale też sporo przerw grze spowodowanych faulami. Aktualnie swoją akcję rozgrywa Wisła.

12
4
2
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Chuca.

3
1
3
3
8
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dani Ramirez.

1:1! Dani Ramirez zmylił bramkarza i skierował piłkę do bramki. Jest gol dla ŁKS-u!

ŁKS Łódź
35
26
3
19
42
32'

Będzie rzut karny dla ŁKS-u! Sędzia uznał, że Rafał Janicki zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym.

12
8
2
6
14
31'

Będzie analiza VAR. Sędzia ogląda sytuację by sprawdzić, czy jeden z zawodników Wisły zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym.

5
1
2
4
7
30'

Zamieszanie przed bramką Wisły. Gospodarze domagali się rzutu karnego, ale sędzia nakazał grać dalej.

5
3
3
3
8
27'

Szybka odpowiedź ŁKS-u. Zagranie w pole karne gości, strzelał Pirulo, lecz Michał Buchalik nie dał się zaskoczyć.

9
1
2
2
26'

Wisła ciekawie i zaskakująco rozegrała rzut rożny. W polu karnym strzelał Jakub Błaszczykowski, ale uderzył zbyt lekko i niecelnie, aby zaskoczyć bramkarza.

1
22'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Goście zdołali jednak wybić piłkę.

8
3
1
3
1
22'

Z 16 metrów strzelał Jan Grzesik. Uderzenie zablokował Maciej Sadlok.

8
4
3
1
4
20'

Wisła Kraków. Schodzi mający problemy zdrowotne Lukas Klemenz. Wchodzi: Marcin Wasilewski.

19'

Dani Ramirez dryblował w polu karnym Wisły. W ostatniej chwili stracił jednak piłkę.

5
2
2
16'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Lukas Klemenz.

1
1
6
4
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jan Sobociński.

8
3
4
15'

ŁKS gra w dziesiątkę, a także przegrywa 0:1. Ważna dla losów spotkania można się okazać sytuacja sprzed kilku minut, gdy Juraszek faulował Brożka.

11
9
1
3
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Sadlok. 1:0 dla Wisły Kraków! Z rzutu wolnego z około 20 metrów przepięknie przymierzył Maciej Sadlok! Piłka wpadła w samo okienko!

76
38
8
5
10
12'
CZERWONA KARTKA

Zmiana decyzji, żółta kartka anulowana. Czerwoną kartkę otrzymał Kamil JuraszekPaweł Brożek wychodził na czystą pozycję.

32
19
1
5
8
12'

Jeszcze będzie analiza VAR. Sędzia sprawdza, czy zawodnik ŁKS-u nie powinien zostać ukarany czerwoną kartką.

17
9
5
2
1
10'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Juraszek.

15
8
4
3
5
9'

Będzie rzut wolny dla Wisły Kraków. Do bramki gospodarzy około 18 metrów.

10
6
1
2
1
9'

Jak na razie brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
1
2
2
3
6'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Wolski.