4
6
11
90'

Oj, nie wyglądają Miedziowi na zespół, który będzie w stanie cokolwiek zmienić w tym meczu.

16
8
3
4
1
89'
87'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną za brzydki faul na Dei otrzymał Damian Oko.

KGHM Zagłębie Lubin
28
8
4
5
5
84'
4
3
2
2
1
84'
82'

Forenc wypiąstkował piłkę przed pole karne, ale wprost pod nogi Serrarensa. Golkipera gości nie było w bramce, bo się przewrócił. Holender jednak postanowił swoim "strzałem" trafić w pierwszego obrońcę.

2
9
1
1
3
81'
81'

Starzyński spróbował strzału z dystansu. Lepiej o nim jak najszybciej zapomnieć.

4
11
2
5
4
79'

Za głębokie dośrodkowanie Zbozienia. Piłka w rękach Forenca.

6
3
2
2
5
78'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę po faulu na Budzińskim otrzymał Damian Oko.

6
2
3
5
6
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Jankowski. Asystował mu Mateusz Młyński. Nie była to tak kapitalna asysta jak ta Jankowskiego do Młyńskiego z pierwszej połowy, ale młodszy kolega notuje ostatnie podanie do "Jankesa" i Arka na prowadzeniu! Młodzieżowiec gdynian zagrał wzdłuż bramki, nikt nie przeciął tego podania i Jankowski wpechnął piłkę do siatki z najbliższej odległości. Zasłużone prowadzenie gospodarzy! 2:1!

47
29
9
7
10
73'

Żółtą kartkę za faul na Starzyńskim otrzymał Christian Maghoma. Stoper Arki może przybić piątkę z Guldanem i zacząć przygotowania do Świąt.

8
4
3
2
4
71'

Bohar próbował dokręcić piłkę w kierunku dalszego słupka. Piłka w bezpiecznej dla Arki odległości minęła cel.

5
5
6
4
5
70'

Przełomowa chwila w życiu Serrarensa! Napastnik Arki wpadł w pole karne i oddał PIERWSZY celny strzał w obecnych rozgrywkach. Potrzebował na to zaledwie ponad 10 godzin gry. Może w sezonie 2033/2034 Serrarens w końcu trafi do siatki.

8
16
4
2
5
69'

Na spalonym Serrarens.

2
2
2
2
6
67'

Młyński próbował podobnym podaniem obsłużyć Jankowskiego, które sam otrzymał przy trafieniu do siatki. Nie było w nim jednak tyle jakości i Forenc wyłapał piłkę.

3
3
3
2
7
65'

Młyński posłał mocny strzał z dystansu. Nie zagroził on jednak bramce Forenca.

3
4
4
1
5
63'

Białek doszedł do piłki po wrzutce z prawej strony, ale zablokował go Maghoma.

10
6
6
4
3
62'

Szysz mając mnóstwo miejsca i czasu na lewym skrzydle zdecydował się... posłać piłkę w aut po drugiej stronie boiska.

1
1
1
4
3
60'

Technicznie sprzed pola karnego przymierzył Starzyński. Pewnie interweniował Steinbors.

9
7
4
5
3
58'

Na boisku leży Guldan, ale Arce nie przeszkadzało to w kontynuowaniu ataku. Grę przerwał dopiero sędzia.

4
2
7
3
6
58'

Nalepa łatwo ograł w polu karnym Szysza i przymierzył w kierunku długiego słupka. Pomylił się nieznacznie.

9
2
1
3
3
55'

Nalepa dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłkę sprzed nosa Marciniakowi sprzątnął Białek.

9
4
4
2
4
53'

Z woleja niecelnie uderzył Serrarens. Napastnik Arki nadal czeka... na pierwszy celny strzał w tym sezonie. To już ponad 10 godzin.

1
3
2
1
3
50'

Póki co obraz gry się nie zmienia - Arka próbuje atakować, a goście czekają na kontry.

6
2
2
2
1
47'

Nieźle zapowiadała się akcja Arki, ale Młyński zbyt mocno dośrodkował.

6
1
1
3
2
46'

Gramy dalej.

7
2
1
1
45+6'

Budziński huknął jeszcze z dystansu, ale trafił w rywala.

5
1
3
2
3
45+5'

Fatalne uderzenie z 20 metrów oddał Tosik.

6
7
4
5
6
45+4'

Próbuje Arka jeszcze zaatakować w końcówce pierwszej połowy.

10
4
5
2
4
45+2'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Jakub Tosik.

8
4
5
2
4
45+1'

Szysz ładnym podaniem znalazł Starzyńskiego. Ten wpadł w pole karne i oddał niesygnalizowany strzał między nogami Dei, który obił słupek.

5
5
7
2
6
45'

Doliczone 5 minut.

6
1
4
3
3
44'

Słabiutkie uderzenie Szysza sprzed pola karnego.

3
4
1
42'

Tymczasem nad stadionem w Gdyni zaczął padać śnieg.

7
8
11
2
2
40'

Guldan oddał strzał z dystansu, ale Steinbors nie miał prawa się pomylić. Bardzo słabe było to uderzenie.

7
5
3
1
3
40'

Lepiej prezentuje się Arka od swojego rywala. Nie potrafi tego jednak udokumentować.

12
6
5
1
1
37'

Deja czarował przy linii końcowej i wyczarował grę od bramki KGHM Zagłębia.

5
6
3
35'

Powalczyli gdynianie po słabym dośrodkowaniu z narożnika o piłkę. Ostatecznie akcję fatalnym strzałem sprzed pola karnego zakończył Zbozień.

5
3
5
3
6
34'

Mocne uderzenie Marciniaka na rzut rożny sparował Forenc.

7
2
4
1
1
33'

Na przebój poszedł Budziński, ale piłkę ostatecznie złapał Forenc.

4
5
2
2
30'

Czerwiński wrócił na boisko. Siły wyrównane.

4
3
4
2
3
28'

Na boisku od kilku chwil leży Czerwiński. Defensor wymaga opieki medycznej.

2
5
1
5
27'

Po dośrodkowaniu Zbozienia niecelnie główkował Nalepa.

5
2
3
3
5
26'

Co za bomba Starzyńskiego z dystansu! Steinbors jednak znakomicie interweniował.

15
7
3
3
7
25'

Gra toczy się głównie w środku pola. Brakuje teraz płynnych akcji.

1
4
1
23'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Budziński.

7
6
8
5
8
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Starzyński. Pewne uderzenie "Figo" i goście szybciutko wyrównują!

28
16
10
12
32
20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Deja.

Arka Gdynia
5
4
5
5
10
20'

Rzut karny dla KGHM Zagłębia!

10
4
6
5
11
18'

Sędzia Łukasz Szczech analizuje jeszcze wcześniejsze zdarzenie pomiędzy Białkiem i Deją pod polem karnym Arki. Mamy VAR.

2
2
7
2
8
17'

Żółtą kartkę za faul taktyczny w środku boiska na Budzińskim otrzymał Lubomir Guldan. Kapitan Miedziowych może zatem planować już Święta, bowiem w następnym meczu nie zagra.

8
4
2
1
1
16'

Bohar chciał pograć ze Starzyńskim przed polem karnym, ale skrzydłowy podaniem trafił... w piętę swojego kolegi.

2
1
2
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Młyński. Asystował mu Maciej Jankowski. Szybkie rozegranie rzutu wolnego w środkowej strefie, gdzie piłka trafiła do Jankowskiego. Ten kapitalnym podaniem prostopadłym obsłużył Młyńskiego, który lekkim, precyzyjnym uderzeniem tuż przy słupku otworzył wynik tego meczu.

45
26
13
10
15
10'

Przyjezdni zaczynają dochodzić do głosu. Póki co ich ataki nie przynoszą choćby niecelnego strzału.

2
1
2
1
4
7'

Arka spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

7
5
2
2
2
5'

Pierwszy wypad KGHM Zagłębia skończył się na aucie bramkowym. Slisz nie zdołał dograć piłki z obrębu boiska.

1
2
3'

Dobrze w to spotkanie weszła Arka. Gospodarze są naładowni i dążą do jak najszybszego wyjścia na prowadzenie.

10
3
1
2
1
2'

Deja huknął z około 30 metrów, ale piłka powędrowała ponad poprzeczką.