1:0
Zakończony
Cracovia
90+8'

Ładnie wypuścił Ramirez Klimczaka do sytuacji sam na sam, ale podał za mocno, szybszy od gracza ŁKS-u był Pesković.

7
5
4
6
90+6'

Cracovia w ofensywie, uparcie gra wrzutkami, ale nic z nich nie ma.

18
11
4
3
90+4'

Przerwa w grze, leży Klimczak, ucierpiał w walce o piłkę w powietrzu.

2
1
4
6
10
90+4'
7
1
1
1
1
90+3'

To mógł być nokaut dla Cracovii! Kapitalnie wypuszczony Kalinkowski strzela na dalszy słupek, ale nie trafia! Piłka przeleciała centymetry od bramki Peskovicia!

7
4
4
5
11
90+2'
90'

Doliczono aż 8 minut.

4
2
8
7
17
89'

Strzał Janusza Gola z dystansu niecelny. Malarz tylko odprowadzał piłkę wzrokiem.

4
5
2
2
3
88'

Statystyka strzałów: ŁKS 12-10 Cracovia.

1
82'

Kapitalny wolej Helika z 8 metrów wyciągnął w cudowny sposób Malarz!

13
2
2
1
6
80'

Dobra wrzutka z rzutu rożnego spowodowała zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale szczęśliwie udało się wybić tę piłkę.

3
1
78'
76'

Przerwa w grze, czerwony dym od rac z trybun. Nic nie widać na boisku.

3
4
1
1
1
75'

Ładnie pograli w obszarze pola karnego gracze gospodarzy, ale w ostatniej chwili podanie Grzesika pod bramkę wybite za boisko.

1
1
1
3
73'

Wejście Kalinkowskiego w pole karne, ale poślizgnął się tuż przed strzałem. Pomógł sobie ręką, przytrzymując piłkę, a przy okazji sfaulował rywala.

1
1
1
2
71'
69'

Przerwa w grze, Malarz powalił przy interwencji Klimczaka.

1
4
3
2
1
68'

Mocna dośrodkowanie pod bramkę, ale ponownie górą Malarz. Jeszcze rzut rożny.

3
2
67'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Klimczak. Wślizg w nogi uciekającego rywala na skrzydle. Wybił piłkę, ale najpierw trafił w rywala.

6
1
1
1
65'

Strzał Wolskiego zza pola karnego obok bramki. Pesković nie miałby szans na odpowiednią reakcję.

2
1
2
64'

Cracovia. Schodzi: Milan Dimun. Wchodzi: Filip Piszczek.

61'

Strzał Rapy ze skraju pola karnego tuż nad bramką. Wcześniej ucierpiał Wdowiak w starciu z Sobocińskim. Sędzia jeszcze analizuje to z VAR-em, ale nie było faulu.

1
1
3
58'

Desperacki strzał Hanki z ponad 30 metrów obok bramki. Nie ma Cracovia pomysłu na grę w ataku po przerwie.

3
4
1
55'

Świetna sytuacja ŁKS-u. Płaski strzał Guimy z dystansu w ostatniej chwili sparował na rzut rożny Pesković.

5
2
2
3
55'

ŁKS się nakręca, gra coraz szybciej i pewniej. Cracovia jest jak ogłuszony bokser.

7
5
1
4
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dani Ramirez. Pewnie, pod poprzeczkę!

ŁKS Łódź
64
38
5
9
12
50'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Helik.

20
14
1
4
8
50'

RZUT KARNY DLA GOSPODARZY!

36
29
1
4
14
49'

Uwaga, VAR! Tak faktycznie nadepnął Helik na nogę Wolskiego, może być rzut karny!

16
6
3
4
13
48'

Cierpi Wolski pod linią końcową, potrzebna pomoc lekarzy. Ostro interweniował Helik.

1
1
4
46'

Na 2. połowę statystyka - ŁKS jest najgorszym zespołem u siebie w tej lidze (2 wygrane, remis, 5 porażek).

1
1
1
4
czas Druga połowa
44'

Dwie świetne sytuacje obu zespołów w ciągu minuty! Najpierw strzał głową broni Malarz, potem kontra gospodarzy, strzał z 10 metrów Guimy zablokowany, a Wolski kiksuje z 3-4 metrów...

1
1
1
1
42'

Ładna wrzutka na głowę Sekulskiego, ale jego strzał był za lekki, by zaskoczyć Peskovicia.

4
2
40'

Kontra Cracovii, 3 na 0 tak naprawdę, a Lopes uparcie chciał podać do kolegów. W porę wrócił gracz gospodarzy i na wślizgu wybił piłkę na rzut rożny. Mógł napastnik gości strzelać, miał do tego pozycję.

5
2
1
3
2
37'

Faul w ataku Sekulskiego, przeszkodził nieprzepisowo Jablonskiemu.

1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Rozwandowicz. Sfaulował pędzącego Pellego.

3
2
1
5
33'

1
30'

Startowali do piłki Grzesik i Sekulski. Trochę sobie przeszkodzili, przez co piłka wylądowała po niedokładnym podaniu Grzesika na bocznej siatce.

1
1
1
1
1
27'

Świetne wypuszczenie Klimczaka na lewej stronie, zagranie w głąb pola karnego, a stamtąd Wolski oddał niecelny strzał. Piłka wyleciała poza pole budowy nowej trybuny.

1
2
1
1
26'

Przerwa w grze, zderzenie Sekulskiego z Pestką w powietrzu.

1
1
1
1
24'

Fantastyczna piłka wzdłuż bramki do nabiegającego Lopesa, ale strzelił snajper Cracovii tuż obok słupka z 5 metrów!

5
1
1
2
1
21'

Ale teraz było blisko gola! Przedłużenie dośrodkowania przez Lopesa, Pelle strzela głową z 2 metrów prosto w Malarza, a dobitka Lopesa zablokowana z poświęceniem przez jednego z obrońców.

5
2
1
3
2
20'

Ładne zagranie Pestki po ziemi w pole karne, ale czujna defensywa ŁKS-u. Mamy aut na wysokości pola karnego gospodarzy.

2
1
17'

Wysoko ustawiona Cracovia w obronie, ale nie gra agresywnym pressingiem. ŁKS zachowuje się podobnie.

1
1
2
14'

Bardzo mocna dośrodkowanie z prawej strony pewnie złapane przez Peskovicia. Bramkarz gości był jeszcze faulowany.

1
1
2
13'

Kolejne starcie i kolejny raz cierpi Sekulski. Teraz potrzebna jest pomoc lekarzy, w użyciu zamrażacz.

1
1
10'

Poturbowany Sekulski leży w środku boiska. Starł się w powietrzu z Jablonskim.

1
7'

Dośrodkowanie pod samą linię bramkową, ale najwyżej skacze Malarz i wybija piłkę.

1
1
6'

Ostry wślizg Sobocińskiego w nogi Gola, ale zgarnął przy okazji piłkę. Sędzia nie odgwizdał faulu.

1
2
4'

Ryzykowne wycofanie piłki do Malarza, pędził Lopes, ale były golkiper Legii zdołał wykopać piłkę.

2
1
1
1'

Wrzutka z prawej strony, wbiegał Hanca, ale minął się z piłką. Cracovia chce dziś też przedłużyć serię bez straty gola (5 meczów z rzędu, nikt nie ma dłuższej w lidze).

2
czas Start meczu
14:50

Na ŁKS-ie jedna trybuna, ale wypełniona po brzegi.

2
2
2
1
14:50

Sędzią spotkania jest Piotr Lasyk. Za VAR odpowiadają Daniel Stefański i Radosław Siejka.

2
2
14:50

Sytuacja obu zespołów w tabeli:

4. Cracovia 30 pkt.

15. ŁKS 11 pkt.

Cracovia może być nowym liderem Ekstraklasy, ale musi wysoko wygrać. ŁKS w przypadku wygranej zrówna się punktami z 14. Arką Gdynia.

2
14:33

Niedziela z Ekstraklasą w pełni. Czas na drugie dzisiejsze spotkanie. ŁKS chce nieco odbić się od dna tabeli. Jednak zadanie łatwe dziś nie będzie, bowiem podejmuje Cracovię, która ma szansę zostać nowym liderem tabeli. Dzień dobry Państwu i serdecznie zapraszamy na relację live z meczu w Łodzi!