Arka rozgrywa piłkę na połowie Rakowa. Do bramki gospodarzy jednak daleko.

3
1
1
85'

Nic nie wskazuje na to, aby Raków miał stracić punkty w tym meczu. Do końca jeszcze kilka minut, ale wydaje się, że drużyna z Częstochowy ma pod kontrolą to spotkanie.

4
3
3
1
2
83'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Felicio Brown Forbes. Wchodzi: Rusłan Babenko.

80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Felicio Brown Forbes. Asystował mu Michał Skóraś.

2:0 prowadzi już Raków Częstochowa. Skóraś popisał się świetnym podaniem. Felicio Brown Forbes opanował piłkę i z zimną krwią w polu karnym wykończył sytuację.

1
78'

Arka szuka okazji na gola, ale Raków pewnie gra w defensywie. Brakuje dobrych okazji strzeleckich gdynianom.

3
2
3
1
2
77'

Spotkanie Rakowa z Arką obseruje 2511 widzów

3
3
1
1
1
75'

Zmiana w drużynie Rakowa. Schodzi: Daniel Bartl. Wchodzi: Dawid Szymonowicz.

74'

Zamieszanie w polu karnym Rakowa po dośrodkowaniu z prawej strony boiska. Zabrakło już jednak celnego strzału na bramkę.

2
3
1
2
72'

A na boisku gdynianie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

3
1
2
1
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
2
1
1
1
67'

Dobra okazja dla Arki! Dawit Schirtladze wrzucił piłkę w pole karne Rakowa, gdzie natychmiast strzelał Marcin BudzińskiMichał Gliwa obronił jednak to uderzenie.

7
2
3
3
65'
65'
63'

Ładny strzał z dystansu oddał Petr Schwarz. Efektownie obronił Pavels Steinbors! Po chwili niecelnie główkował jeszcze Tomas Petrasek.

2
2
1
4
63'

Dośrodkowanie w pole karne Rakowa, lecz to nie była dokładna wrzutka. Pewnie piłkę złapał Michał Gliwa.

2
2
1
4
1
62'

Zmiana w drużynie Rakowa. Schodzi: Miłosz Szczepański. Wchodzi: Michał Skóraś.

59'

Mocno z około 18 metrów uderzył Sebastian Musiolik. Jednak strzał obok słupka. Pavels Steinbors nie musiał interweniować.

5
1
2
1
2
58'

Dwie piłki na boisku i sędzia musiał na chwilę przerwać grę. Wracamy już do gry, a Arka Gdynia wyprowadza atak na bramkę Rakowa.

2
3
1
1
1
54'

Strzał z dystansu oddał Miłosz Szczepański. Lekki strzał, a piłkę pewnie złapał Pavels Steinbors.