1
3
6
86'

Lechia juz spokojnie kontroluje mecz. W Gliwicach Piast prowadzi 1:0, a więc skłąd pucharowiczów na kolejny sezon będzie najprawdopodobniej taki:

8
85'
82'

Paixao trafia głową na 3:0, ale okazało się, że był na kilkunastocentymetrowym ofsajdzie.

6
5
8
13
27
80'

Jagiellonia. Schodzi: Ivan Runje. Wchodzi: Martin Adamec.

79'

Uraz Ivana Runje, konieczna będzie zmiana.

1
1
2
6
3
75'

Tymczasem Pogoń w Krakowie prowadzi już 3:0. To oznacza, że Jaga może pluć sobie w brodę - Europa ucieka przez własną nieudolność..

15
10
1
3
8
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jarosław Kubicki. Asystował mu Filip Mladenović.

Szybki kontratak Lechii zakończony nieczystym uderzeniem Kubickiego. Sędzia Gil najpierw gola nie uznał, orzekając że przeszkadzający bramkarzowi Paixao był na spalonym, ale VAR wykazał iż ofsajdu nie było!

52
32
1
5
12
70'
8
5
1
2
2
69'

Novikovas wysoko ponad bramką.

3
1
1
2
6
68'

Imaz faulowany około 30 metrów od bramki.

4
1
2
1
3
68'

Nalepa strzela głową obok bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

5
2
5
3
4
67'

Ostatecznie wszyscy wracaja do gry. Tymczasem w Krakowie Pogoń prowadzi 2:0, co oznacza, że zepsuty rzut karny Imaza może być bardzo kosztowny dla białostoczan.

5
2
1
4
4
64'

i Jesus Imaz.

13
7
5
9
17
64'

Błażej Augustyn...

8
4
5
14
21
64'

Opatrywany Dusan Kuciak...

7
4
6
13
19
63'

Fatalna kolizja trzech piłkarzy w polu karnym Lechii. Na boisku tabun lekarzy!

2
3
8
21
5
61'

Legia przegrywa 1:2 u siebie z Zagłębiem Lubin. To oznacza, że obecnie Lechia jest wicemistrzem Polski!

39
16
4
1
4
60'

Ładna akcja Jagi zakończona płaskim strzalem Romanczuka tuz obok bramki.

4
3
3
6
6
59'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Jesus Imaz!

Katastrofalny strzał Hiszpana bez kłopotu łapie Kuciak.

33
31
7
14
23
58'

24
57'

Paweł Gil idzie do monitora.

3
3
3
7
56'

Mamy VAR. Po wcześniejszym zagraniu piłki głową Runje piłka trafiła w rękę piłkarza Lechii.

5
5
6
4
6
56'

Romanczuk blisko umieszczenia piłki w siatce, ale ostatecznie po rykoszecie obok słupka.

2
2
3
55'

Novikovas doszedł do piłki kilka metrów od bramki i huknął pod poprzeczkę. Fenomenalnie Kuciak!

8
2
2
4
5
54'

W odpowiedzi Michalak nad bramką.

5
2
2
2
2
54'

Jagiellonia w polu karnym Lechii. Piłka długo tam krążyła, ale ostatecznie bez strzału.

5
3
2
2
49'

Czyli już wiemy jaki mecz ogląda selekcjoner naszej młodzieżówki.

3
1
2
1
48'

Zamieszanie pod polem karnym Lchii. Piłka trafia w "szesnastkę" do Imaza, ale ten minimalnie obok słupka!

2
2
3
4
3
46'

2
45'

Jeszcze minuta nadziei w tej połowie dla Jagi.

8
3
3
2
5
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Fila. Asystował mu Daniel Łukasik.

Dobre dośrodkowanie kończy głową obrońca gospodarzy. Piłka po rękach Sandomierskiego wpada do bramki, tuż przy słupku.

54
32
7
16
20
43'

Novikovas faulował Michalaka. Okazja na centrę.

7
4
5
5
6
42'

Mladenović wzdłuż linii bramkowej. Jagę ratuje ofiarna interwencja Runje!

10
3
6
3
3
41'

Nieporozumienie w polu karnym Lechii. Piłkę przechwycił Imaz i zagrał do Novikovasa, a ten uderzył prosto w Kuciaka.

2
2
4
4
7
40'

Dośrodkowanie Maka na piąty metr, gdzie był Michalak. Piłka trącona przez Bodvarssona trafia go w bok - Jaga uratowana!

5
3
4
2
4
39'

Kontratak Lechii. Mak przebiegł skrzydłem całe boisko, "nawinął" Kadleca, ale nie miał już sił na strzał.

6
6
2
3
1
38'

Jagiellonia znowu długo rozgrywa na połowie Lechii, ale niewiele z tego wynika.

5
6
3
3
2
36'

Nalepa głową do Augustyna, a ten uderza wysooooko nad bramką.

8
10
6
5
5
35'

Żółtą kartkę otrzymał Bodvar Bodvarsson.

Kolejny brzydki faul na Michalaku i następne upomnienie.

10
4
2
3
6
33'

Na razie na boisku dzieje się niewiele. A tymczasem Pogoń prowadzi na wyjeździe w Krakowie 1:0, co daje Jagiellonii europejskie puchary!

12
7
3
2
2
30'

Dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu wolnego zamykał głową Flavio Paixao. Futbolówka nieznacznie mija bramkę.

5
2
2
1
28'

Litwin sam chciał wymierzyć sprawiedliwość, ale tak jak Poletanović - tuż nad bramką!

5
3
1
6
4
27'

Novikovas faulowany przez Kubickiego 25 metrów od bramki.

1
1
2
4
6
25'

Lechia mocno naciska. Zamieszanie w polu karnym, piłki nie chwycił Sandomierski, ale wybili to defensorzy gości.

6
5
3
3
4
24'

Mak łatwo minął Ozgę i zagrał płasko na piąty metr. W ostatniej chwili przeciął to Runje, choć niewiele zabrakło mu, by trafić do swojej bramki.

2
5
3
5
23'

Prosty błąd Jagi w rozegraniu i stracona szansa na atak. Od autu zaczyna Lechia.

5
3
1
2
4
21'

Fila brzydko "wykosił" Novikovasa. Sędzia jest pobłażliwy - bez kartki.

8
3
3
3
5
19'

Novikovas wdał się w drybling przy linii bocznej z Filą. Górą Polak.

3
2
2
1
3
18'

Ciekawe zagranie Mladenovicia. Ni to strzał, ni podanie mógł przeciąć "krzyżakiem" Mak, ale nie trafił w piłkę i złapał ją Sandomierski.

5
1
2
3
1
16'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Ozga.

Faul 18-latka na rozpędzonym Michalaku skutkuje upomnieniem.

3
5
2
2
4
15'

Było gorąco. Nalepa strzelił jednak głową prosto w bramkarza.

10
3
5
4
15'

Mladenović uderzył z dystansu. Piłka po rykoszecie szybuje wysoko nad bramką.

5
1
1
6
1
13'

Sandomierski naciskany przez Paixao z ogromnym spokojem do Runje i Jaga powoli wychodzi spod pressingu rywali.

1
11'

Jagiellonia zamknęła gospodarzy pod ich własną "szesnastką", ale wymianę kilkunastu podań zakończył faul Arvydasa   Novikovasa,

2
2
2
3
9'

Jeszcze korner dla Lechii, ale bez niebezpieczeństwa pod bramką Jagi.

6
5
2
2
4
8'

Flavio Paixao huknął w krótki róg z narożnika pola karnego. Odbija Grzegorz Sandomierski!

10
4
5
2
2
7'

Tuż nad poprzeczką uderzył Poletanović.

4
3
4
2
3
5'

4
5'

Imaz faulowany tuż przy polu karnym Lechii.

4
3
3
8
4'

Poletanović strzelał z dystansu. No, może trochę za dużo powiedziane, bo futbolówka ledwo doturlała sie do Kuciaka.

1
2
2
2
1
2'

Po raz pierwszy piłka w polu karnym Jagi. Wybijają obrońcy.

3
4
1
1
1'

Białostoczanie od początku wysokim pressingiem. Faul w środku boiska debiutującego Michała Ozgi.