Lotto Ekstraklasa: 33. kolejka
29 kwi 2019 18:00
89'

Arnarson uderzał z siedmiu metrów, tuż obok słupka. Będzie rzut rożny dla Górnika.

4
1
1
2
2
88'
87'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Możdżeń.

Zagłębie Sosnowiec
4
4
4
1
85'

Górnik gra na dużym luzie, gospodarze szukają piątej bramki. Zagłębie już od dawna marzy o końcu spotkania.

15
11
3
4
3
82'

Z sześciu metrów uderzał Angulo, Hiszpan trafił w nogę Polczaka!

7
5
5
5
5
80'
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Igor Angulo. Po strzale Jimeneza piłka odbiła się od Polczaka. Doszedł do niej Angulo i głową uderzył na 4:0.

Górnik Zabrze
62
33
6
3
4
78'

Sprzed pola karnego technicznie uderzył Żurkowski, pomylił się nieznacznie!

1
75'

Strzelał Możdżeń, Chudy odbił piłkę na poprzeczkę. Poprawka została zablokowana przez obrońcę. Gdyby padł gol nie zostałby uznany, dobijający gracz gości był na spalonym.

3
3
3
71'

Zagranie wzdłuż przedpola bramkowego, Gwilia atakował piłkę wślizgiem, nie zdołał oddać celnego strzału.

3
2
1
69'

Problemy Angulo, Hiszpan ucierpiał, a właściwie pewna niezwykle wrażliwa część ciała napastnika, tzw. Angulek.

3
66'

Igor Angulo uderzał głową, Kudła wybił piłkę na rzut rożny.

5
4
2
3
65'

Obraz gry nie ulega zmianie. Górnik kontroluje przebieg meczu, Zagłębie wciąż bezradne.

6
4
1
1
62'

Zapolnik do Jimeneza, który niepotrzebnie chciał przyjmować piłkę. Tragicznie zachowuje się defensywa gości.

6
5
1
1
1
62'

Górnik swobodnie rozgrywa piłkę, Zagłębie nie potrafi zabrzanom jej odebrać.

1
58'

Z rzutu wolnego dobrze dośrodkował Gwilia, Suarez głową uderzył tuż ponad poprzeczką!

5
5
2
1
55'

Bezradni są gracze Zagłębia. Na ich bramkę sunie akcja za akcją. Klei się gra zabrzanom w poniedziałkowy wieczór.

14
4
3
1
1
52'
52'

Gola jednak nie ma. Po analizie VAR sędzia odgwizdał spalonego. Wciąż 3:0.

1
5
2
22
51'

Kuriozalny gol. Gwilia chciał uderzyć z rzutu wolnego, ale poślizgnął się. Zamiast strzału wyszedł... lob. Do piłki doszedł Jimenez i dograł do Zapolnika, który z bliska trafił głową.

23
11
2
2
3
50'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Patrik Mraz. Zawodnik Zagłębia został ukarany za faul przed polem karnym.

14
9
4
4
6
49'

Gwilia uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się jeszcze przed Kudłą, jednak bramkarz złapał futbolówkę.

4
1
1
47'

Szybka akcja zabrzan, dogranie do Jimeneza, który z dziesięciu metrów nie spudłował. Piłka trafiła w słupek!

8
1
2
1
3
46'

Wracamy do meczu.

7
3
2
1
2
45+2'

Gwilia uderzył z rzutu wolnego, Kudła sparował piłkę na rzut rożny.

5
3
1
4
3
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Szymon Pawłowski.

10
2
1
1
3
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
1
1
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Walerian Gwilia. Gracze Zagłębia zaczęli ryzykować i szybko zostali za to skarceni. Gwilia prostopadle do Angulo, ten uciekł Tothowi i w sytuacji sam na sam pokonał Kudłę. 3:0.

54
31
8
3
7
41'
41'

Kolejna strata Zagłębia, z dystansu uderzył Gryszkiewicz. Wysoko ponad bramką.

5
4
3
2
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Jimenez. Asystował mu Walerian Gwilia. Tragiczna postawa zawodników Zagłębia w defensywie. Jimenez z piłką znajdował się na przedpolu bramkowym. Atakowało go trzech graczy gości, mimo tego Hiszpan zdołał oddać strzał. Mocne uderzenie odbilo się od poprzeczki i wpadło do bramki. 2:0.

55
35
7
8
9
37'

Sosnowiczanie nie potrafią zagrozić Górnikowi. To gospodarze są bliżej podwyższenia wyniku.