2
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus.

Spotkanie rozstrzygnięte. Pierwsze uderzenie Gabriela Jesusa po kombinacyjnym ataku Brazylijczyków zostało zatrzymane, ale po dobitce nie było już czego zbierać.

25
13
4
3
5
87'

Brazylia. Schodzi: Roberto Firmino. Wchodzi: Fabinho.

4
1
1
1
84'

Czechy. Schodzi: Jaromir Zmrhal. Wchodzi: Jakub Jankto.

1
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu David Neres.

Piłka po raz drugi w bramce Czechów, którzy cofnęli się zbyt głęboko w drugiej połowie i już nie mogą pochwalić się pozytywnym wynikiem. Akcja zmienników zakończyła się strzałem z bliska do siatki Gabriela Jesusa po podaniu Davida Neresa.

19
10
1
4
6
81'

Danilo podłączył się do ataku reprezentacji Brazylii na prawej stronie boiska. Wywalczył trzeci korner dla zespołu z Ameryki Południowej. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu Marquinhos był blisko wpakowania futbolówki do bramki.

2
78'

Świetna szansa dla Canarinhos. David Neres znalazł się sam na sam z Jirim Pavlenką i bramkarz gospodarzy interweniował nogami. Był ostatnią nadzieją Czechów!

2
1
1
1
2
76'

Po raz pierwszy tego wieczoru można z czystym sumieniem powiedzieć, że reprezentacja Brazylii przeważa. Suną ataki zespołu z Ameryki Południowej w kierunku bramki Jiriego Pavlenki.

2
1
72'
72'

Brazylia. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Arthur Melo.

2
1
1
69'

Czechy. Schodzi: David Pavelka. Wchodzi: Alex Kral.

#0
#0
3
1
68'

Czesi mniej błyskotliwi niż w pierwszej połowie. Alisson interweniował w tej części spotkania raz, ale po strzale ze spalonego, więc trudno nazwać to zagrożeniem.

2
1
66'

Everton liczył na rzut karny. Ovidiu Hategan nie zdecydował się przyznać Brazylijczykom jedenastki.

2
2
1
65'

Alisson zatrzymał piłkę po strzale z kilkunastu metrów Mateja Vydry. Na dodatek napastnik reprezentacji Czech był na spalonym, więc ewentualne trafienie nie byłoby uznane.

2
63'

Brazylia. Schodzi: Richarlison. Wchodzi: David Neres.

komentarz

62'

Oby więcej piłki w piłce w drugim kwadransie po wznowieniu gry. Brazylia szuka sposobu na zdobycie decydującego gola, jednak uderzenia jej reprezentantów są blokowane.

2
60'

Mało gry w kwadransie po przerwie. Poza dość przypadkowym golem Brazylii mnóstwo przerw spowodowanych urazami.

1
1
58'

Czechy. Schodzi: Ondrej Celustka. Wchodzi: Ondrej Kudela.

#0
#0
1
56'

Czechy. Schodzi: Vladimir Darida. Wchodzi: Martin Frydek.

#0
#0
1
54'

Vladimir Darida będzie musiał opuścić boisko z powodu kontuzji.

1
1
52'

Czechy. Schodzi: Patrik Schick. Wchodzi: Matej Vydra.

#0
#0
1
1
komentarz

2
51'

Po powrocie zawodników z szatni wyrównanie.

3
2
1
1
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Firmino.

Beznadziejna zmiana przeprowadzona przez selekcjonera Czechów w przerwie. Theo Gebre Selassie asystował przy golu na 1:1 Roberto Firmino. Bezpańską piłkę w polu karnym gospodarzy przejął Roberto Firmino i w sytuacji sam na sam ominął swoim strzałem Jiriego Pavlenkę.

25
8
5
5
9
48'

Czas na odpowiedź reprezentacji Brazylii. W pierwszej połowie było ją stać zaledwie na jedno uderzenie w lustro bramki Jiriego Pavlenki.

1
1
1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa.

2
1
1
2
2
46'

Czechy. Schodzi: Filip Novak. Wchodzi: Theo Gebre Selassie.

1
46'

Brazylia. Schodzi: Lucas Paqueta. Wchodzi: Everton.

1
Czy reprezentacja Brazylii wyrówna po przerwie?
4
2
3
2
1
45'

Bardzo agresywnie bronili reprezentanci Czech i nie dopuścili do strzału na obrzeżach własnego pola karnego. Próbowało tam doprowadzić do remisu kilku Canarinhos.

3
2
1
1
42'

Gospodarze mają zaliczkę, na którą zapracowali.

4
2
1
40'

Jedna bramka nie zaspokoiła apetytu reprezentantów Czech. Gospodarze pozostają na połowie przeciwnika.

5
3
1
37'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Richarlison za faul.

37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił David Pavelka. Asystował mu Patrik Schick.

Reprezentacja Czech na prowadzeniu. Alisson narzekał na postawę swoich obrońców, ale jego apele nic nie dały. Gospodarze ponownie wymanewrowali swoich przeciwników, a David Pavelka huknął z czystej pozycji w narożnik bramki. Równie piękna jak uderzenie z kilkunastu metrów była asysta.

5
36'

Czesi stawiają mocny opór.

2
1
1
34'

Wymiana podań reprezentantów Czech przed polem karnym Brazylii. Doczekała się ona podsumowania w postaci strzału, jednak nie w lustro bramki Alissona. Po drodze rykoszet i gospodarze mieli jeszcze możliwość zagrożenia Canarinhos z rzutu rożnego.

1
1
1
31'

Dośrodkowanie w kierunku Roberto Firmino z prawego skrzydła zostało zablokowane. Także kontratak Czechów został skasowany przed potencjalnym uderzeniem.

2
1
30'

Przerwa w grze spowodowana urazem Lukasa Masopusta, który walczył o piłkę w powietrzu z imiennikiem Lucasem Paquetą.

20:14

28'

Przewinienie Davida Pavelki na Lucasie Paquecie blisko linii pola karnego reprezentacji Czech. Uderzenie Casemiro z rzutu wolnego było mocne, ale prawie dokładnie w to miejsce, w którym stał Jiri Pavlenka.

2
1
26'

Dwie wrzutki w pole karne Canarinhos. Pierwsza z rzutu wolnego po wspomnianym faulu Casemiro, a drugia była dalekim wrzutem z autu. Nie udało się Patrikowi Schickowi wygrać walki z obrońcami Brazylii.

1
1
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro za faul na Davidzie Pavelce.

Brazylia
1
3
22'

Alisson zmuszony do sporego wysiłku. Najpierw interwencja na linii bramkowej po płaskim strzale z rzutu wolnego, a niewiele później musiał przechwycić piłkę na przedpolu w gąszczu szykujących się do uderzenia przeciwników.

3
1
1
1
18'

Przejmują inicjatywę byli mistrzowie świata. Coraz trudniej jest im odebrać piłkę i wybić ich z uderzenia.

1
2
1
1
1
17'

Roberto Firmino na spalonym. Zdecydowana reakcja sędziego asystenta i napastnik reprezentacji Brazylii nie może kontynuować swojego ataku.

1
16'

Śmiałkowie, którzy rzucili rękawicę Brazylii.

14'

Przasadnie daleki wrzut z autu na połowę Brazylijczyków i piłkarze z Ameryki Południowej bez problemu przejęli futbolówkę.

1
20:14

10'

Składna akcja oskrzydlająca Czechów. Vladimir Darida przyspieszył na lewej stronie boiska, a jego dośrodkowanie zostało powstrzymane przez Brazylijczyków na dwa tempa. Ostatecznie futbolówka wylądowała w rękawicach Alissona.

1
7'

Niemrawy początek spotkania. Czesi dość odważnie operują piłką, a Brazylia nie ma specjalnej ochoty, przynajmniej na razie, na agresywny pressing.

2
5'

Przeszła do ataku grająca w żółtych koszulkach i niebieskich spodenkach reprezentacja Brazylii. Pierwsze jej rozegranie pozostawiało dużo do życzenia i nie sprawiło problemu gospodarzom.

2
1
1
3'

Pierwsze akcje przeprowadzone przez reprezentację Czech. Dwa dośrodkowania nie zostały podsumowane strzałem. Jedno z ruchomej piłki, a drugie z rzutu wolnego. Alisson ma sytuację pod kontrolą.

2
Czy reprezentacja Brazylii wygra mecz z Czechami?
4
1
1
1
20:14

Brazylia zmierzyła się z Czechami w 1997 roku w Pucharze Konfederacji. Zwyciężyła 2:0, a rok później doszła do finału mistrzostw świata we Francji.

19:56

W poprzednim meczu skończyła się seria zwycięstw reprezentacji Brazylii. Canarinhos zremisowali 1:1 z Panamą po sześciu wygranych z rzędu. W Czechach postarają się o powrót do zwyciężania.

3
2
19:56

Czesi dostali mocne lanie na początek eliminacji do mistrzostw Europy. Nasi południowi sąsiedzi zostali pokonani aż 0:5 przez Anglików. Powiedzieć o tym występie falstart to nic nie powiedzieć.