1
1
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Callum Hudson-Odoi. Asystował mu Ruben Loftus-Cheek. Chelsea już chyba całkowicie pozbawia złudzeń Dynamo. Po akcji rezerwowych na 3:0 trafił Hudson-Odoi.

86'

Uderzał Sidcley, ale rezerwowy nie trafił w bramkę!

2
1
86'

W końcu uaktywnili się w ofensywie goście. Strzał Sydorczuka został zablokowany.

1
1
1
1
1
83'

W dobrej sytuacji znalazł się Ruben Loftus-Cheek, rezerwowy uderzył jednak bardzo niecelnie.

2
1
1
80'

Dośrodkowanie do Garmasza, który został jednak złapany na spalonym.

1
1
1
1
1
78'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Callum Hudson-Odoi.

78'

Dobre podanie otrzymał Alonso, piłka jednak minęła bramkę gości.

1
1
2
74'

Serhij Sydorczuk mógł dać nadzieję Dynamu, ale będąc w dogodnej sytuacji uderzył wysoko ponad bramką.

2
1
71'

Dynamo. Schodzi: Witalij Bujalski. Wchodzi: Sidcley.

wchodzi Wchodzi
Sidcley #17
schodzi Schodzi
3
1
70'

Chelsea wyraźnie oszczędza siły, Dynamo nie zmusza Anglików do zbyt dużego wysiłku.

2
1
66'

Dynamo. Schodzi: Nazarij Rusyn. Wchodzi: Denis Garmasz.

Nazarij Rusyn #43
2
2
1
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Willian. Willian perfekcyjnie uderzył z rzutu wolnego. Bojko bez szans! 2:0!

Chelsea FC
27
15
6
2
6
62'

Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: N'Golo Kante.

4
4
2
1
1
62'
61'

Chelsea wciąż nie kwapi się do podwyższenia wyniku. Minimalna porażka nie moblizuje rywali do odkrycia się. Dynamo jest świadome, że przed nim rewanż na własnym stadionie.

2
2
2
2
2
57'

W końcu pokazali się goście. Uderzał Serhij SydorczukKepa Arrizabalaga udowodnił, że zachowuje koncentrację.

4
3
1
1
2
56'

Po dograniu z rogu uderzał David Luiz, piłka została zablokowana.

2
2
2
2
2
54'

Szybka akcja Chelsea, z piłką w polu karnym znalazł się Pedro, strzał zdołał obronić bramkarz Dynama.

2
2
52'

Chelsea nie narzuca zbyt dużego tempa, Dynamo jednak wciąż nie potrafi zagrozić gospodarzom.

2
2
1
48'

Zagranie do Olivier Giroud, który po raz kolejny w meczu znalazł się na spalonym.

2
2
1
46'

Gramy po przerwie!

5
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

5
4
4
6
5
42'

5
39'

Coraz bliżej przerwy. Chelsea kontroluje mecz, dąży do podwyższenia wyniku. Dynamo w ofensywie jak na razie ma niewiele do zaoferowania.

6
5
3
2
2
36'

Uderzał Alonso, trafił jednak w rywala. Chelsea szuka drugiej bramki.

6
3
5
5
6
34'

David Luiz do Pedro Rodrigueza, ponownie górą Bojko!

7
7
7
7
7
33'

Goście w końcu przedostali się pod bramkę Chelsea, ale zagrożenia nie stworzyli.

3
3
3
3
3
29'

Spore problemy z Willianem ma Tomasz Kędziora. Polak już kilka razy sfaulował rywala i jest coraz bliżej otrzymania kartki.

5
4
3
3
5
26'

Zagranie do Giroud, Francuz na wyraźnym spalonym.

3
3
3
3
3
25'

Uderzał Barkley, Bojko jest już jednak rozgrzany i nie dał się zaskoczyć.

3
3
3
3
3
23'

Chelsea po objęciu prowadzenia kontroluje grę. Dynamo nie jest w stanie odpowiedzieć gospodarzom.

3
3
3
3
3
20'

Kolejny groźny strzał Pedro Rodrigueza. Tym razem Bojko zdołal obronić.

5
7
5
4
4
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Olivier Giroud. Pedro rozegrał piłkę z Giroud. Francuz odegrał piętą piłkę partnerowi. Bojko nie był w stanie obronić płąskiego strzału z kilku metrów. Była to pierwsza okazja stworzona przez Chelsea. 1:0!

30
25
8
8
9
15'

Kwadrans za nami. Chelsea czeka na błąd rywala, Dynamo jednak jak na razi nie myli się.

3
3
3
3
3
12'

Optyczna przewaga Chelsea, z której jednak niewiele wynika. Dynamo nie kwapi się do ofensywy.

3
3
3
3
3
9'

Żółtą kartkę otrzymał Wołodymyr Szepelew.

3
7'

W pierwszych minutach gra toczy się w środku pola. Póki co bez okazji bramkowych.

3
3
3
3
3
3'

Chelsea w ataku. Gospodarze wywalczyli rzut rożny, ale nie stworzyli zagrożenia. Po chwili sędzia przerwał grę, dopatrując się spalonego.

4
4
4
4
4
20:43

Mecz poprowadzi Slavko Vincić (Słowienia).