Strzelal Yilmaz, bramkarz obronił, ale wcześniej był spalony.

6
2
1
90+2'

Franuzi nie są w stanie zagrozić Turkom. Za kilkadziesiąt sekund sędzia zakończy mecz.

4
3
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
90'

Turcja. Schodzi: Dorukhan Tokoz. Wchodzi: Abdulkadir Omur.

wchodzi Wchodzi
Abdulkadir Omur #19
schodzi Schodzi
Dorukhan Tokoz #5
2
1
89'

Jesteśmy coraz bliżej sensacji. Francja nie potrafi poważniej zagrozić Turkom, a czasu na wyrównanie ma już niewiele.

4
3
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kingsley Coman. Francuz chciał wymusić rzut karny.

6
2
2
1
86'

Burak Yilmaz w polu karnym, strzał był jednak zły. Piłka przetoczyła się obok słupka.

2
1
85'

Turcja. Schodzi: Cengiz Under. Wchodzi: Yusuf Yazici.

Yusuf Yazici #11
81'

Gunok zderzył sę z Pogbą. Bramkarz potrzebuje czasu, aby pozbierać się z murawy.

2
1
1
80'

Turcja. Schodzi: Irfan Kahveci. Wchodzi: Ozan Tufan.

Irfan Kahveci #21
2
1
78'

Francuzi starają się zepchnąć Francuzów pod ich pole karne. Mają jednak goście problemy ze stwarzaniem zagrożenia.

1
24
1
1
75'

Strzelał Burak Yilmaz. Piłka minęła bramkę Llorisa.

1
1
70'

Mahmut Tekdemir uderzył z ok. 30 metrów, Lloris wybił piłkę ponad bramkę!

1
komentarz

1
1
66'

Giroud mógł uderzać z pięciu metrów, ale nie sięgnął piłki!

1
1
64'

Kontra Turków, zabrakło jednak dokładnego dogrania w końcowej fazie akcji.

1
61'

Już tylko pół godziny mają Francuzi na zdobycie dwóch goli, które dadzą im punkt. Turcy nie zamierzają jednak odpuszczać. Oni chcą więcej!

2
58'

Griezmann dośrodkował z rzutu rożnego. Pewna interwencja bramkarza Turków.

3
1
56'

I znowu Lloris! Bramkarz został z bliska trafiony piłką.

4
2
1
2
3
55'

Powinno być 3:0! Z pola karnego uderzał Burak Yilmaz, Lloris odbił strzał! Wszystko zaczęło się od błędu obrony.

5
3
1
2
1
54'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Kaan Ayhan.

2
2
52'

Prostopadłe zagranie do Giroud. Jednak napastnik oraz jego dwóch kolegów znalazło się na spalonym.

2
1
1
50'

Piłka dotarła do Griezmanna, strzał został jednak zablokowany.

3
1
47'

Od początku 2. połowy gra toczy się na połowie Turków. Francuzi muszą odrabiać dwubramkową stratę.

4
1
1
2
2
46'

Wracamy do meczu!

4
46'
46'

Francja. Schodzi: Lucas Digne. Wchodzi: Benjamin Mendy.

komentarz

1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Merih Demiral. Turek domagał się kartki dla Francuza i... sam ją otrzymał.

2
2
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową z sześciu metrów tuż obok bramki uderzył Merih Demiral!

1
1
1
1
43'

Kolejny atak Turków, gospodarze wywalczyli tylko rzut rożny.

3
1
1
1
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cengiz Under. Asystował mu Dorukhan Tokoz. Turcy szaleją! Fatalnie w defensywie zachował się Umtiti. Piłka trafiła do Tokoza, ten odegrał do Undera, który wpadł w pole karne i mocnym strzałem pokonał Llorisa! 2:0!

9
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mahmut Tekdemir.

Mahmut Tekdemir #14
Turcja
2
1
2
38'

Strata Francuzów przed własną bramką. Burak Yilmaz uderzył jednak zbyt anemicznie i Lloris spokojnie obronił.

3
1
37'

Piłkę przed polem karnym Turków rozegrali Francuzi. Po raz kolejny dobrze zachowała się obrona gospodarzy.

1
1
35'

Akcja Turków, Karaman niedokładnie dogrywał piłkę w polu karnym i przejęli ją Francuzi.

1
1
2
2
32'

Szybko chcieli odpowiedzieć Francuzi. Mbappe jednak źle dośrodkował w pole karne Turków.

3
1
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kaan Ayhan. Asystował mu Merih Demiral. Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Dogrywał Under, piłkę zgrał Demiral, a głową z pięciu metrów do siatki wbił ją Ayhan! 1:0!

1
26'

Wysoko zaatakowali Turków Francuzi i gospodarze musieli wybić piłkę na aut. Czyżby goście znaleźli sposób na miejscowych?

24'

Karaman urwał się obrońcom, jednak z okolic linii końcowej źle dogrywał do partnera.

23'

Akcja Turków, jednak brak zrozumienia w decydującym momencie sprawił, że grę wznowią goście.

1
20'

Dwadzieścia minut za nami. Póki co jesteśmy rozczarowani. Tempo dobre, ale okazji na gole brak.

18'

Groźnie pod bramką Francuzów, Lloris wybił piłkę. Okazało się jednak, że na spalonym jest Karaman.

1
16'

Przez moment przeważali Turcy, teraz piłkę rozgrywają Francuzi.

13'

Mbappe szukał dziury w obronie Turków. Zorientowali się w chytrym planie Turcy i przejęli piłkę.

11'

Burak Yilmaz chciał wejść z piłką w pole karne. Przewrócił się, sędzia nakazał grać dalej.

1
1
10'

Szybciej starają się grać Turcy. Francuzi spokojnie, dostojnie. Jak na mistrzów świata przystało.

2
7'

Cały czas trwa walka o opanowanie środka pola. Nikt nie chce odpuścić, a traci na tym widowisko, nie obserwujemy spięć pod bramkami.

1
1
5'

Gra głównie toczy się w środku pola. Francuzi raz starali się zagrozić Turkom, jednak bez efektu.

1
2'

Francuzi przy piłce, a cały stadion gwizdami stara się zdeprymować mistrzów świata.