2
85'
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin. Islandia rozbita! Mbappe piętą do Griezmanna, ten w sytuacji sam na sam pewnie do siatki na 4:0!

84'
82'

Mogło być 3:1! Z siedmiu metrów uderzał Gylfi Sigurdsson, Lloris zachował czujność i złapał piłkę.

2
1
2
2
1
80'

Francja. Schodzi: N'Golo Kante. Wchodzi: Thomas Lemar.

2
2
1
3
1
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Antoine Griezmann. Islandia na łopatkach! Griezmann do Mbappe, a ten uciekł obrońcom i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. 3:0!

76'

Francuzi prowadzą 2:0, nie zamierzają jednak zwalniać tempa gry, tylko szukają trzeciej bramki.

3
2
1
1
1
73'

Giroud z bliska do bramki, napastnik jednak na spalonym i efektowny gol nie został uznany. Wciąż 2:0.

4
4
2
1
1
komentarz

70'

Francja po drugim golu zaczęła grać na większym luzie. Mistrzowie świata szukają kolejnych trafień.

3
2
1
1
1
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Benjamin Pavard. Z lewej strony dośrodkował Pavard, bramkarz nie trafił w piłkę, co wykorzystał Giroud, wbijając futbolówkę do siatki. 2:0!

17
15
8
7
4
66'

Giroud dostawił nogę do wrzutki na piąty metr. Bramkarz został przelobowany, futbolówka spadła na bramkę.

1
1
2
1
62'

Matuidi przymierzył z ok. 25 metrów, również daleko od celu.

1
1
2
1
61'

Antoine Griezmann uderzał z ok. 16 metrów, bardzo wysoko ponad bramką!

2
2
2
60'

Pavard chciał dogrywać do Giroud, jednak napastnik nie zrozumiał intencji obrońcy i piłkę przejęli rywale.

1
1
1
1
58'

Potężny strzał sprzed pola karnego Pavarda, piłka o centymetry minęła cel!

1
1
2
2
54'

Francja wolno rozgrywa swoje akcje Islandia nie potrafi przenieść ciężaru gry na połowę mistrzów świata.