Niemcy. Schodzi: Matthias Ginter. Wchodzi: Julian Brandt.

Holandia. Schodzi: Ryan Babel. Wchodzi: Nathan Ake.

3
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Donyell Malen. Asystował mu Georginio Wijnaldum.

Ależ emocje! Holendrzy wrócili na prowadzenie. Wijnaldum z lewej strony podciął piłkę do Malena, a ten pewnie uderzył na bramkę. Debiut marzeń dla 20-latka!

6
78'

Ofiarna interwencja Matthiasa Gintera. Obrońca zablokował strzał Ryana Babela.

2
2
1
1
1
74'

Donyell Malen był blisko trafienia do siatki! Jednak czujny Manuel Neuer i chwyta piłkę.

5
2
2
1
73'

18
71'

Będzie rzut kary dla Niemców! Matthijs de Ligt zagrał piłkę ręką.

7
7
8
4
14
65'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jonathan Tah.

Co tu się dzieje? Holendrzy wrócili z dalekiej podróży i są na prowadzeniu! Dośrodkowanie Daleya Blinda wywołało chaos w polu karnym Niemców. Celnie głową uderzył Virgil van Dijk, ale jego strzał został zablokowany. Po chwili do Ryana Babela z lewej strony zagrywał Memphis Depay, ale napastnika wyprzedził Tah i nieszczęśliwie trafił do własnej bramki.

50
26
6
3
9
64'

Niezła akcja zmienników. Davy Propper zagrał do 20-letniego Donyella Malena. Napastnik nie zdążył podejść pod bramkę, miał problemy z naciskającym obrońcą i popełnił faul w ataku.

4
1
komentarz

To pierwsze trafienie Frenkie De Jonga w reprezentacji Holandii.

5
4
2
2
1
61'

Niemcy. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Kai Havertz.

3
1
2
1
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Frenkie De Jong. Asystował mu Ryan Babel.

Chytre dośrodkowanie z lewej strony od Babela. Piłkę próbował wybić Jonathan Tah, ale poślizgnął się. De Jong miał dużo miejsca, przyjął piłkę i zdążył oddać celny strzał, nim ruszyli do niego Tah i Nico Schulz. Mamy remis 1:1.

32
21
4
3
6
58'
58'

Holandia. Schodzi: Marten de Roon. Wchodzi: Donyell Malen.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
1
2
2
56'

Manuel Neuer pokazał klasę. Bramkarz Bayernu obronił mocny strzał Georginio Wijnalduma z kilkunastu metrów!

4
2
1
1
55'

Czujny Joshua Kimmich. Gdyby nie jego interwencja, w polu karnym mogło być naprawdę groźnie po zagraniu Ryana Babela.

1
2
1
53'

Znowu zagrywał Nico Schulz. Tym razem adresatem był Timo Werner, ale zablokował go Virgil van Dijk.

2
3
1
52'

W końcu przemówił Nico Schulz. Zawodnik Borussii naprawdę nieźle dośrodkował, ale nie wykorzystał tego Serge Gnabry.

2
2
1
51'

Quincy Promes uderzył z lewej strony tuż przed polem karnym. Manuel Neuer złapał piłkę w koszyczek.

3
1
1
1
1
50'

Zagotowało się w polu karnym Holendrów po dośrodkowaniu Serge'a Gnabry'egoJasper Cillessen zablokował piłkę w sposób znany tylko sobie. Bardzo dobra i przytomna interwencja holenderskiego bramkarza.

1
2
1
2
1
49'

3
48'

To mogła być okazja do wyrównania. Memphis Depay dał impuls do przyspieszenia akcji i zagrał na prawą stronę w pole karne Niemców. Podanie przejął Denzel Dumfries, ale ewidentnie piłka przeszkadzała mu w grze i nie postraszył Manuela Neuera.

1
46'

2
45'

Marco Reus pod naciskiem przeciwnika zbyt mocno dograł do Serge'a Gnabry'ego. Skrzydłowy Bayernu nie miał szans, by zdążyć do piłki.

3
1
2
2
2
44'

Ryan Babel zagrał z lewej strony. Do główki wyskakiwał Quincy Promes, ale piłkę sprzed nosa sprzątnął mu Jonathan Tah.

3
2
1
2
1
42'

Świetna interwencja Jaspera Cillessena! Bramkarz Valencii zatrzymał strzał Marco Reusa z prawej strony pola karnego.

2
2
1
2
1
40'

Memphis Depay uderzył głową po dośrodkowaniu z prawej strony. Piłka przeleciała nad bramką.

1
1
39'

Zbyt daleko wywiało Memphisa Depaya na prawej stronie. Napastnik wyszedł z piłką na aut bramkowy.

1
38'

Holendrzy zaczęli naciskać na rywali pod koniec pierwszej połowy. Momentami gospodarze miewają problemy z rozegraniem piłki po pressingiem piłkarzy Ronalda Koemana.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Memphis Depay.

2
3
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua Kimmich.

1
1
1
34'

Przepychanka Niemców z Holendrami. Koguciki rzuciły się sobie do gardeł, ale sędzia szybko uspokoił ich krewkie zapędy. Wszystko przez faul na Matthijsie de Ligtcie.

1
33'

Znowu niezła interwencja Niklasa Suele. Obrońca zablokował strzał Quincy Promesa.

4
1
1
31'

Trzech Niemców złapanych na spalonym w momencie dośrodkowania z rzutu wolnego.

1
1
1
30'

Po dośrodkowaniu z narożnika główkowały dwie Holenderskie wieże. Jednak ani strzał Virgila van Dijka ani Matthijsa de Ligta nie postraszył Manuela Neuera.

1
1
2
1
29'

Holendrzy zbliżają się pod bramkę Niemców. Memphis Depay dryblował w polu karnym, ale zatrzymał go Niklas Suele.

3
1
28'

Czujny za to Lukas Klostermann. Niemiec wybił piłkę zagrywaną przez Holendrów na lewe skrzydło.

2
1
1
26'

Serge Gnabry zbyt pewnie poczuł się po pierwszym golu. Niemiec zakończył kontratak po stracie Martena de Roona. Skrzydłowy Bayernu postanowił z dystansu przelobować Jaspera Cillessena. Delikatnie mówiąc - nie wyszło.

1
1
3
2
2
25'

Timo Werner próbował przyspieszyć. Energicznie zszedł z piłką do środka i zagrał w pole karne Holendrów. Piłkę wybił obrońca gości i nici z ataku Niemców.

1
1
2
22'

Centra w pole karne Niemców. Tam wyrósł Matthijs de Ligt i uderzył głową. Piłka przeleciała obok słupka.

1
1
22'

Memphis Depay wywalczył rzut wolny na lewej flance. Faulował go Matthias Ginter.

1
3
19'

Timo Werner uruchomił na lewej stronie Nico Schulza. Obrońca Borussii od początku meczu ma ciężkie nogi. Z trudem przepchnął Denzela Dumfriesa i marnie dośrodkował.

1
1
1
18'

Holendrzy w końcu opuścili swoją połowę. Mają swój moment. Ale czy zagrożą Manuelowi Neuerowi?

2
3
20:21

Tak Niemcy cieszyli się z gola Gnabry'ego.

5
4
1
15'

Toni Kroos niecelnie uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego.

2
1
2
1
2
14'

Niemcy wywalczyli rzut wolny. Na prawej stronie przed polem karnym Holendrów Frenkie De Jong sfaulował Serge'a Gnabry'ego.

1
1
2
12'

Niemcy szybko zdominowali Holendrów. Najpierw bramka, teraz zamknęli ich na własnej połowie.

7
2
1
5
2
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry.

Bardzo dobre zagranie z głębi pola do Lukasa Klostermanna, który urwał się na prawej stronie. Jasper Cillessen obronił strzał piłkarza RB Lipsk, ale nie miał szans przy dobitce Gnabry'ego. 1:0 dla gospodarzy.

28
13
4
8
16
8'

Błąd Nico Schulza mógł kosztować Niemców stratę bramki. Kontrę wyprowadził Ryan Babel, przepchnął Jonathana Tah i zagrał do Memphisa Depaya. Napastnik oddał strzał z kilkunastu metrów, ale obronił Manuel Neuer.

4
1
1
6'

Toni Kroos wziął sprawy w swoje ręce. Po tym jak Virgil van Dijk zatrzymał Serge'a Gnabry'ego, pomocnik Realu Madryt przejął piłkę i niecelnie uderzył z dystansu.

1
1
5'

Z lewej strony próbował zagrywać w pole karne Memphis Depay. Piłka po drodze odbiła się rykoszetem od rywala i pewnie w ręce chwycił ją Manuel Neuer.

1
1
3'

To nie była dobra centra. Holender dośrodkował prosto na klatkę piersiową Marco Reusa.

2
1
2'

Nierozwaga Daleya Blinda. Doświadczony gracz Ajaksu Amsterdam stracił piłkę na połowie Niemców. Przejął Timo Werner, ale nie zdążył wyprowadzić kontry.

1
1'

Zaskakujące, jak szybko Niemcy stracili piłkę. Inicjatywa po stronie Holendrów.

1
1
1
20:21

Po hymnach. Piłkarze zbjają sobie piątki, życzą powodzenia i zaraz sędzia da znak do rozpoczęcia meczu.