2
2
4
86'

Sunie piłka po połowie Litwy. Reprezentacja Portugalii pieczołowicie buduje atak i pewnie wypracuje sobie jeszcze jakąś szansę na strzelenie gola. Nawet bez Cristiano Ronaldo na boisku.

1
2
2
83'
10
3
1
7
3
82'

Suną kolejne ataki Portugalii. Ernestas Setkus szczęśliwie zatrzymał piłkę po strzale Brumy, który równie przypadkowo dostał ją w polu karnym Litwy.

1
2
80'
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Saulius Mikoliunas za przewinienie taktyczne.

Saulius Mikoliunas #13
Litwa
2
1
3
76'

Bruma rozpędził się na połowie przeciwnika, gdzie wpadł na broniącego Litwina i zmusił sędziego do odgwizdania przewinienia.

4
1
2
74'

Ricardo musiał popracować we własnym polu karnym, gdzie poradził sobie z wrzutką Litwinów z rzutu wolnego.

1
1
72'

Litwa. Schodzi: Paulius Golubickas. Wchodzi: Justas Lasickas.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Paulius Golubickas #10
1
1
1
72'
71'

Jeszcze około 20 minut szans Portugalii na zdobycie następnych bramek. Cristiano Ronaldo zabrał się za wykonanie kolejnego rzutu wolnego. Huknął wysoko ponad bramką Ernestasa Setkusa.

3
1
2
66'

Portugalia. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Bruma.

6
1
2
2
1
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Bernardo Silva.

To już chyba gierka treningowa. Nie przypomina to walki o wyjazd na najważniejszą imprezę piłkarską na kontynencie. Cristiano Ronaldo z hat-trickiem, a swoje uderzenie oddał po podaniu Bernardo Silvy. Totalna demolka.

34
23
6
4
8
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Ricardo.

Uderzenie po ziemi obok Ernestasa Setkusa, który pozostał w blokach i wyłącznie obserwował jak piłka zmierza do siatki. Bernardo Silva był nieobstawiony przez przeciwnika po podaniu Ricardo z linii pola karnego.

5
62'

2
1
59'

Cristiano Ronaldo najpierw nieznacznie przestrzelił z ruchomej piłki, a następnie co prawda przymierzył z rzutu wolnego, ale nie pokonał swoim płaskim uderzeniem Ernestasa Setkusa.

3
2
3
57'

Litwa. Schodzi: Mantas Kuklys. Wchodzi: Deivydas Matulevicius.

Mantas Kuklys #17
1
1
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Goncalo Paciencia.

Demolka coraz poważniejsza. Goncalo Paciencia doczekał się premierowego gola w barwach reprezentacji Portugalii. Pomógł Ernestas Setkus, który niepewnie odbił futbolówkę przed siebie po strzale Bruno Fernandesa.

17
10
4
2
5
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pizzi. Asystował mu Bruno Fernandes.

Portugalia strzeliła trzeciego gola. W pole karne demolowanego przeciwnika wbiegł Pizzi, dostał podanie w tempo od Bruno Fernandesa i huknął. Futbolówka zanim znalazła się w siatce odbiła się od poprzeczki oraz słupka. Ten taniec był szczęśliwy dla Pizziego.

17
11
2
2
3
49'

Kolejna wymiana podań wysoko na połowie schowanych reprezentantów Litwy. Wszyscy gospodarze poza Rui Patricio ustawieni na części boiska należącej do sąsiada Polski.