Dwie niesamowite parady Ondoi! Z bliska nie pokonali go Gabriel Jesus i Richarlison.

1
1
1
86'

Brazylia powinna prowadzić wyżej! Wycofanie piłki na 10. metr idealnie na nogę Allana. Mocny strzał, ale prosto w bramkarza.

4
1
2
1
1
84'

Douglas Costa strzelił z narożnika pola karnego, chciał dokręcić piłkę w kierunku dalszego rogu, zrobił to, tylko dokręcenie w złym kierunku.

2
1
1
2
1
83'

Trzeba to było rozegrać inaczej, ale Gabriel Jesus zamiast podawać decyduje się na strzał z 20 metrów... prosto w plecy przeciwnika.

2
1
1
1
2
80'

Duża ilość szybkich podań, ale też i mnóstwo strat. Podoba się nam jednak to, że obie drużyny grają ofensywny futbol.

2
1
1
1
2
77'

Celny strzał Allana sprzed "szesnastki". Fabrice Ondoa dość nerwowo, ale jednak obronił.

5
1
2
76'

Kamerun. Schodzi: Pierre Kunde Malong. Wchodzi: Fabrice Olinga.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Pierre Kunde Malong #6
5
1
74'

Pierre Kunde Malong posyła prawdziwą "bombę" z 30 metrów, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

1
2
73'

Z ostrego kąta wysoko nad bramką uderzył Alex Sandro.

1
69'

Brazylia. Schodzi: Paulinho. Wchodzi: Walace.

Walace #17
3
68'

Brazylia. Schodzi: Willian. Wchodzi: Douglas Costa.

68'

Kamerun. Schodzi: Stephane Bahoken. Wchodzi: Christian Bassogog.

Christian Bassogog #11
1
1
1
67'

Szczęście po stronie bramkarza Kamerunu. Ratuje go poprzeczka po zaskakującym uderzeniu z przeszło 20 metrów!

2
2
1
1
66'

Teraz sobie przeszkodzili. Mocny strzał Williana trafia w plecy jednego z jego kolegów.

1
63'

Wszystko zaczęło się od dalekiego wyrzutu bramkarza Brazylii, z piłkaruszył Gabriel Jesus, ale został wycięty na lewym skrzydle. Centra Williana wywołała panikę w szeregach Kameruńczyków, ale bez strzału na bramkę.

1
60'

Ujawnił się niewidoczny przez cały mecz Eric-Maxim Choupo-Moting. Szarża prawym skrzydłem zakończona zablokowaną centrą.

1
58'

Willian do Danilo, a ten bez namysłu płasko uderzył z 18 metrów... tuż obok celu.

1
3
1
54'

Fatalna pomyłka bramkarza Kamerunu, który wybiegł na przedpole i został przyblokowany przez rywali. Strzał do pustej bramki zatrzymuje się jednak na słupku! Pechowcem Gabriel Jesus.

2
2
6
1
1
53'

Powinno być 1:1! Karl Toko Ekambi wreszcie zrobił użytek ze swojej szybkości i umiejętności dryblerskich. Dogranie z prawej flanki trafia przed bramki, ale tam fatalnie kiksuje Stephane Bahoken.

3
4
4
3
49'

Świetne podanie Williana wzdłuż bramki. Piłkę na wślizgu atakowało dwóch jego kolegów, ale żaden nie sięgnął futbolówki.

2
4
3
1
4
47'

Z marszu pojedynek rezerwowych. Gabriel Jesus ostro zaatakował "świeżego" bramkarza Kamerunu. Było nerwowo, ale piłkarze z Afryki wyszli z opresji.

4
1
2
2
46'

Kamerun. Schodzi: Andre Onana. Wchodzi: Fabrice Ondoa.

Fabrice Ondoa #16
4
2
46'
Czy w II połowie Brazylia rozkręci się w strzelaniu?
tak, będzie wysoki wynik
nie, skromniutko ale do przodu
nie, za to Kamerun zaskoczy
6
5
46'

Zaczynamy grę po przerwie.

4
3
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Richarlison. Asystował mu Willian.

Trafienie do szatni! Dośrodkowanie z kornera i soczysty strzał głową. Onana nie miał szans przy takiej sile strzału.

26
13
8
5
5
43'

Próba uruchomienia szybkiego Ekambiego, tyle, że podanie nie w tempo.

4
3
2
3
1
41'

Richarlison mija podaniem obronę rywala, a głowę dostawia Roberto Firmino... zabrakło tylko precyzji.

3
2
2
1
4
38'

Fuchs faulował Richarlisona tuż przed własnym polem karnym. Strzela Danilo, ale piłka zahaczyła o głowę zawodnika stojącego w murze i poszybowała hen hen wysoko.

3
2
2
3
2
35'

Dobra okazja Kamerunu! Karl Toko Ekambi podłączył się lewym skrzydłem i dograł tuż przed bramkę. Stephane Bahoken powinien tylko dostawić nogę i z pewnością by to uczynił gdyby nie desperacki, ale jakże skuteczny wślizg Danilo.

2
2
1
1
1
32'

Arnaud Djoum nadział się na Richarlisona. Istny nokaut, ale sędzia Oliver nie sięga po kartkę, choć w zagraniu Brazylijczyka była celowość.

1
1
3
1
1
30'

Alex Sandro widowiskowym wślizgiem zastopował na skrzydle Pierre'a Kunde Malonga.

1
3
1
1
1
28'

Przedzierał się środkiem Stephane Bahoken, ale w walce z trzema obrońcami skazany był na niepowodzenie.

2
2
1
2
1
25'

Brazylia w ataku. Przeciągnięta centra z prawej flanki, ale jest jeszcze zamykający akcję Richarlison. Wycofanie przed pole karne, ale radzą sobie rywale. Próba strzału łatwo zablokowana.

2
1
1
1
1
22'

Willian znakomicie dogrywa z prawej strony boiska tuż przed bramkę, jest strzał z bliska Firmino, ale intuicyjnie odbija to Onana!

4
1
2
1
1
20'

Przyblokowany strzał Paulinho i Andre Onana bezproblemowo przytulił piłkę.

1
2
18'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Georges Mandjeck. Złapany wpół został Paulinho.

4
1
1
1
1
15'

Kontuzja największej gwiazdy Reprezentacji Brazylii troszkę zgasiła nam mecz. Podania w środku boiska, to tyle co piłkarze obecnie serwują.

1
1
1
2
1
12'

Kameruńczycy przechwycili piłkę 20 metrów przed bramką Edersona. Georges Mandjeck huknął ile sił w nodze, ale ustrzelił tylko jednego z kibiców na trybunie.

2
1
1
1
1
20:21

Trybuny pożegnały Neymara gwizdami, ale przecież nikt nie będzie ryzykował zdrowia tak ważnego piłkarza, zwłaszcza, że kopiemy towarzysko.

7
4
2
2
8'

Brazylia. Schodzi: Neymar. Wchodzi: Richarlison.

8
2
4
3
2
7'

Uraz Neymara! Brazylijczyk złapał się na udo, a następnie siadł na trawę. Chyba to koniec jego gry.

10
13
7
15
8
5'

Pierwszy atak Canarinhos i od razu zapachniało golem. Dośrodkowanie z lewej flanki zgarnia wbiegający w poloe karne Allan. Strzał pod poprzeczkę odbija jednak bramkarz Kamerunu.

2
4'

Prosty błąd popełnił Eric-Maxim Choupo-Moting. Ładnie pokazał się na pozycji, ale źle przyjął piłkę i "wyjechał" z nią poza linię końcową.

1
1
3'

Spokojny początek. Kameruńczycy wymienili kilkadziesiąt podań na własnej połowie, nic sobie nie robiąc z wysokiego pressingu rywala.

2
1
20:21

Piłkarze już na murawie, jeszcze tylko hymny i startujemy z grą.