Urugwaj. Schodzi: Matias Vecino. Wchodzi: Federico Valverde.

2
2
4
83'

Richarlison pokazał się w polu karnym reprezentacji Urugwaju. Po podaniu Neymara wprowadzony z ławki rezerwowych napastnik nie strzelił czysto do bramki.

4
2
3
2
3
81'

Urugwaj. Schodzi: Mathias Suarez. Wchodzi: Mauricio Lemos.

Mathias Suarez #13
6
4
2
3
3
80'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Caceres za protestowanie.

5
2
4
3
4
77'
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Neymar.

Bramka z rzutu karnego! Neymar zmylił Martina Campanię i delikatnym, technicznym strzałem zdobył prowadzenie dla Brazylii.

Brazylia
40
17
11
6
13
75'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez za protestowanie.

11
6
3
4
6
74'

Rzut karny dla Canarinhos! Faul Diego Laxalta na Danilo.

9
5
3
2
4
73'

Zagranie Edinsona Cavaniego w środek pola karnego. Interweniował tam Joao Miranda i uniemożliwił zdobycie gola Luisowi Suarezowi. Świetny powrót gracza Interu.

2
2
72'

Coraz mniej czasu na rozstrzygnięcie spotkania. Ożywiła się publiczność, która w większości sprzyja Brazylii.

1
1
71'

Rajd Bruno Mendeza po połowie Canarinhos. Nastolatkowi udało się wywalczyć rzut wolny dla Urugwaju.

1
1
1
69'

Imponująca jest dziś defensywa Urugwaju, w której gra dwóch debiutantów, zamrożony na ławce rezerwowych w klubie Martin Caceres i były pomocnik Diego Laxalt.

4
2
1
67'

Brazylia. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Richarlison.

64'

Neymar i Roberto Firmino konstruowali akcję na obrzeżach pola karnego Urugwaju. Zakończyła się ona uderzeniem zawodnika Paris Saint-Germain, z którym poradził sobie Martin Campana.

3
1
2
63'

Nadal sporo fauli w Londynie. Craig Pawson pewnie zastanawia się nad wznowieniem kartkowania.

2
1
1
61'

Edinson Cavani zmarnował jedną sytuację podbramkową.

2
3
59'

Brazylia. Schodzi: Renato Augusto. Wchodzi: Allan.

58'

Joao Miranda miał problem z opanowaniem piłki, a kiedy uciekła mu ona pod nogi przeciwnika, postanowił zatrzymać to wszystko faulem.

1
1
1
55'

Mathias Suarez podłączył się do ataku reprezentacji Urugwaju na prawej stronie boiska. Jego dośrodkowanie prosto na głowę defensora Canarinhos.

2
1
1
1
52'

Podopieczni Oscara Tabareza aktywniejsi i bardziej mobilni po powrocie z szatni. Patrząc całościowo na spotkanie to Celestes oddali więcej niebezpiecznych, celnych strzałów.

1
1
1
1
1
50'

Luis Suarez zabrał się za wykonanie rzutu wolnego i przebił się przez mur Brazylijczyków. Alisson ratował swój zespół po raz trzeci w tym meczu.

3
1
1
1
1
48'

Strzał po ziemi zza pola karnego na bramkę Brazylii. W jego momencie przewinienie na Gastonie Pereiro i będzie szansa na poprawienie się z rzutu wolnego.

2
1
2
1
1
47'

Po rozmowach z selekcjonerami obie reprezentacje wznawiają atakowanie. Wydaje się, że Celestes zagrają nieco odważniej w drugiej połowie.

2
2
2
2
2
46'

1
45'

Świetna szansa Urugwaju na zdobycie gola do szatni. Edinson Cavani dostał podanie od Luisa Suareza i miał przed sobą jedynie Alissona. Były król strzelców ligi włoskiej nie pokonał bramkarza Liverpool FC.

3
2
1
2
2
43'

Żółtą kartkę otrzymał Walace Souza za ostre przewinienie na Luisie Suarezie.

2
2
2
3
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Matias Vecino za faul na Neymarze.

3
2
3
2
2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo za faul na Diego Laxalcie blisko własnego pola karnego.

Brazylia
3
2
1
2
2
36'

Żółtą kartkę otrzymał Mathias Suarez za nieprzepisowe powstrzymanie rozpędzonego przeciwnika.

Urugwaj
2
2
2
3
2
34'

Brazylia jest nieco lepsza od Celestes, ale także jej przeciwnika było stać na jedno niebezpieczne uderzenie.

2
2
2
2
2
31'

Kolejne dwa uderzenia Canarinhos. Najpierw próba Roberto Firmino została zablokowana, a następnie dobitka Walace'a Souzy niecelna.

1
2
2
1
1
30'

W ostatnim momencie Rodrigo Bentancur nie pozwolił na oddanie strzału po dośrodkowaniu Danilo, którego uruchomił podaniem z drugiej linii Arthur Melo.

3
1
2
2
2
27'

Po wrzutce z rzutu wolnego główkował Edinson Cavani. Po pierwsze nie trafił w lustro bramki Alissona, a po drugie był na spalonym. Piłka dla Brazylii.

3
2
2
2
2
26'

Mecz poprzedziła minuta ciszy.

3
3
2
2
2
24'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Torreira za faul na Neymarze.

4
3
3
3
3
22'

Straszą piłkarze z Urugwaju. Konkretnie Luis Suarez, po którego przechwycie i potężnym uderzeniu musiał interweniować Alisson. Jeszcze korner i ponownie wykazał się bramkarz Liverpool FC.

2
1
2
3
2
20'

Cierpliwie budowana akcja reprezentacji Brazylii. Wrzutka Neymara w pole karne Urugwaju w kierunku Renato Augusto, którego uprzedził na przedpolu Martin Campagna.

2
2
2
3
2
18'

Przywitanie kapitanów.

5
2
3
2
2
16'

Piłka prawie nieustannie na połowie reprezentacji Urugwaju. Skoncentrowani na odpieraniu ataków Canarinhos są Celestes.

2
2
2
2
2
15'

Ponownie Neymar w centrum wydarzeń. Brazylijczyk huknął zza pola karnego, a futbolówka przeleciała nieznacznie obok bramki Martina Campani.

3
3
3
4
3
11'

W odpowiedzi Brazylia. Po dośrodkowaniu Felipe Luisa piłkę wpakował do bramki przeciwnika Neymar. Nie ma gola! Sędzia asystent wyraźnym ruchem zasygnalizował spalonego.

3
3
3
3
4
10'

Po raz pierwszy piłkarze z Urugwaju starali się zaatakować. Akcja z wykorzystaniem lewego skrzydła, ale nie poszarżowali długo podopieczni Oscara Tabareza.

4
3
3
3
3
6'

Mocne uderzenie z rzutu wolnego Neymara. Sam poszkodowany próbował zamienić stały fragment w gola i nieomal mu się udało. W ostatnim momencie sparował futbolówkę poza światło bramki Martin Campana.

6
5
5
6
6
5'

Mecz prowadzi Craig Pawson. Miał okazję do wykazania się i odgwizdania faulu Rodrigo Bentancura na Neymarze.

6
5
4
4
4
3'

W rozegraniu reprezentacja Brazylii. Zamierza szybko zorganizować pierwszy egzamin eksprerymentalnie zestawionej defensywie Celestes.