Co za fantastyczna szansa Derby! Płasko z ostrego kąta uderzył David Nugent, piłka odbiła się od dalszego słupka, po czym złapał ją Wilfredo Caballero!

2
1
1
85'

Ogromny kocioł w polu karnym Chelsea! W asyście obrońcy Richard Keogh uderzył jednak zbyt lekko i piłkę złapał Wilfredo Caballero. Chwilę później bramkarz The Blues zatrzymał też płaski strzał Mounta z 18 metrów.

2
1
1
84'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Emerson Palmieri.

1
1
2
82'

Derby. Schodzi: Harry Wilson. Wchodzi: David Nugent.

82'

Derby. Schodzi: Scott Malone. Wchodzi: Craig Forsyth.

1
81'

Po dośrodkowaniu Williana z rzutu rożnego bardzo groźnie główkował Alvaro Morata i Scott Carson uratował Derby efektowną interwencją.

1
1
1
78'

Z prawego skrzydła dośrodkował Davide Zappacosta, piłka spadła na głowę Moraty, jednak Hiszpan kompletnie się tego nie spodziewał i zepsuł akcję. Carson nie musiał interweniować.

1
1
75'

Goście zablokowali strzał Williana z 17 metrów. Coraz więcej miejsca na boisku, robi nam się wymiana ciosów.

1
1
1
71'

Sprzed pola karnego mocno strzelił Mount - rykoszet i piłka poleciała obok bramki.

1
1
1
68'

Marriott stanął przed szansą na skompletowanie dubletu, ale jego potężny strzał z ostrego kąta z trudem obronił Wilfredo Caballero!

1
1
1
66'
65'

Barany się przebudziły i teraz próbują atakować.

1
1
1
62'

Derby. Schodzi: Martyn Waghorn. Wchodzi: Mason Bennett.

Mason Bennett #20
Martyn Waghorn #9
1
1
1
60'

Po rzucie rożnym główkował zupełnie niepilnowany Gary Cahill i gości uratowała interwencja Carsona.

1
1
1
59'

Z dystansu uderzył Mateo Kovacić i po rykoszecie piłka minęła słupek.

1
1
1
55'

Chelsea wrzuciła wyższy bieg, chyba nie chce już przeżywać takich nerwów jak w pierwszej połowie.

1
1
1
51'

Zablokowana centra Williana z lewej strony boiska. Mocny początek drugiej połowy w wykonaniu Chelsea.

1
1
1
47'

Ruben Loftus-Cheek centrował spod końcowej linii, ale trochę w ciemno i do nikogo.

2
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
45'

Doliczone 2 minuty.

2
2
1
1
1
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cesc Fabregas. Asystował mu Davide Zappacosta.

Chelsea prowadzi 3:2! Zappacosta z trzecią asystą, tym razem dość przypadkowo odegrał w polu karnym do Fabregasa, a Hiszpan trafił do siatki z ostrego kąta po rękach Carsona.

10
11
2
3
4
38'

Płasko z dystansu uderzył Emerson Palmieri - celnie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Carsona.

1
2
1
1
1
35'

Davide Zappacosta bardzo dobrze dośrodkował do Moraty, ale Hiszpan pogubił się na 14. metrze i nie zdołał oddać strzału.

1
2
1
1
1
31'

Piłkarze Chelsea wyraźnie oszołomieni. Momentami brakuje im koncentracji, chyba nie spodziewali się takiego oporu ze strony rywala z The Championship.

1
2
1
1
1
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Martyn Waghorn. Asystował mu Mason Mount.

Znowu mamy remis! Mount wbiegł w pole karne, wyłożył piłkę Waghornowi, a ten był zupełnie niekryty i trafił do siatki z kilku metrów.

6
25'

Sprzed pola karnego nad poprzeczką huknął Willian.

3
1
1
1
2
23'

Ruben Loftus-Cheek zbiegł z prawego skrzydła w pole karne, uderzył jednak bardzo niecelnie.

2
1
1
1
1
21'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Richard Keogh.

Niebywałe! Drugi gol samobójczy dla Chelsea! Znów z prawego skrzydła centrował Zappacosta, beznadziejnie przeciął to Keogh i piłka wpadła do siatki przy bliższym słupku. Carson nie mógł nic poradzić.

11
7
7
2
2
17'

Mogło być 1:2! Waghorn wyszedł sam na sam z Caballero, uderzył jednak bardzo lekko i górą bramkarz Chelsea!

1
2
1
1
1
16'

Po wyrównującym golu ekipa Derby nabrała nieco pewności siebie i Chelsea wcale nie ma łatwej przeprawy.

1
2
1
1
1
12'

Chelsea zaczęła zdecydowanie lepiej niż goście, ale wystarczył jeden ofensywny wypad i na razie mamy remis.

1
2
1
2
1
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jack Marriott. Asystował mu Tom Huddlestone.

1:1! Pogubili się teraz w defensywie londyńczycy, Huddlestone zagrał na czystą pozycję do Marriotta, a ten oddał precyzyjny płaski strzał w długi róg. Caballero bez szans.

Jack Marriott #14
12
12
3
1
1
8'

Emerson Palmieri ośmieszył rywala na lewym skrzydle, dośrodkował jednak zbyt głęboko i piłka w rękach Carsona.

1
1
1
1
1
5'

Gol samobójczy! Fikayo Tomori.

Cóż za kuriozum! Z prawego skrzydła w pole karne dośrodkował Zappacosta, piłkę chciał wybić Tomori, ale koszmarnie skiksował i pokonał własnego bramkarza.