2
1
3
90+2'

Mariano Diaz również na spalonym. Ten zawodnik ustalił wynik poprzedniego meczu Realu Madryt z Giallorossimi. O powtórzenie wyczynu na wyjeździe będzie już trudno.

1
1
1
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

2
2
2
2
3
90'

Federico Valverde zaznaczył swoją obecność na murawie strzałem. Blokował to jego imiennik Fazio.

1
1
87'

Jeszcze atakuje drużyna z Santiago Bernabeu. Efektowne uderzenie Marcelo, jednak sędzia asystent zasygnalizował spalonego, więc spaktakularnego gola i tak nie byłoby.

1
1
1
1
1
85'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Marco Asensio.

83'

Federico Fazio próbował oddać strzał po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, który był efektem faulu Lucasa Vazqueza na Aleksandarze Kolarovie. Argentyńczykowi nie udało się zrehabilitować za zachowanie przed pierwszym golem.

1
1
81'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Federico Valverde.

wchodzi Wchodzi
Federico Valverde #15
schodzi Schodzi
1
2
1
80'

10 minut do końca regulaminowego czasu. Można powoli ogłaszać, że AS Roma nie wygra w tym roku wszystkich meczów u siebie w Lidze Mistrzów. Powoli, ponieważ futbol uczy pokory.

1
1
77'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

5
1
2
2
2
75'

Sędzia asystent zauważył, że Karim Benzema jest na spalonym. Francuz chętnie dorzuciłby gola do wcześniejszej asysty, ale nie tym razem.

1
72'

Robin Olsen wybiegł w odpowiednim momencie na przedpole i przeciął podanie Toniego Kroosa w kierunku rozpędzonego Garetha Bale'a.

70'

Real rozpędził się po przerwie!

1
1
1
1
69'

Roma. Schodzi: Nicolo Zaniolo. Wchodzi: Rick Karsdorp.

Nicolo Zaniolo #22
1
1
2
1
1
68'

Patrik Schick i strzelec wyborowy - to zupełnie do siebie nie pazuje. Czech nie spodziewał się błędu Raphaela Varane'a i nie wpakował futbolówki między słupki.

2
2
1
3
67'

Sytuacja pod kontrolą zespołu będącego na prowadzeniu. AS Roma nie strzeliła gola Udinese Calcio, a pokonanie Thibauta Courtoisa to jeszcze trudniejsze zadanie.

1
1
3
1
2
64'

Roma. Schodzi: Steven N'Zonzi. Wchodzi: Ante Corić.

63'

Tym razem do bramki AS Roma trafił Lucas Vazquez.

4
2
2
61'

Kolejna akcja zespołu ze stolicy Hiszpanii. Dobre podanie z lewej flanki do Marcelo, którego płaskie uderzenie obronił Robin Olsen.

2
1
2
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Karim Benzema.

Idzie za ciosem drużyna z Madrytu! Trochę to trwało, ale ponownie punktuje Giallorossich tak samo jak to było na Santiago Bernabeu. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła główkował Karim Benzema. Trochę zbyt delikatnie zrobił to Francuz, ale piłka spadła jeszcze na stopie Lucasa Vazqueza, który z bliska strzelił na 2:0 dla Królewskich.

32
13
4
7
20
59'

Justin Kluivert zakończył akcję indywidualną strzałem. Poradził sobie po tej próbie Thibaut Courtois.

2
1
1
2
1
57'

Zdenerwowanie Eusebio Di Francesco, który nieustannie pokrzykuje w kierunku podopiecznych.

1
55'

Krążyła piłka między gospodarzami, których akcję starał się przyspieszyć na skrzydle Alessandro Florenzi. Real Madryt nie musi w tym fragmencie forsować wysokiego tempa.

1
1
1
2
1
53'

AS Roma straciła bramkę, a na dodatek odsłania się. To prowokuje Garetha Bale'a do kolejnych ataków. Zawodnik z Wysp Brytyjskich miał szansę na zdobycie drugiego gola.

5
2
1
50'

Gareth Bale dał prowadzenie gościom.

12
4
1
2
2
49'

Była szansa na wyrównanie po zaledwie dwóch minutach. Zablokowane uderzenie Nicolo Zaniolo z bliska przez Daniego Carvajala. AS Roma wywalczyła jedynie korner.

1
4
2
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gareth Bale.

Beznadziejne zachowanie rzymian i Gareth Bale po raz drugi w sezonie trafił do bramki Giallorossich! Najpierw Robin Olsen zaprezentował beznadziejny wykop, a następnie Federico Fazio główkował za plecy do osamotnionego Walijczyka. Gareth Bale skorzystał z prezentu i płaskim uderzeniem dał prowadzenie Realowi Madryt!