Gianluigi Donnarumma jest nie do pokonania w tym spotkaniu. Nie pierwsza tego wieczoru popisowa interwencja reprezentanta Włoch.

6
5
4
86'

Andrea Conti szarżował w polu karnym przeciwnika. Rozpaczliwy, ale skuteczny wślizg defensora Frosinone Calcio uniemożliwił kontynuowanie ataku.

2
2
2
3
10
84'

Milan. Schodzi: Ignazio Abate. Wchodzi: Andrea Conti.

2
81'
80'

Hakan Calhanoglu strzelił niecelnie zza pola karnego.

2
2
3
4
6
77'

Frosinone Calcio. Schodzi: Camillo Ciano. Wchodzi: Daniel Ciofani.

6
76'

Jeszcze mogli wrócić do gry przyjezdni. Federico Dionisi nie wpakował piłki z bliska do bramki po zagraniu z głębi pola.

7
5
5
4
4
75'

Frosinone Calcio. Schodzi: Andrea Beghetto. Wchodzi: Luca Valzania.

3
71'

Milan umiejętnie zarządza swoim prowadzeniem. Frosinone Calcio zwątpiło w możliwość dokonania czegoś spektakularnego w Mediolanie.

11
7
4
2
5
68'

Suso podwoił przewagę gospodarzy.

10
8
4
2
5
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Suso.

Perfekcyjne uderzenie z rzutu wolnego do bramki. Suso praktycznie zagwarantował gospodarzom komplet punktów. Bramkarz beniaminka nie miał szans na zatrzymanie szybującej do sieci futbolówki.

AC Milan
88
42
15
6
4
65'

Frosinone Calcio. Schodzi: Marcello Trotta. Wchodzi: Federico Dionisi.

Federico Dionisi #18
3
5
2
2
2
63'

Przewinienie Krzysztofa Piątka w pojedynku z obrońcami Frosinone Calcio.

9
4
10
11
16
60'

Krzysztof Piątek wrócił do gry!

144
77
9
7
6
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Fabio Borini.

Przełamanie reprezentanta Polski i Milan jest na prowadzeniu. Szaleją kibice w Mediolanie i ponownie wykrzykują personalia swojego najskuteczniejszego napastnika. Krzysztof Piątek wbiegł między zdezorientowanych obrońców Frosinone Calcio i dziobnął piłkę do siatki po wstrzeleniu z drugiej linii. Spryt Polaka przydał się gospodarzom.

630
308
60
16
17
55'

Otworzyło się spotkanie dzięki beniaminkowi, który próbuje zaatakować na terenie renomowanego przeciwnika.

10
2
4
4
3
52'

Fabio Borini marnuje sytuacje podbramkowe po przerwie. Włoch główkował z bardzo ostrego kąta, ale poza lustro bramki przyjezdnych.

3
1
1
7
51'
50'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Paolo Sammarco!

Beniaminek nie wykorzystał rzutu karnego. Płaskie uderzenie w kierunku prawego narożnika zostało zatrzymane przez Gianluigiego Donnarummę. Reprezentant Włoch uratował zespół z Mediolanu.

Frosinone Calcio
20
16
8
3
5
48'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ignazio Abate za faul we własnym polu karnym na Luce Paganinim.

1
1
4
3
3
46'

Ogromna szansa dla Rossonerich na objęcie prowadzenia. Piłka wywalczona przez Krzysztofa Piątka trafiła pod nogi Fabio Boriniego, którego uderzenie z dogodnej pozycji było niecelne.

6
5
4
46'

3
43'

Przewinienie na Hakanie Calhanoglu blisko pola karnego Frosinone Calcio.

5
3
2
1
2
40'

Francesco Bardi musi być skoncentrowany od początku do końca pierwszej części. Nie z powodu licznych strzałów celnych Milanu, ale dlatego, że gra toczy się głównie na połowie Frosinone Calcio.

5
3
3
1
36'

Krzysztof Piątek nie zastanawiał się długo, a oddał swoje pierwsze uderzenie w tym spotkaniu. Piłka przeturlała się obok bramki beniaminka.

3
34'

Kolejne ataki Milanu, jednak piłka szybuje obok bramki Frosinone Calcio, a pierwsza połowa spotkania powoli dobiega końca.

3
2
4
2
4
30'

Uderzenie Tiemoue Bakayoko tuż zza linii pola karnego nieznacznie obok bramki Frosinone Calcio. Pomocnik Milanu mógł wymierzyć karę za niedokładne wybicie piłki po stałym fragmencie.

1
3
3
29'

Krzysztof Piątek jeszcze nie miał okazji do oddania strzału. Przed momentem reprezentant Polski bez powodzenia przepychał się z przeciwnikiem blisko bramki Frosinone Calcio.

1
1
2
6
8
27'

Biegają Rossoneri dookoła pola karnego beniaminka. Brakuje śmiałka, który wykona dobre podanie otwierające.

2
1
2
17:37

1
23'

Fabio Boriniemu nie udało się wpakować piłki z bliska do bramki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Odrobinę spóźnił się ofensywny zawodnik Rossonerich.

2
1
1
2
2
22'

Dość rozsądnie na początku spotkania bronią zawodnicy Frosinone Calcio. Milan gra topornie jak zdążył już do tego przyzwyczaić w rundzie wiosennej.

1
1
2
17'

Raffaele Maiello strzelił zza pola karnego równie źle jak kilka minut temu Luca Paganini. Gianluigi Donnarumma ponownie nie musiał interweniować.

2
1
15'

Franck Kessie nie zachował się dobrze w polu karnym przeciwnika, a miał szansę na oddanie strzału do bramki zdezorganizowanego spadkowicza.

2
13'

Luca Paganini oddał beznadziejne uderzenie i futbolówka przeleciała daleko od bramki Gianluigiego Donnarummy.

3
1
2
1
1
10'

AC Milan nie przeprowadził huraganowego szturmu na początku spotkania. Tylko po jednym uderzeniu rozgrzał się bramkarz Frosinone Calcio.

2
2
2
1
3
6'

Korner dla Rossonerich. Dwa dośrodkowania, a w momencie tego drugiego Mateo Musacchio znalazł się na spalonym.

2
2
2
2
4'

Suso zatrudnił bramkarza Frosinone Calcio płaskim uderzeniem zza pola karnego.

3
1
1
Czy AC Milan wygra mecz z Frosinone Calcio?

17:16

AC Milan zremisował dwa poprzednie mecze z Frosinone Calcio. Tym razem interesuje go tylko zwycięstwo. W rundzie jesiennej spotkanie Rossonerich z beniaminkiem zakończyło się wynikiem bezbramkowym.

1
1
17:16

Od kiedy w Frosinone Calcio nie gra z powodu kontuzji Bartosz Salamon, drużyna ponownie prawie przestała punktować. Po raz ostatni zwyciężyła 7 kwietnia w meczu z ACF Fiorentiną. Później zdobyła jedno z możliwych 15 "oczek".

1
17:16

AC Milan spotka się ze zdegradowanym już Frosinone Calcio, żeby poprawić swoją sytuację w walce o awans do Ligi Mistrzów. Drużyna Gennaro Gattuso zdobyła dotychczas 62 punktów za 17 zwycięstw oraz 11 remisów.