Juventus FC
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Cengiz Under.

Zabójczy kontratak dla Juventusu. Wojciech Szczęsny nie zatrzymał strzału Edina Dzeko z pierwszej piłki do bramki. Mocne wejście z ławki rezerwowych zaliczył Cengiz Under, który tym razem asystował, a miał udział przy obu golach.

34
28
9
11
17
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Kolarov za przewinienie taktyczne.

3
2
1
2
4
90'

Doliczone trzy minuty.

2
1
1
2
5
88'

Juventus ma problem ze zbudowaniem niebezpiecznego ataku będącego odpowiedzią na trafienie Alessandro Florenziego.

2
2
2
4
85'
84'

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Alex Sandro.

4
2
3
1
1
83'

Kolejna szansa Giallorossich na pokonanie Wojciecha Szczęsnego. Nie trafił z bliska do bramki przyjezdnych Edin Dzeko. To mógł być decydujący cios dla Juventusu.

3
4
2
3
5
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alessandro Florenzi. Asystował mu Edin Dzeko.

AS Roma na prowadzeniu. Bramka zdobyta w ostatnim kwadransie regulaminowego czasu po składnym ataku. Piłka powędrowała od Cengiza Undera, przez Edina Dzeko, do Alessandro Florenziego. Kapitan Giallorossich dziobnął piłkę ponad Wojciechem Szczęsnym do siatki.

26
18
11
13
21
78'

Roma. Schodzi: Justin Kluivert. Wchodzi: Cengiz Under.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Zaniolo za faul na Juanie Cuadrado.

2
1
2
75'

Piąstkowanie Wojciecha Szczęsnego po wrzutce z rzutu wolnego.

4
3
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can za faul na Justinie Kluivercie.

Juventus FC
1
1
2
73'

O jedno podanie za daleko. Cristiano Ronaldo chciał uruchomić Paulo Dybalę, jednak Argentyńczyk nawet nie wystartował do piłki, ponieważ został zablokowany przez Giallorossich.

2
2
1
1
67'
67'

Natychmiast interweniował również Wojciech Szczęsny. Bramkarz reprezentacji Polski sparował piłkę nad poprzeczkę po uderzeniu Stephana El Shaarawego zza pola karnego.

1
1
1
1
66'

Przypomniał o sobie Antonio Mirante. Dzięki Emre Canowi. Bramkarz Giallorossich interweniował nogami po uderzeniu pomocnika Bianconerich.

1
64'

Piłka w bramce rzymian, ale nie ma gola z powodu spalonego Cristiano Ronaldo. Juventus nie może cieszyć się z prowadzenia.

6
2
4
4
5
61'

Justin Kluivert główkował po dośrodkowaniu Nicolo Zaniolo. Piłka przeturlała się kilka metrów od bramki Wojciecha Szczęsnego.

1
1
1
3
1
59'

Leonardo Spinazzola upadł na boisko. Defensor Juventusu zgubił buta. Inni piłkarze wykorzystują czas na kłótnie. Alessandro Florenzi i Cristiano Ronaldo mają sobie najwięcej do powiedzenia.

2
1
2
57'

Justin Kluivert domagał się wrzutu z autu, ponieważ to Leonardo Spinazzola jako ostatni dotknął piłkę, która opuściła boisko.

2
1
2
2
54'

Nieudane uderzenie Stephana El Shaarawego po podaniu Justina Kluiverta. Szansa przynajmniej na zatrudnienie Wojciecha Szczęsnego była bardzo korzystna.

1
1
1
2
51'

Żółtą kartkę otrzymał Edin Dzeko.

Tym razem Edin Dzeko ostro potraktował Giorgio Chielliniego w środkowej strefie boiska.

3
2
1
1
1
49'

Edin Dzeko próbował wepchnąć piłkę z bliska do bramki Wojciecha Szczęsnego. Blisko Bośniaka byli Giorgio Chiellini oraz Blaise Matuidi i skutecznie utrudnili oddanie uderzenia.

4
2
1
1
2
48'

Spokojne wymiany podań po powrocie zawodników na boisko. Nie spieszyło się ani gospodarzom, ani przyjezdnym.

3
2
1
46'

20:22

Tylko gola zabrakło Juventusowi w pierwszej części.

1
42'

Nowe buty Aleksandra Kolarova. Zobaczymy, czy w nich będzie się Serbowi lepiej biegało po murawie.

5
4
2
40'

Cristiano Ronaldo nie trafił w piłkę, więc Giallorossi odetchnęli z ulgą.

4
1
2
1
2
36'

Stephan El Shaarawy popisał się jeszcze ciekawszym rajdem niż kilka minut temu Juan Cuadrado. W momencie oddawania strzału został zatrzymany wślizgiem przez Giorgio Chielliniego.

4
1
2
2
2
35'

Próbują gospodarze, ale nie potrafią zatrudnić Wojciecha Szczęsnego, ponieważ piłka po ich strzałach szybuje w niepożądanych kierunkach.

4
2
1
1
2
33'

Juan Cuadrado przyspieszył i uruchomił Paulo Dybalę. Argentyńczykowi nie udało się kontynuować akcji po efektownym zrywie Kolumbijczyka.

3
3
1
1
31'

Bianconeri lepsi niż w wielu wcześniejszych spotkaniach. Wojciech Szczęsny nie musiał wykazać się przez dwa kwadranse niczym specjalnym między słupkami.

1
3
1
1
29'

Antonio Mirante dokonuje cudów między słupkami Romy. Weteran odbił piłkę na słupek po uderzeniu Paulo Dybali. Nie do pokonania jest na razie zawodnik z Rzymu.

2
1
2
1
27'

AS Roma nie wygląda już na spanikowaną. Lorenzo Pellegrini huknął z dystansu obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

3
3
1
24'

Paulo Dybala nie pokonał swoim strzałem Antonio Mirante.

3
1
1
2
23'

Po dryblingu Leonardo Spinazzoli płaskie dośrodkowanie. Piłka wylądowała pod nogami jednego z rzymian.

1
1
20:22

2
2
21'

Paulo Dybala nie dopadł do piłki po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Antonio Mirante przechwycił futbolówkę.

2
1
1
2
18'

Piłka trafiła w poprzeczkę bramki Wojciecha Szczęsnego po szybkim ataku i uderzeniu Lorenzo Pellegriniego. Pomocnik gospodarzy powinien wybrać bardziej zespołowe rozwiązanie, a tak to zmarnował wysiłek kompanów zaangażowanych w akcję.

3
2
3
1
1
16'

Antonio Mirante rozgrywa swój mecz! Po pięknym rajdzie Cristiano Ronaldo otwartą drogę do bramki miał Paulo Dybala, ale skóry swoich biernych obrońców uratował golkiper Giallorossich.

4
1
1
15'

Korner dla Romy. Odchodząca piłka ze stałego fragmentu została wybita przez Blaise'a Matuidiego.

2
13'

Leonardo Spinazzola wykonał beznadziejne podanie do Blaise'a Matuidiego. Piłka wylądowała pod nogami Lorenzo Pellegriniego, ale Romie nie udało się przeprowadzić kontrataku.

2
10'

Giorgio Chiellini zachował się spokojnie i nie pozwolił rzymianom na przeprowadzenie ataku.

3
1
1
8'

Mecz prowadzi Davide Massa. Na razie nie przeszkadza zawodnikom.

7
2
2
1
4
7'

Kolejna szansa Juventusu, który jest groźny na początku spotkania na Stadio Olimpico. Po podaniu Emre Cana strzelił w bramkę Juan Cuadrado. Próbę Kolumbijczyka z bliska zatrzymał spektakularnie Antonio Mirante.

6
2
2
5'

Solowa akcja Cristiano Ronaldo zakończona uderzeniem daleko od królestwa Antonio Mirante. Portugalczyk wymanewrował przeciwnika, ale nie potrafił przymierzyć w narożnik bramki Giallorossich.

5
2
4
1
3
2'

Juventus już nie w pasiakach, a w biało-czarnych strojach zaprojektowanych na nowy sezon. AS Roma bardziej tradycyjna, ponieważ na bordowo z pomarańczowymi akcentami.

3
2
2
3
1
Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto w meczu z AS Romą?
12
4
2
1
1
20:04

Uśmiechnięty Wojciech Szczęsny na Stadio Olimpico.

4
3
1
20:04

1
20:04

Jedenastka wybrana przez trenera Giallorossich.

1
20:04

Wojciech Szczęsny zagra od początku w meczu z byłym klubem.

3
2
20:04

AS Roma podejmie Juventus. Punkty zdobyte kosztem mistrza Włoch są potrzebne Giallorossim w walce o awans do Ligi Mistrzów. Będzie to konfrontacja jedynych klubów z Italii, które wiosną były w fazie pucharowej elitarnych rozgrywek.