86'
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Riccardo Orsolini. Asystował mu Ladislav Krejci.

Riccardo Orsolini pieczętuje swój udany występ oraz zwycięstwo Bologni. Piłka po strzale nożycami skrzydłowego nie wylądowałaby w bramce, gdyby nie kolejna koszmarna interwencja Emila Audero. Golkiper przyjezdnych praktycznie wrzucił sobie futbolówkę do siatki.

1
81'

Sampdoria. Schodzi: Nicola Murru. Wchodzi: Jakub Jankto.

77'

Łukasz Skorupski nie skapitulował po strzale Gregoire'a Defrela zza pola karnego.

1
1
76'

Bologna. Schodzi: Blerim Dzemaili. Wchodzi: Andrea Poli.

75'

Łukasz Skorupski interweniował na przedpolu po dośrodkowaniu Dennisa Praeta z rzutu wolnego.

1
1
73'

Coraz mniej czasu ma Sampdoria Genua. Po podaniu Riccardo Saponary nie popisał się przyjęciem Fabio Quagliarella. Po nim trudno było o oddanie dokładnego uderzenia w bramkę Łukasza Skorupskiego.

1
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erick Pulgar.

Ponownie gol po rzucie wolnym. Tym razem bezpośrednie uderzenie do siatki. Piękne! Mocno, precyzyjnie, z ostrego kąta za kołnierz Emila Audero. Erick Pulgar wyrasta na pierwszoplanowego bohatera tego spotkania.

4
2
3
2
3
68'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Tonelli za brutalne sfaulowanie Rodrigo Palacio.

Sampdoria Genua
1
2
66'
64'

Z trudem organizuje się do ataku drużyna Marco Giampaolo. Łukasz Skorupski wykazał się przez godzinę w kilku sytuacjach, ale nie były one skomplikowane.

1
62'

Po podaniu Ericka Pulgara z rzutu wolnego zablokowane uderzenie Blerima Dzemailiego. Piłka trafiła w jednego z broniących Blucerchiatich.

2
59'
58'

Żółtą kartkę otrzymał Riccardo Orsolini za zatrzymanie faulem rozpędzonego przeciwnika.

Bologna FC
1
1
54'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Lorenzo Tonelli.

Bologna na prowadzeniu! Po strzale Ericka Pulgara z rzutu wolnego interweniował niefortunnie Emil Audero. Zamiast sparować piłkę do boku albo na korner odbił ją w górę. Spadła ona pod nogami równie zdezorientowanego Lorenzo Tonelliego i po odbiciu od nóg środkowego defensora wturlała do siatki.

3
2
3
4
6
53'

Żółtą kartkę otrzymał Joachim Andersen za faul blisko linii własnego pola karnego.

1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Soriano za nieprzepisowy odwet.

1
1
1
50'

Jeszcze nie rozpędzili się po powrocie z szatni podopieczni Sinisy Mihajlovicia. Z wyjątkiem Rodrigo Palacio, który rozpędził się za mocno i wpadł w pułapkę ofsajdową Sampdorii Genua.

1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Jacopo Sala za faul.

1
46'

Po podaniu Karola Linettego prosto w Łukasza Skorupskiego strzelił zza pola karnego Fabio Quagliarella.

1
1
46'

Druga połowa.

1
14:38

Czy po przerwie padnie minimum gol?
1
45'

Doliczona minuta.

1
42'

Roberto Soriano nie może wyregulować celownika. Druga zmarnowana sytuacja podbramkowa przez tego zawodnika. Kompletnie niepilnowany w środku pola karnego główkował nieczysto obok bramki Emila Audero.

2
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Nicola Murru za faul na Blerimie Dzemailim w centrum boiska.

1
40'

Riccardo Orsolini robi ogromne zamieszanie. Po dryblingu zatrudnił swoim płaskim uderzeniem Emila Audero. Interweniował były bramkarz Juventusu, a na dodatek skrzydłowy Bologni był na spalonym.

1
38'

Ladislav Krejci nie opanował piłki na skrzydle. W tej sytuacji sędzia musiał przyznać wrzut z autu Blucerchiatim.

1
1
14:38

34'

Aktywny jest w tym spotkaniu Riccardo Orsolini. Pomocnik Bologni zbiegł z prawego skrzydła do środka i huknął w kierunku dalszego słupka. Gdyby nie robinsonada Emila Audero, gospodarze byliby na prowadzeniu.

1
1
1
33'

Wrzutka Gregoire'a Defrela zakończyła lot w objęciach Łukasza Skorupskiego. Na razie bezbłędnie reprezentant Polski, ale nie musiał zdawać poważnych egzaminów.

1
1
29'

Pięknie huknął zza pola karnego pomocnik Bologni. Idealna moc, perfekcyjna precyzja, ale nie ma gola. Trafienie Blerima Dzemailiego anulowane, ponieważ piłka opuściła wcześniej boisko.

1
1
27'

Szkoda z perspektywy przyjezdnych, że dośrodkowanie Karola Linettego zostało zablokowane. Czekali na możliwość oddania strzału Fabio Quagliarella i Gregoire Defrel.

2
3
24'

Piłkarze Sampdorii Genua domagali się odgwizdania rzutu karnego. Sędzia nie zareagował i pozwolił Bologni na kontratak. Zakończył się on strzałem Roberto Soriano nieznacznie obok bramki, a dobijał on uderzenie Riccardo Orsoliniego, którego nie potrafił dobrze zatrzymać Emil Audero.

2
1
2
2
3
20'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w kierunku bliższego słupka strzelił Danilo Larangeira. Nie była to czysta próba i piłka przeleciała obok bramki Sampdorii Genua.

2
19'

Lorenzo Tonelli ustawiony idealnie we własnym polu karnym i wyekspediował futbolówkę po wrzutce Rodrigo Palacio. Jeszcze rzut rożny ma drużyna Sinisy Mihajlovicia.

1
17'

Łukasz Skorupski złapał piłkę zanim opuściła ona boisko. W ten sposób po zablokowanym dośrodkowaniu Nicoli Murru nie było rzutu rożnego.

1
14'

Riccardo Orsolini wygrał początkowo pojedynek z Karolem Linettym, ale ostatecznie piłka padła łupem ambitnego pomocnika Sampdorii Genua.

2
2
2
1
1
12'

Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Fabio Quagliarella. Napastnik Sampdorii Genua strzelił nieznacznie obok bramki skoncentrowanego Łukasza Skorupskiego.

2
2
3
2
2
11'

Podanie do szeroko ustawionego Karola Linettego. Akcja rozegrana przez reprezentanta Polski zakończona faulem na Dennisie Praecie blisko pola karnego gospodarzy.

1
1
9'

Bardzo niecelne uderzenie Dennisa Praeta zza pola karnego. Łukaszowi Skorupskiemu nie pozostało nic innego jak odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

1
1
6'

Akcja Karola Linettego na lewym skrzydle. Były pomocnik Lecha Poznań próbował dostarczyć piłkę w pole karne do Fabio Quagliarelli.

1
1
1
3'

Gospodarze w czerwono-czarnych koszulkach i białych spodenkach. Ich przeciwnik na biało-niebiesko. Początek bez huraganowych ataków którejś ze stron.

1
1
Czy Łukasz Skorupski zachowa czyste konto w meczu z Sampdorią Genua?
3
1
14:38

1
14:12

Karol Linetty od początku po stronie Sampdorii.

14:12

W rundzie jesiennej Blucerchiati nie mieli litości dla zespołu Łukasza Skorupskiego. Bologna przegrała w Genui 1:4. W rewanżu na własnym stadionie postara się o lepszy wynik. W ostatnich dwóch spotkaniach Skorupski nie skapitulował.