1:0
Zakończony
Lazio Rzym
90+3'

Kolejna okazja Rossonerich. Patrick Cutrone nie znalazł sposobu na pokonanie Thomasa Strakoshy i zamknięcie tego spotkania.

16
7
11
8
10
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Zapata za faul.

4
2
2
1
3
90+1'

Już w doliczonym czasie Suso zatrudnił Thomasa Strakoshę niebezpiecznym strzałem. Dzięki Albańczykowi przyjezdni jeszcze nie przegrali tego spotkania.

2
90'

Doliczone sześć minut.

5
2
7
3
9
88'

Patrickowi Cutrone nie udało się opanować piłki w polu karnym przeciwnika po podaniu z głębi pola.

8
11
8
8
4
86'

Simone Inzaghi odesłany przez sędziego na trybuny.

24
12
5
5
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Alberto za przytrzymanie przeciwnika.

6
3
5
2
4
84'

Ostatnie minuty regulaminowego czasu. Lazio nie potrafi zareagować niebezpiecznym atakiem na zmianę wyniku.

10
5
3
2
5
84'
17
13
22
62
46
83'

Krzysztof Piątek powstrzymany na połowie przeciwnika. Pogubił się tam reprezentant Polski.

10
7
7
22
28
81'

Lazio. Schodzi: Bastos. Wchodzi: Marco Parolo.

15
9
10
8
8
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Franck Kessie.

Pewne uderzenie z rzutu karnego do bramki. Iworyjczyk zmylił Thomasa Strakoshę i skierował piłkę w prawy narożnik.

219
105
34
23
40
78'

Rzut karny dla Milanu za faul Rizy Durmisiego na Mateo Musacchio.

135
77
31
11
20
76'

Jedenastka anulowana po zobaczeniu powtórek.

16
15
27
34
88
75'

Rzut karny dla Milanu za zagranie ręką Francesco Acerbiego.

75
43
19
11
9
74'

Lazio. Schodzi: Senad Lulić. Wchodzi: Riza Durmisi.

11
12
5
7
7
73'

Obie drużyny cyklicznie mają problem z rozegraniem piłki. Od kilku minut niewiele ciekawego zaprezentowało Lazio.

7
4
6
3
5
71'

Cristian Zapata poszedl na przebój w pole karne Lazio. Po podaniu Kolumbijczyka uderzył Krzysztof Piątek obok bramki. AC Milan miał jeszcze korner, z którego niewiele wynikło.

7
6
8
9
17
70'

20 minut regulaminowego czasu pozostało obu jedenastkom na rozstrzygnięcie meczu.

1
68'
67'

Milan. Schodzi: Davide Calabria. Wchodzi: Diego Laxalt.

11
7
3
2
2
65'

Podanie w pole karne Milanu do Romulo. Skrzydłowy strzelił w lustro bramki gospodarzy i musiał interweniować Pepe Reina. Z problemami, ale skutecznie Hiszpan.

10
8
3
2
3
64'

Przerwa w grze spowodowana urazem Davide Calabrii po agresywnym ataku Senada Lulicia.

6
5
10
3
6
63'

Wymiana podań Felipe Caicedo z Ciro Immobile. Piłka po podaniu Ekwadorczyka wylądowała w rękawicach Pepe Reiny zamiast pod nogami napastnika Lazio.

4
8
1
2
3
61'

Po nieudanym podaniu Suso przyjezdni mogli odpowiedzieć atakiem. Na linii pola karnego Milanu został zatrzymany Ciro Immobile i nadal jest bezbramkowo.

12
6
2
2
2
58'

Napomnienie słowne dla Krzysztofa Piątka za próbę wymuszenia rzutu wolnego.

4
5
5
7
36
57'

Rzut wolny po faulu Senada Lulicia na Suso. Niezłe dośrodkowanie ze stałego fragmentu, ale jeszcze lepiej interweniował we własnym polu karnym Sergej Milinković-Savić.

3
4
4
3
4
55'

Nieudane podanie za linię obrońców Lazio. Żaden piłkarz w czerwono-czarnym pasiaku nie mógł dopaść do futbolówki.

4
3
5
5
5
53'

Przerwa w grze spowodowana urazem Tiemoue Bakayoko.

5
5
9
11
9
52'

Zablokowany został Hakan Calhanoglu po zgraniu Krzysztofa Piątka. Dla odmiany to Milan miał jeszcze szansę na strzelenie gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

11
4
7
4
8
50'

Zablokowane dośrodkowanie Romulo przez Fabio Boriniego. Lazio nie wykorzystało rzutu rożnego.

17
5
2
2
3
47'

Lazio. Schodzi: Joaquin Correa. Wchodzi: Felipe Caicedo.

46'

Z powodu urazu może dojść do zmiany Joaquina Correi. Przygotowuje się do wejścia na boisko Felipe Caicedo.

7
7
5
5
5
46'

4
44'

Słupek po strzale z ostrego kąta Ciro Immobile! Po podaniu Luisa Alberto niewiele zabrakło napastnikowi Lazio do ominięcia Pepe Reiny i wpakowania piłki do jego bramki.

12
8
14
8
19
42'

Strzelił zza pola karnego Hakan Calhanoglu. Interweniował końcami palców Thomas Strakosha, dlatego Milan miał korner. Zamieszanie po stałym fragmencie zakończyło się niecelnym uderzeniem Krzysztofa Piątka.

3
3
8
22
14
41'

Korner dla Rossonerich. Dośrodkowanie Hakana Calhanoglu zostało wypiąstkowane przez czujnego na przedpolu Thomasa Strakoshę.

6
3
10
7
10
38'

9
6
6
6
10
36'

Złapał się za głowę Krzysztof Piątek, kiedy sędzia postanowił przyznać przyjezdnym rzut wolny po faulu reprezentanta Polski na Francesco Acerbim.

10
6
33
13
30
34'

Odpowiedzieli piłkarze z wiecznego miasta. Dośrodkowanie Luisa Alberto ominęło wszystkich zawodników w polu karnym Milanu.

7
7
7
2
4
32'

Krzysztof Piątek próbował strzelić do siatki po dośrodkowaniu Davide Calabrii. Uderzenie głową napastnika Milanu nieznacznie obok bramki Biancocelestich.

29
17
8
20
18
31'

Akcja Milanu z wykorzystaniem Krzysztofa Piątka. Po podaniu reprezentanta Polski strzelił Hiszpan z kilkunastu metrów ponad bramką Lazio.

19
13
8
10
8
27'

Franck Kessie strzelił w Thomasa Strakoshę po rzucie rożnym, który sędzia przyznał Milanowi po przyblokowanym uderzeniu Hakana Calhanoglu.

5
3
3
4
7
26'

Lazio starało się utrzymać dłużej w posiadaniu futbolówki. Senad Lulić utknął na lewym skrzydle i akcja szybko straciła tempo.

8
24'

Na spalonym Ciro Immobile i dlatego sędzia przerwał próbę szybkiego skontrowania podjętą przez Lazio.

16
8
5
4
3
21'

Gorąco w polu karnym zespołu z Mediolanu po wstrzeleniu Ciro Immobile. Piłki nie udało się wepchnąć z bliska do bramki gospodarzy Joaquinowi Correrze.

12
6
12
5
7
19'

Pepe Reina interweniował po raz drugi w tym spotkaniu. Dobry chwyt doświadczonego bramkarza po uderzeniu Luisa Alberto z kilkunastu metrów.

13
6
3
6
4
17'

Joaquin Correa próbował zabrać piłkę gospodarzom na ich połowie. Sędzia uznał jednak, że piłkarz ofensywny Lazio działał zbyt agresywnie i kazał wznowić grę Milanowi od rzutu wolnego.

10
12
4
1
6
14'

Po stałym fragmencie interweniował z powodzeniem Francesco Acerbi. Lider defensywy Lazio oddalił zagrożenie od bramki Thomasa Strakoshy.

8
5
3
8
13
13'

Po strzale Fabio Boriniego piłka odbiła się od zawodnika Lazio. Po tym zdarzeniu sędzia musiał przyznać zawodnikom z Mediolanu korner.

24
9
6
4
6
9'

Żółtą kartkę otrzymał Romulo za faul na Tiemoue Bakayoko.

Lazio Rzym
30
10
2
3
4
8'

Ostrożnie podopieczni Simone Inzaghiego, którzy w momencie ataku pozycyjnego Rossonerich są wycofani w jedenastu na własną część boiska.

10
9
6
4
6
5'

Po faulu na Tiemoue Bakayoko strzelił z rzutu wolnego Hakan Calhanoglu w mur Biancocelestich.

1
1
4
9
14
3'

Kapitalna interwencja Pepe Reiny, który uratował Milan przed stratą gola po uderzeniu Ciro Immobile. Napastnik Lazio strzelił niebezpiecznie po ziemi z obrębu pola karnego.

23
10
9
6
7
2'

Na początku spotkania rozgrywali podopieczni Gennaro Gattuso. Nie wymyślili nic specjalnie kreatywnego i piłka została przechwycona przez Lazio.

4
3
4
14
12
20:18

Piłkarze wyszli z tunelu na murawę stadionu w Mediolanie.